Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu- części, firma


mats0n

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Ivanek napisał:

Wiem bo byłem na wielu grupkach a teraz widzę co się wyprawia tu

Wiesz co, ja też byłem. I byłem nawet moderatorem. I zrezygnowałem całkowicie z fb z tego powodu. Szczegółów nie będę opisywał bo to ni czas ni miejsce.

 

27 minut temu, Ivanek napisał:

poziom rakowiska jest podobny

A z tym się niezgodzę. Fakt że ja tu może za krótko jeszcze jestem.

 

36 minut temu, mats0n napisał:

No tak, nic nie wskuram kiedy to zadaje proste pytania, na które nie ma najwyraźniej prostych odpowiedzi bo zamiast napisać coś o czym Pan powyżej wie (bo wiedze zapewne ma) to musi błysnąć czymś co w temacie mi nic nie daje,

Po 1 sam zacząłeś temat swojego znajomego który wie dobrze, więc w czym problem.

Po 2 już sam odnalazłeś stare czesci(nr ich) i dla mnie tu temat powinien się zakończyć.

Po 3 skoro sam nie masz pojęcia o mechanice i sam tego robił nie będziesz to lepiej zamawianie części pozostawić mechowi. A dlaczego bo w razie jakieś wpadki to on to bierze na swój łeb a jak nie to ty bekniesz i żadnej gwarancji pewnie w takim przypadku nie dostaniesz.

Tyle ode mnie, pozdro

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pieterb napisał:

 

 

Po 1 sam zacząłeś temat swojego znajomego który wie dobrze, więc w czym problem.

Po 2 już sam odnalazłeś stare czesci(nr ich) i dla mnie tu temat powinien się zakończyć.

Po 3 skoro sam nie masz pojęcia o mechanice i sam tego robił nie będziesz to lepiej zamawianie części pozostawić mechowi. A dlaczego bo w razie jakieś wpadki to on to bierze na swój łeb a jak nie to ty bekniesz i żadnej gwarancji pewnie w takim przypadku nie dostaniesz.

Tyle ode mnie, pozdro

 

Szczerze? To już nawet nie chcę odpowiadać na to... błędem było zadanie pytania tutaj, ale dzięki Dev, że potrafi odpowiedzieć na wszystko, ale nie na moje konkretne pytania. 

Do zamknięcia 

Edytowane przez mats0n
/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pieterb napisał:

Wiesz co, ja też byłem. I byłem nawet moderatorem. I zrezygnowałem całkowicie z fb z tego powodu. Szczegółów nie będę opisywał bo to ni czas ni miejsce.

 

A z tym się niezgodzę. Fakt że ja tu może za krótko jeszcze jestem.

Sam zobaczysz co tu się wyprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ivanek napisał:

Sam zobaczysz co tu się wyprawia

Kolega @Pieterbjuż tutaj ponad 3 lata jest, także co już miał zobaczyć to zobaczył. Tak czy inaczej to tutaj nie jest źle wg. mnie.

Jeśli chodzi o szajsbooka to nigdy nie miałem ani ja ani moja żona i nie ubolewamy jakoś nad tym :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pelonek1 napisał:

Kolega @Pieterbjuż tutaj ponad 3 lata jest, także co już miał zobaczyć to zobaczył. Tak czy inaczej to tutaj nie jest źle wg. mnie.

Jeśli chodzi o szajsbooka to nigdy nie miałem ani ja ani moja żona i nie ubolewamy jakoś nad tym :grin: 

Jedyne co mnie trzymało przy fb to grupy Audi właśnie, ale tam to wylew że jasny kij i se dałem siana wywaliłem w piz*u. Tu jednak ciutkę lepiej ale nadal nie ma jakiejś klasy i powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ivanek napisał:

Tu jednak ciutkę lepiej ale nadal nie ma jakiejś klasy i powagi.

Z racji posiadania drugiego kałdi to na A6 klub czasami zaglądam i tam dużo więcej powagi jest. Tutaj wg mnie też jest w miarę w porządku, nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mats0n napisał:

 

Szczerze? To już nawet nie chcę odpowiadać na to... błędem było zadanie pytania tutaj, ale dzięki Dev, że potrafi odpowiedzieć na wszystko, ale nie na moje konkretne pytania. 

Do zamknięcia 

przeczytaj jeszcze raz od początku tego posta

jestes w błedzie piszac ze to jest tutaj moja szpila bo nie chciałeś kupic ode mnie rozrzadu

nie jestem na forum od wczoraj, chętnie pomagam jak tylko mam wiedzę na dany temat

poprosiłem tylko o VIN a Ty napisałes bzdure ze po VINie nie da sie dojsc jaki masz rozrzad

jeżeli ktoś ma do tego odpowiednie "narzedzia" to jest w stanie to ustalic, ja jestem

sugerując sie "znajomym mechanikiem" nie było sensu dalej już polemizowac

Ty, młode pokolenie jest bardzo wymagające nie dając w zamian z siebie zupełnie nic, NIC

ciężko jest wykonac prostą czynnosc która polega z zdjeciu pokrywy, pod która wszystko widac jak na dłoni

najlepiej jest podac wszystko na tacy, pod nosek i żeby sie tylko nie ubrudzic sobie paluszków

Edytowane przez Dev
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członkowstwo tutaj nie jest obowiązkowe więc jeżeli jest aż tak źle tutaj, to droga wolna. Nikt was tu siłą nie trzyma. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...