Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana rozrządu- części, firma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, Ivanek napisał:

Wiem bo byłem na wielu grupkach a teraz widzę co się wyprawia tu

Wiesz co, ja też byłem. I byłem nawet moderatorem. I zrezygnowałem całkowicie z fb z tego powodu. Szczegółów nie będę opisywał bo to ni czas ni miejsce.

 

27 minut temu, Ivanek napisał:

poziom rakowiska jest podobny

A z tym się niezgodzę. Fakt że ja tu może za krótko jeszcze jestem.

 

36 minut temu, mats0n napisał:

No tak, nic nie wskuram kiedy to zadaje proste pytania, na które nie ma najwyraźniej prostych odpowiedzi bo zamiast napisać coś o czym Pan powyżej wie (bo wiedze zapewne ma) to musi błysnąć czymś co w temacie mi nic nie daje,

Po 1 sam zacząłeś temat swojego znajomego który wie dobrze, więc w czym problem.

Po 2 już sam odnalazłeś stare czesci(nr ich) i dla mnie tu temat powinien się zakończyć.

Po 3 skoro sam nie masz pojęcia o mechanice i sam tego robił nie będziesz to lepiej zamawianie części pozostawić mechowi. A dlaczego bo w razie jakieś wpadki to on to bierze na swój łeb a jak nie to ty bekniesz i żadnej gwarancji pewnie w takim przypadku nie dostaniesz.

Tyle ode mnie, pozdro

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Pieterb napisał:

 

 

Po 1 sam zacząłeś temat swojego znajomego który wie dobrze, więc w czym problem.

Po 2 już sam odnalazłeś stare czesci(nr ich) i dla mnie tu temat powinien się zakończyć.

Po 3 skoro sam nie masz pojęcia o mechanice i sam tego robił nie będziesz to lepiej zamawianie części pozostawić mechowi. A dlaczego bo w razie jakieś wpadki to on to bierze na swój łeb a jak nie to ty bekniesz i żadnej gwarancji pewnie w takim przypadku nie dostaniesz.

Tyle ode mnie, pozdro

 

Szczerze? To już nawet nie chcę odpowiadać na to... błędem było zadanie pytania tutaj, ale dzięki Dev, że potrafi odpowiedzieć na wszystko, ale nie na moje konkretne pytania. 

Do zamknięcia 

Edytowane przez mats0n
/

Opublikowano
Godzinę temu, Pieterb napisał:

Wiesz co, ja też byłem. I byłem nawet moderatorem. I zrezygnowałem całkowicie z fb z tego powodu. Szczegółów nie będę opisywał bo to ni czas ni miejsce.

 

A z tym się niezgodzę. Fakt że ja tu może za krótko jeszcze jestem.

Sam zobaczysz co tu się wyprawia

Opublikowano
7 minut temu, Ivanek napisał:

Sam zobaczysz co tu się wyprawia

Kolega @Pieterbjuż tutaj ponad 3 lata jest, także co już miał zobaczyć to zobaczył. Tak czy inaczej to tutaj nie jest źle wg. mnie.

Jeśli chodzi o szajsbooka to nigdy nie miałem ani ja ani moja żona i nie ubolewamy jakoś nad tym :grin: 

Opublikowano
5 minut temu, pelonek1 napisał:

Kolega @Pieterbjuż tutaj ponad 3 lata jest, także co już miał zobaczyć to zobaczył. Tak czy inaczej to tutaj nie jest źle wg. mnie.

Jeśli chodzi o szajsbooka to nigdy nie miałem ani ja ani moja żona i nie ubolewamy jakoś nad tym :grin: 

Jedyne co mnie trzymało przy fb to grupy Audi właśnie, ale tam to wylew że jasny kij i se dałem siana wywaliłem w piz*u. Tu jednak ciutkę lepiej ale nadal nie ma jakiejś klasy i powagi.

Opublikowano
9 minut temu, Ivanek napisał:

Tu jednak ciutkę lepiej ale nadal nie ma jakiejś klasy i powagi.

Z racji posiadania drugiego kałdi to na A6 klub czasami zaglądam i tam dużo więcej powagi jest. Tutaj wg mnie też jest w miarę w porządku, nie ma co narzekać.

Opublikowano
11 godzin temu, mats0n napisał:

 

Szczerze? To już nawet nie chcę odpowiadać na to... błędem było zadanie pytania tutaj, ale dzięki Dev, że potrafi odpowiedzieć na wszystko, ale nie na moje konkretne pytania. 

Do zamknięcia 

przeczytaj jeszcze raz od początku tego posta

jestes w błedzie piszac ze to jest tutaj moja szpila bo nie chciałeś kupic ode mnie rozrzadu

nie jestem na forum od wczoraj, chętnie pomagam jak tylko mam wiedzę na dany temat

poprosiłem tylko o VIN a Ty napisałes bzdure ze po VINie nie da sie dojsc jaki masz rozrzad

jeżeli ktoś ma do tego odpowiednie "narzedzia" to jest w stanie to ustalic, ja jestem

sugerując sie "znajomym mechanikiem" nie było sensu dalej już polemizowac

Ty, młode pokolenie jest bardzo wymagające nie dając w zamian z siebie zupełnie nic, NIC

ciężko jest wykonac prostą czynnosc która polega z zdjeciu pokrywy, pod która wszystko widac jak na dłoni

najlepiej jest podac wszystko na tacy, pod nosek i żeby sie tylko nie ubrudzic sobie paluszków

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Członkowstwo tutaj nie jest obowiązkowe więc jeżeli jest aż tak źle tutaj, to droga wolna. Nikt was tu siłą nie trzyma. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.