Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Quattro


Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2023 o 10:56, Muskel1 napisał(a):

Tu sobie poczytaj.

 

Dzięki  za link ! Wygląda na to że brakuje mi jeszcze nakładek progowych wewnętrznych s line i emblematy na tylne listwy ochronne:) 

 

Korzystając  z czasu wolnego zrobiłem  rozrząd! Pierwszy raz robiłem i naprawdę  nic trudnego!:)

20230704_130935.jpg

 

Dodatkowo wpadł tempomat! Miałem problem z kodowaniem ABS vcdesm poszło vag com 311:D 

20230707_174900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

Korzystając  z czasu wolnego zrobiłem  rozrząd! Pierwszy raz robiłem i naprawdę  nic trudnego!:)

👍

Też nie tak dawno robiłem pierwszy raz w 1,8 T Q i nawet pasa nie odsuwałem do pozycji serwisowej. Fachowcy chcieli od 700 do 1000 zł za samą robotę bo wg Nich roboty w h*j i w ogóle a ja w pół dnia się ogarnąłem robiąc to pierwszy raz na spokojnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pelonek1 napisał(a):

👍

Też nie tak dawno robiłem pierwszy raz w 1,8 T Q i nawet pasa nie odsuwałem do pozycji serwisowej. Fachowcy chcieli od 700 do 1000 zł za samą robotę bo wg Nich roboty w h*j i w ogóle a ja w pół dnia się ogarnąłem robiąc to pierwszy raz na spokojnie.

Dokładnie wszystko  na necie jest jak zrobić,  blokady  tylko pożyczyłem  od.kolegi i parę stów w kieszeni:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

blokady  tylko pożyczyłem  od.kolegi i parę stów w kieszeni:D 

W 1,8 T to nawet żadnych blokad nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Korzystając  z czasu wolnego zrobiłem  rozrząd! Pierwszy raz robiłem i naprawdę  nic trudnego!:)

20230704_130935.jpg

 

synchronizacja sprawdzona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2023 o 14:53, Dev napisał(a):

 

synchronizacja sprawdzona ?

Nie, to w vcds się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy zakup, dziś prałem przed włożeniem,  jutro jeszcze przeciągnąć kable pod elektryczne  lędźwie.

Może ktoś będzie wiedzieć czy mozna sprawdzić grzene fotele porzez podanie napięcia na kostki ? Czy musi być zamontowane w ori kostki i z klimatronika ? Bo nie mam w audi grzania foteli i przed montażem grzania chciałbym sprawdzić czy w ogóle grzeją bo jak nie to nie będę się bawić w podłączanie:) 

20230725_132607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł pakiet s-line zewnętrzny, przedni zderzak przerobiony plus plastry miodu,  dodatkowo zrobiłem dechroming wokół szyb, zrobiłem sam bo za usługę krzyknęli mi 800zl a samemu wyszło 110zl za folie 3m i nawet to wyszło dobrze :) przez zimę chce trochę obniżyć autko i ładne 18 kupić:) może szyby przyciemnić , aktualnie tak się prezentuje ..

20230819_104723.jpg

20230819_104711.jpg

20230819_104759.jpg

 

Wczoraj wpadły bixy :D spora różnica między xenonami, nawet te h7 dalej świecą  niż w xenonie, w planach soczewki z b8 takie jak miałem w b7 założone ale narazie ładnie świeci :) przód auta na plus moim zdaniem :) jakby ktoś był chętny lampy xenon będą na sprzedaż..

20230822_174249.jpg

20230822_174253.jpg

20230822_174300.jpg

 

Tylko problem miałem z prawą lampą  bo kabel jest za krótki,  musiałem wtyczkę z lampy wypiąć zeby to złapać, muszę chyba przedłużać kable żeby to było jak trzeba. I ku mojemu zdziwieniu żarówki postojowe są  inne w bixie więc trzeba było zamówić 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenon i Bix maja H6W i najlepiej je zmienić na W5W, oprawki są po 40 zł z ASO chyba. Ja testuję LEDowe ale nie wytrzymuja temperatur w lampie i się palą jedna po drugiej, teraz wpadły Philips T10 0,9 W 127994000KX2 z ciepłą barwą światła niestety. Pasuje to jak świni ogon w połączeniu z LEDem, ale może one dłużej wytrzymają jak Interlook W5W T10-6SMD-5630-CANBUS+lens, nie mam siły ciągle wyciągać lampy żeby postojówkę wymienić :facepalm:

