Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Radio android  zamontowane , niestety nie udało  się podłączyć  po CAN, zrobiłem tak jak trzeba dwa kabelki 19 i 20 pin do radia ale nie działa  , dlatego podłączyłem pod pin 22 w niebieskiej kostce licznika czerwony kabelek w radiu i działa jak ori włączanie i wyłączanie,  kamerka też podłączona,  nie mam multi więc tutaj nic nie straciłem,  także działa ok tak jak w b7 miałem plus tutaj mam jeszcze kartę sim. 

20230921_092006.jpg

20230921_092019.jpg

Opublikowano

Testowałeś jak to się sprawuje z kartą SIM? Internet bez problemowo? Jak pod kątem jakości dźwięku z YT/Spotify (czy jakikolwiek inny serwis - o ile używasz)? Możesz nagrać jakieś wideo jak płynnie działa uruchomienie z menu np map i wybranie jakiegoś celu? No i ostatnie - CENA :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Ivanek napisał(a):

Testowałeś jak to się sprawuje z kartą SIM? Internet bez problemowo? Jak pod kątem jakości dźwięku z YT/Spotify (czy jakikolwiek inny serwis - o ile używasz)? Możesz nagrać jakieś wideo jak płynnie działa uruchomienie z menu np map i wybranie jakiegoś celu? No i ostatnie - CENA :D

Internet działa płynnie z wi fi i karty bo mam wrzuconą z orange,  radio ma 8 rdzeni procesor i 4gb ram więc działa płynnie,  cena 998 złotych plus 35 wysyłką  z Chin:D

Opublikowano
  • Autor

W chwili wolnej coś nagram 

Opublikowano
  • Autor

W końcu  udało się dorwać nakładkę na ręczny,  dlugo ich nigdzie nie widziałem, teraz przydalo by się przycisk ogarnąć bo chrom jest w tragicznym stanie  ! I Międzyczasie konserwacja nadkoli, w tym roku tylne i może przód jak zdążę a latem chce sanki w dół i  spód ogarnąć 

20230923_150139.jpg

20230923_104916.jpg

20230923_125125.jpg

Edytowane przez Misieqq7
Błąd

Opublikowano

Ta nakładka na ręczny, i ten  mieszek ,to jest chodliwy towar:D Ja na Forum, to tu kupowałem :) U siebie, mam już ze cztery lata ,albo i lepiej:wink: Ładnie to ogarnołeś ,te amory to jeszcze dobre? sprawdż te bałwanki ,czy całe nie popękane

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, A4b6quattro napisał(a):

Ta nakładka na ręczny, i ten  mieszek ,to jest chodliwy towar:D Ja na Forum, to tu kupowałem :) U siebie, mam już ze cztery lata ,albo i lepiej:wink: Ładnie to ogarnołeś ,te amory to jeszcze dobre? sprawdż te bałwanki ,czy całe nie popękane

Ja na Forum do b7 kupowałem też 4 lata temu , a teraz na  olx się pojawiły znowu te nakładki:) amory Oki  tylko odbój dałem w dół potem spowrotem go wcisnęłem :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś wymieniłem zestaw naprawczy lewarka skrzyni  biegów oraz wpadł zestaw dekorów szczotkowane aluminium:) 

20230929_160557.jpg

20231004_114154.jpg

20231004_114215.jpg

Opublikowano

Pozbyłeś się luzu góra dół czy jakieś jeszcze mankamenty? 

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, Ivanek napisał(a):

Pozbyłeś się luzu góra dół czy jakieś jeszcze mankamenty? 

Dodatkowo  lewarek latał podczas jazdy,  wiadomo że sztywniej to chodzi ale precyzyjnie,  teraz mam zamiar olej zmienić przed zima w skrzyni i dyfrze oraz zawsze daje taki dodatek do skrzyń z liqui moly żeby zmniejszyć tarcie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś zamontowałem diody ambietne,  łatwa sprawa z montażem,  wystarczyło  tylko dwie dziurki wywiercić:)

20231012_145431.jpg

20231012_150628.jpg

Opublikowano

A na wierciłem, kleiłem ?

Tył też sobie zrób 

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Ivanek napisał(a):

A na wierciłem, kleiłem ?

Tył też sobie zrób 

Tył masz u siebie zrobiony?

Opublikowano
5 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

Tył masz u siebie zrobiony?

Tak, samo rzeźba jak i przód. Coś sobie tam świeci. Z tyłu nie jeżdżę więc się nie wypowiem ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Ivanek napisał(a):

Tak, samo rzeźba jak i przód. Coś sobie tam świeci. Z tyłu nie jeżdżę więc się nie wypowiem ?

Ważne że swieci:D jak u Cb w.1.9 chodzi pompa wspomagania? Ja juz druga założyłem  i ta druga od kelgi z 2.5 gdzie elegancko chodziła. A u mnie wyje na niskich obrotach,  więc albo coś z przewodem albo magiel do wymiany 

Opublikowano
7 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Ważne że swieci:D jak u Cb w.1.9 chodzi pompa wspomagania? Ja juz druga założyłem  i ta druga od kelgi z 2.5 gdzie elegancko chodziła. A u mnie wyje na niskich obrotach,  więc albo coś z przewodem albo magiel do wymiany 

Jakoś w zeszłym roku zmieniłem płyn. Nadal niby coś tam się pieni, jakoś się nie przejmuje. Na pewno przed wymianą potrafiło zawyć, teraz to występuje raz na parę miesięcy. No servotronic to nie jest ale jest dobrze, po męsku ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Dziś okazyjnie i w dobrej cenie zakupiłem felgi brock,  szukałem ciekawych 18 i nic zbytnio nie mogłem znelazc a ten wzór mi się spodobał:) 8 cali et 35, myślę że siądą  dobrze , ewentualnie 5 mm dystane ale to już na aucie będę widział:) 

20231026_153633.jpg

Zawartość dodana 0 minut później

20231026_153629.jpg

Opublikowano

Bez dystansów, 5mm są bez kołnierza

Et35 będzie świetnym kompromisem między wyglądem a czystym lakierem i brakiem przycierek ?

Opublikowano

Ile dałeś za ten komplet?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Langista napisał(a):

Ile dałeś za ten komplet?

1100zl w tym że jedna felga ma rant przetarty, i na dwóch malutkie przetracie którego prawie nie widać,  także myślę że dobra cena . 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.