Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane


onsork

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, akurat MTS jest chyba Made in EU, jeśli dobrze pamiętam z naklejek.

Na 100% EU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTSY bardziej cenione ??z tego co wiem FK to niemiecka firma i chociaż produkuje na miejscu a nie jak MTS w chinach....jak widać kazdy zachwala to czym handluje...ile kosztują osony i odboje??

Dużo sie zastanawiałem tez na tymi Fk i juz mialem zamawiac ale poczytalem na forum gdzieś ze zdarzają sie wadliwe tak samo jak ta-techniksy czy mtsy-co wiadome cena porównywalna do jakości. A co do mapeta ma tak samo i ta-techniksy i Fk i wiele innym z wyzszej połki. Ja się zdecydowałem na mtsy ze wzgledu na to, ze jest producent/kontahent w polsce i w razie sie cos zesra nie bedzie towar wysyłany az do niemiec co np do fk sie tyczy. Ceny są takie same co do wymienionych firm i jakośc porównywalna co do opini. Co do osłon i odbojów to nie wiem ile kosztuja bo miałem w komplecie. W gwincie FK nie ma w komplecie trzeba sobie dokupic, mysle nie ma problemu z znalezieniem tego. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeżdżę 2 rok na FK High Tec springi + amory :decayed: w sumie złego słowa nie mogę powiedzieć.. skrzypiało trochę zimą, ale przez pierwszy kilometr, potem cisza.. teraz jak jest powyżej 0 to cały czas cisza :wink4: także jak za te pieniądze, to polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeżdżę 2 rok na FK High Tec springi + amory :decayed: w sumie złego słowa nie mogę powiedzieć.. skrzypiało trochę zimą, ale przez pierwszy kilometr, potem cisza.. teraz jak jest powyżej 0 to cały czas cisza :wink4: także jak za te pieniądze, to polecam :good:

Fk high tec a Fk ak street to troche inna półka i cena. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTSY bardziej cenione ??z tego co wiem FK to niemiecka firma i chociaż produkuje na miejscu a nie jak MTS w chinach....jak widać kazdy zachwala to czym handluje...ile kosztują osony i odboje??

Dużo sie zastanawiałem tez na tymi Fk i juz mialem zamawiac ale poczytalem na forum gdzieś ze zdarzają sie wadliwe tak samo jak ta-techniksy czy mtsy-co wiadome cena porównywalna do jakości. A co do mapeta ma tak samo i ta-techniksy i Fk i wiele innym z wyzszej połki. Ja się zdecydowałem na mtsy ze wzgledu na to, ze jest producent/kontahent w polsce i w razie sie cos zesra nie bedzie towar wysyłany az do niemiec co np do fk sie tyczy. Ceny są takie same co do wymienionych firm i jakośc porównywalna co do opini. Co do osłon i odbojów to nie wiem ile kosztuja bo miałem w komplecie. W gwincie FK nie ma w komplecie trzeba sobie dokupic, mysle nie ma problemu z znalezieniem tego. Pzdr

Reklamowałem jeden amor - faktem jest, że sprawa załatwiona szybciutko w przypadku MTSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu do Quattro zawsze wszystko droższe :decayed:

http://allegro.pl/audi-a4-quattro-1994-2001-zawieszenie-gwintowane-i1521661294.html

ma ktoś taki zestaw jak się na tym jeździ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam MTS techniks :> bez quattro :kox: I moim zdaniem jak za tą kasę zawieszenie wporządeczku co prawda zrobiłem dopiero ze dwa tyś. kilometrów, zobaczymy czy chociaż z rok się pojeździ ale gwarancję dają na dwa lata więc myślę ze az takie gówno to nie jest wiadomo, ze polskie drogi to masakra jest najgorsza i trzeba uważac. Z tego co zauważyłem i po opiniach tu i tam gdzie niegdzie to i FK czy TAtechnicsy oder MTSY to jest jakościowo takie samo i cene też mamy taką samą wiec jeśli chcemy miec konkretnego i firmowego trzeba wywalic conajmniej 3 tyś na zawieszenie. I ja od siebie dodam ze w moim przypadku na rajdy nie jezdzę tylko obnizalem by wizualnie lepiej wygladało. :shocked: Bo gleba i koło to podstawa hehehe :polew: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się osobiście zastanawiam czemu oni robią tak dużą możliwość regulacji w dół gdzie nie da się tak obniżyć auta bo siada ono na odbojach a zostaje jeszcze z 4-5cm regulacji. Ja tak mam i żeby opona 225/35/18 zrównała mi się z błotnikiem z przodu to muszę ciąć odbój o kilka cm bo teraz auto siedzi na nim i strasznie skrzypi podczas jazdy. Dodam że na poprzednim gwincie też trzeba było ciąć odbój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak się obcięcie odboju ma do gwarancji. Sprzedający Tatechnix z allegro mówił że można ciąć i trzymam się jego słów bo teraz jak wpadnę w coś na drodze to tak jebnie że szok bo nic nie amortyzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam wlasnie nie wiem jak to sie ma własnie. Ogólnie troche lipa z kupywaniem na allegro niz w poblizszym sklepie. Wysyłanie odsyłanie a fura rozebrana. Tez mam nadzieje ze moje mtsy nie padną szybko :gwizdanie:

A myślisz, że jak kupisz w sklepie to fura stała nie będzie?

