Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za kontrolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ktoś się orientuje od czego jest ta kontrolka? 

IMG_20220217_182727.jpg

Opublikowano

Rezerwa?

Opublikowano

moze wyciek paliwa... :P

Tak serio tez obstawiam rezerwe ;)

Opublikowano

zatankuj z 15l i zobaczymy czy zgaśnie ;)

 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, RALF76 napisał:

zatankuj z 15l i zobaczymy czy zgaśnie ;)

 

Tankowana była do pełna i dalej jest znika tylko jak przełączę na manetce żeby pokazywało spalanie ale jak ktoś drzwi otworzy to znowu wyskakuje 

Opublikowano

Sprawdź czy masz zakręcony korek wlewu paliwa , masz auto z USA? Bo one chyba miały czujnik w silniczku klapki wlewu , w liczniku w zielonej wtyczce jest pin 25 - Tank flap switch. 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Banan napisał:

Sprawdź czy masz zakręcony korek wlewu paliwa , masz auto z USA? Bo one chyba miały czujnik w silniczku klapki wlewu , w liczniku w zielonej wtyczce jest pin 25 - Tank flap switch. 

Tak dokładnie to jest USA 

Opublikowano

To sprawdz zamek klapki , bo jezeli bylby problem z korkiem ( lub układem par paliwa , zaworem EVAP )  to by wyświetliło Close Fuel Filler tank cap 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Banan napisał:

To sprawdz zamek klapki , bo jezeli bylby problem z korkiem ( lub układem par paliwa , zaworem EVAP )  to by wyświetliło Close Fuel Filler tank cap 

Dobra dzięki będę w domu to zerkne 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.02.2022 o 16:42, Banan napisał:

To sprawdz zamek klapki , bo jezeli bylby problem z korkiem ( lub układem par paliwa , zaworem EVAP )  to by wyświetliło Close Fuel Filler tank cap 

Wiesz co dzisiaj na kanale sprawdziłem i mam problem taki że przy odpalonym aucie syczy mi z filtra paliwa wiesz co to może być filtr do wymiany? I czy od tego może być ta kontrolka filtr nie wiem kiedy był wymieniany bo niedawno kupiłem auto

Opublikowano

no może być od tego , odczytaj jeszcze błędy z ECU 

Opublikowano

Tez ta ikonke mam,auto jest z Usa.

20220223_135427.jpg

Opublikowano

na kolorowym ewidentnie widać że to od otwarcia klapki wlewu paliwa 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.02.2022 o 21:28, Banan napisał:

na kolorowym ewidentnie widać że to od otwarcia klapki wlewu paliwa 

Tam jest jakiś czujnik gdzie go szukać? 

Opublikowano

W silniczku klapki

Edytowane przez Banan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.02.2022 o 22:25, Banan napisał:

W silniczku klapki

W liczniku eu jest taka ikonka ?

Opublikowano
11 minut temu, aker napisał:

W liczniku eu jest taka ikonka ?

Nie albo nie działa u mnie :P

Edytowane przez przem8

Opublikowano

nie ma 

Opublikowano
W dniu 10.03.2022 o 21:17, Banan napisał:

nie ma 

ok.rozumiem a można jakoś wgrać ( wsad ) taką ikonkę ?

Opublikowano

To nie kwestia wsadu tylko raczej programu procesora w liczniku - pytanie po co kombinować 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.