Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu Audi a4 b5 2.4 v6 161kw 165 km rok prod 2000


1OMEN85

Rekomendowane odpowiedzi

. Witam Będę brał się za wymianę rozrządu w swojej Audi A4 B5. Potrzebuję konkretną rozpiskę krok po kroku by uzupełnić wsojja wiedzę na ten temat. A w niedalekim czasie dołączę foto przed i po oraz w trakcie wymiany  więc forowicze proszę o konkrety od a do z. Chęci są, narzędzia są tylko wiedza nie w pełni uzupełniona. W przyszłości nam zam ar otworzyć serwis Audi ale tylko dwóch modeli A4b5 1.9 tdi 110 km oraz tej w której teraz będę dokonywał wymiany A4 b5 2.4 v6 161 kw 165 km 2000 rok posiadam obydwa egzemplarze za które się biorę bo jest w nich troszkę do roboty. Wracając do wątku to proszę o konkretne odpowiedzi odnośnie wymiany rozarządu 2.4 v6 165km 2000 rok. Pozdrawiam 

Edytowane przez 1OMEN85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale możesz mi wytłumaczyć jakie masz oczekiwania odnośnie otwarcia serwisu Audi? Kto ma Twoim zdaniem do Ciebie przyjechać na serwis, jak Ty do wymiany rozrządu potrzebujesz rozpiskę krok po kroku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, 1OMEN85 napisał(a):

Audi ale tylko dwóch modeli

Całe szczęście już co raz mniej tych trupów jeździ więc szybko zwiniesz interes :grin:

29 minut temu, 1OMEN85 napisał(a):

bo jest w nich troszkę do roboty

Zacznij od wymiany żarówek, bo do tego nie trzeba zbytnio wiedzy i umiejętności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu wchodzi na forum z czapy, wymaga informacji na już bo on tego potrzebuje i odwdzięczy się wotostory przed i po ?

 

Wszystkie informacje odnośnie wymiany rozrządu masz w Elsie online, proszę:

 

Czekam na fotostory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście okrutni :decayed:

 

Filmików na youtube z wymianą tego rozrządu jest full.... Pierwszy z brzegu https://youtu.be/9_N5sK7i__8

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma skrupułów do kogoś, kto nawet palca nie zmęczy żeby za szukanie informacji się wziąć, tylko jak do służących się zwraca, żeby poszukali za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, 1OMEN85 napisał(a):

W przyszłości nam zam ar otworzyć serwis Audi ale tylko dwóch modeli A4b5 1.9 tdi 110 km oraz tej w której teraz będę dokonywał wymiany A4 b5 2.4 v6 161 kw 165 km 2000 rok. 

Jakbyś mi to w oczy powiedział to bym od razu szukał ukrytej kamery bo to brzmi jak prank. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przem8 napisał(a):

Całe szczęście już co raz mniej tych trupów jeździ więc szybko zwiniesz interes :grin:

Zacznij od wymiany żarówek, bo do tego nie trzeba zbytnio wiedzy i umiejętności. 

A to ma być zajęcie dodatkowe taki tam zabijacz  czasu wolnego. Konkretnie chodziło mi o wyłapanie ewentualnych szczegółów których nie ma w książkach i na filmikach na co warto zwrócić uwagę. A czy to trupy to czas pokazuje moje 1.9 tdi jeździ już prawie 30 lat 429 tys nalotu i myślę że jeszcze dużo przejedzie bo latam nim do Niemiec ? oby nowe latały nie tylko do ASO. Ja tam se zatrzymam swoje dwa egzemplarze. Tanie i tak w utrzymaniu. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Banan napisał(a):

Ale jesteście okrutni :decayed:

 

Filmików na youtube z wymianą tego rozrządu jest full.... Pierwszy z brzegu https://youtu.be/9_N5sK7i__8

Dzięki. Naoglądałem się już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Nie obraź się ale możesz mi wytłumaczyć jakie masz oczekiwania odnośnie otwarcia serwisu Audi? Kto ma Twoim zdaniem do Ciebie przyjechać na serwis, jak Ty do wymiany rozrządu potrzebujesz rozpiskę krok po kroku?

Oczekiwania w sumie żadne. Takie zajęcie dodatkowe. A każda wiedza jest przydatna. Chodziło mi bardziej o wyłapanie czegoś czego jeszcze nie wiem. Dlatego krok po kroku. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...