Amorek też musisz zdemontować i odesłać do hurtownika/producenta.

Reklamacje w MTSie działają i to szybko (mail z fotkami, na drugi dzień miałem nowy amorek za który zapłaciłem, a po wysłaniu amorka był zwrot kasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTSY bardziej cenione ??z tego co wiem FK to niemiecka firma i chociaż produkuje na miejscu a nie jak MTS w chinach....jak widać kazdy zachwala to czym handluje...ile kosztują osony i odboje??

mts w chinach? a skad to niby takie info? bzdura! jesli zamawiam cos w mts na zamowienie i jest w 3-4 dni to jakim sposobem kontenerem by przyszlo z chin? produkuja to na 100% w wiekszosci w de i w innych karajach eu a nie chinach!

co do fk to powiedzialbym ze mts jest nawet lepszy niz fk i to mowa o fk w tej samej polce cenowej.. bo nei ma sensu porownywac fk za 3 tys z mts za 1 tys

sprzedane jednak setki gwintow mts mowia cos za siebie...

a czy zachwalam czym handluje ? no coz handluje i fk i mts i hr i kw i weitec itd wiec wiecej zarobilbym na kw wiec po co mam zachwalac mts?

wiem ze jest wart tej ceny i to dobry zawias.. jak kogos stac na weiteca czy kw to oczywiscie polecam ale bez przesady....

co do oslon i odbojow to co z tego ze kosztuje max pare dych jak czasem sa gwinty do ktorych nie da sie dobrac tego tak prosto bo sprezyna leci blisko amorka i klient ma problem

sam tego doswiadczylem na wlasnej skorze... gdy nie moglem dobrac oslon do gwintu H&R

wiec zanim piszecie niesprawdzone informacje o jakichs chinach itp to warto miec 100% pewnosc a nie pisac jakies info nie wiadomo skad... JOM niemiecki jest robiony w tajwanie czy chinach i co z tego? jest to JOM i wiele ludzi kupuje bo to niemiecki JOM

dla informacji poza tym

tuning art to tania wersja TA i gorsza jakosciowo

poznniej jest TA i jest to lepsze

a dalej jest mts i to nie to samo co wiele osob nie majacych pojecia pisze ze to to samo co ta bo to co innego i lepsze jakosciowo

pisze ta informacje nie tylko jako sprzedawac ktory sprzedal osobom x mase zestawow

ale jako osoba ktora sama na mts jezdzi czyta mase o mts ta i innych oraz co wazne sprzedala maaase zawieszen znajomym z ktorym mam stycznosc na co dzien i jezdza np na mts juz 3 lata i zrobili mase km i dalej jezdza...

a

a opowiesci wyciagniete z palca ktore rozne osoby pisza na forach to sie juz naczytalem w dowoli ... bo ktos gdzie uslyszal cos a tak naprawde nie ma pojecia o czym pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAPETto jak już jesteś na naszym forum, to wpadnij do działu Rabaty, promocje i zrób jakąś dobrą cenę :naughty:

Może niedługo ponownie zostanę Twoim klientem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to MAPET opisał nam jak wygląda sprawa z MTS :decayed:

A możesz nakreślić jak jest z FK AK STREET? Jakieś ciekawe opinie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAPET[/b]to jak już jesteś na naszym forum, to wpadnij do działu Rabaty, promocje i zrób jakąś dobrą cenę :naughty

na forum to juz jestem ponad rok... tylko nie ma czasu nigdy na nic...

No to MAPET opisał nam jak wygląda sprawa z MTS :decayed:

A możesz nakreślić jak jest z FK AK STREET? Jakieś ciekawe opinie? :naughty:

niska polka FK

brak oslon w komplecie i odbojow co przekresla gwarancje jak nie zalozysz

czasem ciezko dobrac seryjne w zaleznosci od gwintu...

+ to cena..

ale bardzo malo sie osob na to decyduje bo duzo wiecje kupuje i sprawdzilo MTS

trudniejsze warunki gwarancji w FK bo wsyztsko wraca zazwyczaj do DE a tam potrafia do 3 mies trzymac reklamacje

z fk ogolnie ostatnio ciezko sie gada

jak mialbym wybrac mts vs FA AK wybralbym MTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raceland ma taki plus ze dajemy na to 3 lata gwarancji a nie 2 jak innne czy nawet rok

podobno jest twaaarde i jak dla mnie bardzo podobne do TA tylko inna kolorystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak oslon w komplecie i odbojow co przekresla gwarancje jak nie zalozysz

A masz może w swojej ofercie osłony do tego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...