Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry zakup?Też szukam ciekawego felunku ,na zimę jakieś 17/18-setki.?

Opublikowano
  • Autor

Ja na lato kupiłem:) max 18 chciałem:) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Ostatnio zabawa z dołożeniem przewodów grzanych foteli, szyba robota,  były komplikacje bo po montażu nie działało grzanie. Problem był w potencjometrach klimatronika, po wymianie klimatronika grzeje aż miło, zdążyłem  przed zimą:D

20231114_113535.jpg

20231114_113540.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Dziś ładnie posypało więc miałem chwilę czasu żeby pojeździć:D jak zwykle jazda w quattro to mega frajda !:DIMG-20231128-WA0007.thumb.jpg.cf7ea0f19a5d21627e9da946b0921e92.jpg

Opublikowano

Ja na pierwszym skrzyżowaniu dziś :

 

Ps to tylne koła 

Screenshot_2023-11-28-22-51-11-29_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.thumb.jpg.c02d9daeef597020f5d3acb223521446.jpg

 

IMG_20231128_174554.thumb.jpg.8061cf766a77293d974e8e77c06003b3.jpg

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano

Na śniegu żaden wyczyn ? faktem jest że teraz dopiero posypią się mandaty za bączki pod Tesco.

Opublikowano
6 godzin temu, Langista napisał(a):

Na śniegu żaden wyczyn ? faktem jest że teraz dopiero posypią się mandaty za bączki pod Tesco.

Ty ale Tesco to już parę lat nie ma??

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Langista napisał(a):

Na śniegu żaden wyczyn ? faktem jest że teraz dopiero posypią się mandaty za bączki pod Tesco.

1.9 tdi na asfalcie to nie bardzo :D ja nie muszę jechać pod tesco , miszekam w górskiej kotlinie i jest gdzie pojeździć:) 

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy dam radę wyjechać:D ha oczywiście pytanie retoryczne:D

received_1080502182966278.jpeg

Opublikowano

U mnie nonstop tak:

IMG_20231202_151813.thumb.jpg.edd8cd4b6c5a6c8d1ebacab152393d77.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam.  Jestem po swapie na 320mm i coś jest nie tak bo jak na załączonym filmiku coś ociera, dwa razy już rozkręcałem zacisk i nie wiem co może być przyczyną,  w b7 też robiłem tako swap i śmigało beż problemu a tutaj lipa 

@Dev co myślisz? Klocki nie takie ? 

Opublikowano
  • Autor

8e0615301ad

Na pudełku  od tarcze był taki numer 

Opublikowano

Osłona tarczy z tyłu nie trze?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie , górna część tarczy od strony wewnętrznej jest lekko zjechana,  klocki dosicksja , nie mam pojęcia, nie pierwszy raz wymianie hamulce ale pierwszy raz takie cyrki 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Langista napisał(a):

Osłona tarczy z tyłu nie trze?

Miałeś rację! Dziś jeszcze raz sprawdziłem i osłona przy dolnym wahaczu była zagięta i szlifowała tarczę! 

Opublikowano

Ja miałem dokładnie to samo przy swapie na heble z S4, przez 1000 km miałem wrażenie że hamulce to śmietnik a okazało się, że osłona z tyłu była krzywa i tarła ?

Opublikowano

Przód 320 a tył jaki masz?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Ivanek napisał(a):

Przód 320 a tył jaki masz?

Tył mam standard  245mm , znaczy zaciski i osłony pod 288 juz dawno gotowe do założenia czekają,  ale nie wiem czy za jakiś czas nie będę sprzedawać b6 to sobie nowy nabywać zrobi swap :)

Opublikowano
21 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

Tył mam standard  245mm , znaczy zaciski i osłony pod 288 juz dawno gotowe do założenia czekają,  ale nie wiem czy za jakiś czas nie będę sprzedawać b6 to sobie nowy nabywać zrobi swap :)

polecam też zmianę tyłu z 245 na 288 właśnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.