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał(a):

Ksenon i Bix maja H6W i najlepiej je zmienić na W5W, oprawki są po 40 zł z ASO chyba. Ja testuję LEDowe ale nie wytrzymuja temperatur w lampie i się palą jedna po drugiej, teraz wpadły Philips T10 0,9 W 127994000KX2 z ciepłą temperaturą światła niestety ale może one dłużej wytrzymają jak Interlook W5W T10-6SMD-5630-CANBUS+lens.

Ja bym zastosował rezystory żeby trochę odciążyć żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 13:20, Langista napisał(a):

Ksenon i Bix maja H6W i najlepiej je zmienić na W5W, oprawki są po 40 zł z ASO chyba. Ja testuję LEDowe ale nie wytrzymuja temperatur w lampie i się palą jedna po drugiej, teraz wpadły Philips T10 0,9 W 127994000KX2 z ciepłą barwą światła niestety. Pasuje to jak świni ogon w połączeniu z LEDem, ale może one dłużej wytrzymają jak Interlook W5W T10-6SMD-5630-CANBUS+lens, nie mam siły ciągle wyciągać lampy żeby postojówkę wymienić :facepalm:

Ja mam w xenonie w5w te wciskane led i już pół roku śmigam i nic się nie dzieje , błędu nie wyrzuca , faktycznie może zmienię oprawki 

 

W dniu 23.08.2023 o 13:20, Langista napisał(a):

Ksenon i Bix maja H6W i najlepiej je zmienić na W5W, oprawki są po 40 zł z ASO chyba. Ja testuję LEDowe ale nie wytrzymuja temperatur w lampie i się palą jedna po drugiej, teraz wpadły Philips T10 0,9 W 127994000KX2 z ciepłą barwą światła niestety. Pasuje to jak świni ogon w połączeniu z LEDem, ale może one dłużej wytrzymają jak Interlook W5W T10-6SMD-5630-CANBUS+lens, nie mam siły ciągle wyciągać lampy żeby postojówkę wymienić :facepalm:

A na h7 masz zwykłą żarówkę czy led h7? Bo też średnio pasuje przy długich światłach zwykle żółte h7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

A na h7 masz zwykłą żarówkę czy led h7? Bo też średnio pasuje przy długich światłach zwykle żółte h7 

Zwykłe H7 ale to jakieś Philipsy Extreme Vision +200%, używam ich tylko przy drogowych to mi barwa nie przeszkadza, a i tak jest zbliżona bo ok 4500k ma 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Langista napisał(a):

Zwykłe H7 ale to jakieś Philipsy Extreme Vision +200%, używam ich tylko przy drogowych to mi barwa nie przeszkadza, a i tak jest zbliżona bo ok 4500k ma 😅

Ok jak będę dziś na garażu to wyślę Tobie nazwę tych w5w ledowych co śmigają bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja te interlock W5W też na pół roku mam, przychodzi ciepło wiosną czy jesienią i padają, gotują się. Te Philipsy miałem wcześniej ale ich barwa mi nie pasowała, mają jednak tylko 0.9W to powinny być niezniszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev

Mam pytanie do specjalisty,  przed malowaniem wcisnąłem tłoczki w zaciskach 320mm, jeden tłoczek nie chciał się wcisnąć jakoś poszło, moje pytanie czy bez podłączonego zaciski na aucie da rady wyciągnąć ten tłoczek na stole ? Chciałbym albo go wyczyścić albo wymienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypchniesz sprężonym powietrzem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev patrzyłem na zestaw naprawczy w sklepie i tloczek jest metalowy a ori aluminium? 

 

W dniu 31.08.2023 o 20:39, Dev napisał(a):

Wypchniesz sprężonym powietrzem

Dzięki za podpowiedz! Poszło na początku ładnie wyszło,  ale potem był strzał mocny jak z armaty :D tłoczek do wymiany posiada wżery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...