Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Dibo bierz tę skórkę, cena raczej spoko i w ladnym stanie jest. U mnie jest ten kolor foteli i wstawek w drzwiach, a reszta tapicerki jest czarna i moim zdaniem dobrze to wygląda. W jajka też aż tak strasznie nie parzy jak czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam takie kubełki tylko że czarne :wink4: Jakbym miał zwykłe taborety to ten banan by już do mnie jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czarne zostaw :wink4:

a co do odparzania jajek na skórzanej tapicerce to słyszałem o pewnym sposobie na to - ponoć działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy kastracja i nie ma sięV co odparzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fairy-torture.jpg

i już nie ma co się odparzać. :naughty:

wez to podlinkuj poludzku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo te banany za 700zł podobno są przetarte, Sokolnh zacytował mnie w dziale okazji ze chciał brać silnik z tego angola z tymi skórami i widział że fotel kierowcy(czyli nasz pasażera) jest przetarty na oparciu :disgust: oczywiscie nie zaznaczone to jest w żaden sposób na aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fairy-torture.jpg

i już nie ma co się odparzać. :naughty:

wez to podlinkuj poludzku :good:

jak poludzku?[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:59_________________________________________________aa bo nie działa, a wcześniej działało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre strony bronią się przed hotlinkowaniem. Zapisz lokalnie i wystaw na imageshack czy fotosiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę już tego szukał, napisałem poprostu zamiast zdjęcia i tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo te banany za 700zł podobno są przetarte, Sokolnh zacytował mnie w dziale okazji ze chciał brać silnik z tego angola z tymi skórami i widział że fotel kierowcy(czyli nasz pasażera) jest przetarty na oparciu :disgust: oczywiscie nie zaznaczone to jest w żaden sposób na aukcji

Dzięki za info. Temat bananów odpada w takim razie :wink4:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 02:35_________________________________________________Kończą mi się przednie opony i mogę mieć w dobrym stanie i pieniądzach Dunlop SP 9000 ale w rozmiarze 205/45/17. Obecnie mam 215/45/17. Zastanawiam się czy je zakładać :mysli: Przekłamanie mieści się w widełkach, profil będzie niższy o 4,5mm (optycznie powiększy to felgę), auto też tyle siądzie niżej :wink4: Z drugiej strony o te 4,5mm powiększy się szpara w nadkolu. Ale za to naciąg przy 205 na 7" powinien już lepiej wyglądać. Brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem kupić opony w tym sezonie i przymierzałem 205/45, 215/45, 225/45 i te ostatnie wyglądały najlepiej. Teraz żałuję, że nie wziąłem 235/45.

205 to wąska opona :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem kupić opony w tym sezonie i przymierzałem 205/45, 215/45, 225/45 i te ostatnie wyglądały najlepiej. Teraz żałuję, że nie wziąłem 235/45.

205 to wąska opona :gwizdanie:

ale Ty na 17' ? a tu chodzi o naciag :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąg ok ale wąska opona :thumbdown: ale wiadomo co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam felgę 7", a więc 225 na niej to dla mnie balon :decayed: Jak dobrze pójdzie to dzisiaj na przód wskoczą 205/45/17 i felga będzie wyglądała na 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam felgę 7", a więc 225 na niej to dla mnie balon :decayed: Jak dobrze pójdzie to dzisiaj na przód wskoczą 205/45/17 i felga będzie wyglądała na 18" :naughty:

Raczej mi sie wydaje nie bedzie :no: musiał byś zakupic o niższym profilu tak jak w 18tce 40, bo przecież szerokosc opony raczej nie wpłynie na wysokosc wiec guma dalej bedzie wygladała jak 17ka :gwizdanie: tylko znowu wtedy bedziesz miał wieksze przekłamanie na liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przecież szerokosc opony raczej nie wpłynie na wysokosc wiec guma dalej bedzie wygladała jak 17ka

profil obliczany jest właśnie z szerokości opony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205 to wąska opona :gwizdanie:

na przodzie ujdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przecież szerokosc opony raczej nie wpłynie na wysokosc wiec guma dalej bedzie wygladała jak 17ka

profil obliczany jest właśnie z szerokości opony :wink4:

Ok w takim razie zwracam honor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...