Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Quattro


Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2023 o 20:10, dawkon13 napisał(a):

co dokładnie zmieniłeś w klapie i o jakich numerach części żeby znaleźć? sam mam sedana i się zastanawiam nad czymś takim :)

Robię dalej zawiasy ;) Jak coś zapraszam na priv powiem co i jak ?

 

 

W dniu 21.02.2023 o 17:28, Misieqq7 napisał(a):

dzisiaj zakupiłem w dobrej cenie 17 z a5, szukałem ładnych 18 ale te 17 mi się podobają i cena naprawdę dobra:)

20230221_162303.jpg

20230221_162258.jpg


Felgi sztos, miałem a4 b6 na nich ;) dla mnie najładniejsze  były :D:D  Wklęsłe robiły robotę i to odsadzenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było  ale działam  troszkę.  Wewnątrz  wpadła  kiera  z b7, do tego tunel środkowy  z ładowarką usb i osłona pod kierownicę  z b7, kolor fis, zregenerowana klapka  schowka, nowy mieszek plus klapka podłokietnika,  zregenerowane rączki  drzwi i przyciski  w ładnym  stanie,  plus cup holder  uk  tylko odpadł  front:D następnym  krokiem w środku  będą  fotele półskóry takie jak miałem  w b7 albo speed bo wczoraj jechałem  z kolegą  i jest mega rozniaca  z tymi moimi taboretami:D oraz dołoże tempomat:)

20230421_113918.jpg

20230421_113943.jpg

20230405_135553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dawkon13 napisał(a):

Schowek też malowałeś? 

Rączki  kupiłem. Na forum a schowek malował  mi kolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze schowek wygląda super.... zdradzisz tajemnicę jak to malował, czym? ta guma rozumiem zdrapana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym poczytaj czym/jak był malowany schowek. Możesz wrzucić jakieś zdjęcie z bliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, żadna tajennica się za tym nie kryje. Starą powłoką ściągnięta preparatem do usuwania powłok lakierniczych firmy dragon. Wszystko starannie usunięte, następnie podkład do plastików firmy boll 2-3 warstwy wedle uznania. Wierzchnia warstwa to również boll czarny do zderzaków. Konkrety na fotkach 

579110_1.jpg

BOLL-LAKIER-DO-ZDERZAKOW-PLASTIKOWYCH-CZARNY-500M.jpeg

20230308_213629.jpg

20230321_080142.jpg

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mukade93czy Twój schowek jest jaśniejszy od reszty elementów deski, czy tylko zdjęcie tak wyszło??

@Xaskomasz jakieś zdjęcie zamontowanego schowka, takie na którym można by porównać schowek z elementami sąsiednimi??

Generalnie i tak wam gratuluję - zrobiliście świetna robotę.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

@Mukade93czy Twój schowek jest jaśniejszy od reszty elementów deski, czy tylko zdjęcie tak wyszło??

@Xaskomasz jakieś zdjęcie zamontowanego schowka, takie na którym można by porównać schowek z elementami sąsiednimi??

Generalnie i tak wam gratuluję - zrobiliście świetna robotę.??

Było jaśniejsze bo schowek z 03 roku w boczek 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzowy  wjechał:D miałem żółte i czerwone  więc czas na inny kolor :P

20230525_104958.jpg

 

Jako że w c7 podobało mi się podświetlanie  przestrzeni nóg i schowków to wpadł taki mały mod, narazie zrobione schowki, delikatne  Ledy podłączone pod oświetlenie przełącznika  szyb.. 

20230526_211235.jpg

20230526_211226.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2023 o 08:44, Lukasz_mk2 napisał(a):

@Mukade93czy Twój schowek jest jaśniejszy od reszty elementów deski, czy tylko zdjęcie tak wyszło??

@Xaskomasz jakieś zdjęcie zamontowanego schowka, takie na którym można by porównać schowek z elementami sąsiednimi??

Generalnie i tak wam gratuluję - zrobiliście świetna robotę.??

Drobna różnica jeśli chodzi o odcień widoczna tylko przy otwarciu drzwi. Ogólnie trzeba szukać różnicy normalny Kowalski nic nie zauważy ?

20230322_102636.jpg

20230322_102631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od zakupu  b6 coś tam działam, wpadły listwy progowe i drzwiowe w kolor, lotka na klapę, folia delikatna na lampy tył, dwie końcówki wydechu 90, nakładka zderzaka na dwie rurki, wymieniłem 3 sztuki drzwi w kolor bo ruda wyszła:) blendy lusterek z diodami led, na montaż czekają hamulce  320mm. 

zrobiłem  polerkę  i położyłem  wosk soft:)

dodatkowo  oświetlenie  wnętrza. Dodatkowo wpadły ledy w  kierunek  jako dzienne , przycisk  otwierania klapy bagażnika z kabiny. Niebawem kolejne mody :D

20230608_151058.jpg

20230601_205638.jpg

20230608_151045.jpg

20230531_214506.jpg

 

Mała zapowiedź.. graty już czekają tylko lakierować:D przedni zderzak przerobiony na s line :D także zewnętrzne s line już niebawem,  pytanie czy mając zewnętrzny pakiet s line występują  emblematy na listwach tylnych drzwi ? 

20230621_175338.jpg

20230612_191644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michal2427 napisał(a):

Dokładka z przodu oryginał czy zamiennik?

Zamiennik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Misieqq7 napisał(a):

Zamiennik 

I jak to pasuje? Da radę to pięknie zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sline exterior package for england (PQC) i nie miałem żadnego emblematu sline, zawieszenie 1BE, dokładki sline, sportowa kierownica i mieszek biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2023 o 04:59, Michal2427 napisał(a):

I jak to pasuje? Da radę to pięknie zamontować?

Powiem Ci ze da rady , jak postępujesz  zgodnie z instrukcją  przycięcie to bez problemu:) efekt dopiero będzie  po lakierowaniu :D

 

W dniu 22.06.2023 o 10:16, Ivanek napisał(a):

Ja mam sline exterior package for england (PQC) i nie miałem żadnego emblematu sline, zawieszenie 1BE, dokładki sline, sportowa kierownica i mieszek biegów

Dlatego pytam bo większość widzę że ma na tylnych listwach drzwi znaczek. Chce zrobić  zewnętrzny s line jak ori  dlatego  pytam:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misieqq7 napisał(a):

Dlatego pytam bo większość widzę że ma na tylnych listwach drzwi znaczek. Chce zrobić  zewnętrzny s line jak ori  dlatego  pytam:) 

Dodatkowo również nie miałem i nie mam listew progowych po otwarciu drzwi z napisem sline, zwykłe mam. Może edycja na Anglię była inna i to nie wchodziło w skład :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...