Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane


onsork

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam trzeba szukac po sklepach i dobierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam TA-Technixa (kompletny z odbojami itd) pol roQ i gumki 215/40 i nie narzekam na nie. Srednio-twardo...plomby sa na swoim miejscu i nawet mojej zonie, co nie trawi utwardzanych aut :decayed: sie swietnie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat i zamotałem się totalnie :kox:

czyli jaki gwint najlepiej wybrać tak żeby było nie za twardo??

-ta technix piszecie że piszczy i nie ma odbojów w komplecie ale za to nie za twardy

-mts maja odboje w komplecie i twardsze od ta technix

- fk problem z gwarancja :kwasny:

chcialbym sobie jakiś gwint na urodziny zafundować ale nie mam pojęcia na co się zdecydować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy opowiadacie :shocked: ...

:blink: co wam piszczy :?: ...u mnie nic nie piszczy, nawet w deszcz czy gdzies tam wyczytalem, ze przy duzej wilgotnosci powietrza(no chyba, ze nikt go nie zakonserwuje, tzn. nie popsika np. smarem silikonowym w okolicach gdzie odboje beda nachodzic na amor i gwintu regulacji nie psikniecie, to potem go nie odkrecicie, a tym bardziej po zimie :no:

:blink: jak nie ma odbojow :?: :!: ...to chyba jakis z przemytu kupywaliscie te wasze gwinty. Ja tam mam kompletne tzn. odboje 4szt, klucze 2szt, nakretki na amory 4szt i jakies 4 raczej jakies tworzylo twarde w ksztalcie duzych podkladek i wywnioskowalem, ze maja byc nalozone na nakretki regulacycje :mysli: i moze tez dla tego mi nic nie piszczy :gwizdanie:

:decayed: i jest srednio twardy aQrat do codziennego bujania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci piszczy to przy montażu zakup kawałek węza na springi to zabezpieczy springi przed korozja i innymi nieprzyjemnymi dźwiękami.

JA tak zrobię przy gwincie jak już go kupie :naughty:

a naprawdę znaczeni zmniejsza korodowanie spring udowodnione w 2 audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...to tez jest metoda "na gloda" te weze, lecz ja to psiknalem...poprawie sie :embarrassed: nie smarem silikonowym tylko teflonowym i tez nic nie piszczy :naughty:

a tak swoja droga...jesli Ci co nie dostali w komplecie odboji do gwinta, to sie zastanawiam czy oni wogole dostali springi albo klucze czy cus :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doboje w kompletach sa prawie zawsze.. do kolumny gwintowanej w kazdym gwincie

moze nie byc ew oslon jak w FK

oslon i odbojów nie ma w kpl tylko w przypadku gdy z tylu jest amorek osobno sprezyna osobno bo wtedy pasuje seria

lub nie ma oslon dla gwintowanej kolumny gdy pasuje seryjna - ale to bardzo zadkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy opowiadacie :shocked: ...

:blink: co wam piszczy :?: ...u mnie nic nie piszczy, nawet w deszcz czy gdzies tam wyczytalem, ze przy duzej wilgotnosci powietrza(no chyba, ze nikt go nie zakonserwuje, tzn. nie popsika np. smarem silikonowym w okolicach gdzie odboje beda nachodzic na amor i gwintu regulacji nie psikniecie, to potem go nie odkrecicie, a tym bardziej po zimie :no:

:blink: jak nie ma odbojow :?: :!: ...to chyba jakis z przemytu kupywaliscie te wasze gwinty. Ja tam mam kompletne tzn. odboje 4szt, klucze 2szt, nakretki na amory 4szt i jakies 4 raczej jakies tworzylo twarde w ksztalcie duzych podkladek i wywnioskowalem, ze maja byc nalozone na nakretki regulacycje :mysli: i moze tez dla tego mi nic nie piszczy :gwizdanie:

:decayed: i jest srednio twardy aQrat do codziennego bujania sie

zapomnialem jeszcze dodac do tego ze oslony 4szt razem z odbojami przyszly (jak MAPET napisal, przypominajac mi o oslonach, ze tez sa), wiec jest tzw komplet :decayed:

niedowiarkom moge poslac nawet fotki, ze wszystko jest w przynajmniej moim TA-technixie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak jest z tylnymi amorami w Q? trzeba ściągać boczek jak w ośce żęby wyciągnąć amor? bo słyszałem że nie. kupiłem ta technix i przymierzam się do wymiany.

i jeszcze jedno co muszę przełożyć ze starej zawiechy? może jest jakiś temat dot wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak jest z tylnymi amorami w Q? trzeba ściągać boczek jak w ośce żęby wyciągnąć amor? bo słyszałem że nie. kupiłem ta technix i przymierzam się do wymiany.

i jeszcze jedno co muszę przełożyć ze starej zawiechy? może jest jakiś temat dot wymiany?

Amortyzatory odkręca sie od zewnatrz, do bagaznika nawet nie zaglądasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wy sie macie zarabiscie :kox: ,bo nie musicie tych nieszczesnych boczkow sciagac :wallbash:

sorry za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak jest z tylnymi amorami w Q? trzeba ściągać boczek jak w ośce żęby wyciągnąć amor? bo słyszałem że nie. kupiłem ta technix i przymierzam się do wymiany.

i jeszcze jedno co muszę przełożyć ze starej zawiechy? może jest jakiś temat dot wymiany?

Amortyzatory odkręca sie od zewnatrz, do bagaznika nawet nie zaglądasz :wink4:

tak też własnie myślałem

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:51_________________________________________________a jak ze starej zawiechy wykręcam amor z tyłu w Q potrzebny mi ściągacz do sprężyn :mysli:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 11:25_________________________________________________

mi już mineło 3000km na ty gwincie i jest okej

co mnie mnie wkurza to jak popada deszcz to odbojnik po amortyzatorze wydaje przerażliwy misk i szuranie

musze pewnie to jakos nasmarować

kurde mam chyba to samo jak jest sucho to ok ale jak teraz leje codziennie to w jednym amorze mi coś skrzypi i nie moge zlokalizować co to. Pskiałem silikonem w sprayu i nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ustawić talerzyk żeby było -40 od serii? Ile od dołu gwintu 7cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie tak nei da okreslic bo kazde auto inaczej siada

wez sobie ustaw wg potrzeb niewazne cyz bedzie to -30 czy -50 wazne zeby dobrze stalo i nie obcieralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, kazdy ustawia wg swojego "widzi mi sie" :gwizdanie:

mnie akurat pasuje -70, bo mi w miare drogi i wjazdy do znajomych pozwalaja :decayed: no chyba ze sie pojawi dziwnej wysokosci :wallbash: prog zwalniajacy, to wtedy lubie sobie przypomniec "łacine" :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA technix zakupiłem w sumie niedawno do golfa4 i to zdaje mi się od mapeta na allegro, co mogę powiedzieć, TANIO, TWARDO i czasem coś popiskuje na nierównościach ale za taką cenę :decayed:

H&R czy KW to nie jest ale polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy odboj nie popiskuje

czasem cos podejdzie i popiskuje u mnie w KW nawet

trzeba bylo przez forum byloby taniej ;)

TA-technix jest wg wiekszosci opinii twardawy

torche bardziej komfortowy jest MTS-technik

a jaki nick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy odboj nie popiskuje

czasem cos podejdzie i popiskuje u mnie w KW nawet

trzeba bylo przez forum byloby taniej ;)

TA-technix jest wg wiekszosci opinii twardawy

torche bardziej komfortowy jest MTS-technik

a jaki nick?

:decayed: odbój własnie wyjałem dziada i nasmarowałem smarem grafitowym, psikanie od dołu silikonem w spreju nic nie dawało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...