Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

piszesz ze wszsytko na grubych komponentach a wsadzasz alu dywaniki z Biedronki,cos ci sie pomylilo czy co ? lane auto a zeszpecasz je sam na wlasne zyczenie,jak juz to trzeba

bylo brac w kolorze niebieskim zeby do mieszka pasowaly !! ladny opis ,skorka,xenon dodaj jeszcze ryfle z biedronki i mieszek z tesco zeby bylo jasno :good: Nawróć sie jak najszybciej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Dywaniki jada ostra wioska, taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dokładnie temat przeczytał to wiedziałbyś że mieszek był dobrany do poprzedniego wnętrza i wtedy pasował. Poza tym pisać że coś jest z Tesco tylko dlatego że ma inny kolor niż ori jest :polew: Co do dywaników też pisałem w tym temacie dlaczego zostają i jakie to są dywaniki. I uwierz mi że zarówno mieszek jak i dywaniki nie są z Biedronki albo jakiegos innego supermarketu. Za bardzo ogólnikowo takie rzeczy rozpatrujesz. Rozumując Twoim tokiem myślenia to można napisać że np. pakiety stylistyczne jakiegoś tunera są z Biedronki bo np. w hipermarkecie były zderzaki z laminatu :cool1:

Flyer ja wiem że to zalatywanie wsią jest głównie przez te pseudotuningowe gumowo-aluminiowe dywaniki. Ale to nie takie dywaniki, one są metalowe. Zresztą zobaczyłbyś na żywo to zmieniłbyś zdanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ja wiem że to zalatywanie wsią jest głównie przez te pseudotuningowe gumowo-aluminiowe dywaniki. Ale to nie takie dywaniki, one są metalowe. Zresztą zobaczyłbyś na żywo to zmieniłbyś zdanie :cool1:

Dibo nie rozumiesz jednej rzeczy..., malo wazne z czego są zrobione (mogą być nawet ze srebra), ich wygląd zalatuje "wioską"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, kup puszkę czarnej farby (Hammerite na metal :decayed:), psiuknij te dywaniki, strzel fotkę, wstaw na forum ... i będzie spokój.

Albo użyj PhotoShopa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq wiem o co chodzi, Ty też wiesz ale obaj się nie zrozumieliśmy do końca :wink4: To że zalatuje wioską zostało czymś spowodowane i tym powodem były pseudotuningowe gumowo-aluminiowe dywaniki. Podam Ci analogiczny przykład z ostatniego czasu: LEDy do DRL. Na początku jak Audi to wprowadziło to na forum był zachwyt i chęć montażu w starszych modelach. Nagle zrobił się z tego pseudotuning i w byle czym zaczęto to montować. I część osób zmieniła zdanie poprzez to że miała kontakt na ulicy z innymi samochodami z zamontowanymi LEDami. I mimo że im się podobało to nagle było tego dużo na ulicy, do tego w marnym wykonaniu dlatego jednak kojarzyło im się z wsią i taką opinię w nich wyrobiło. Podobnie było z ringami. Na początku powstania forum wiele osób było za i zmieniało. Potem zaczęły pojawiać się Golfy, Passaty i inne marki z ringami i teraz zobacz jaka jest opinia na forum. Podobnie było z dywanikami. W każdym bądź razie o co mi chodzi ? O to że jeżeli coś się komuś podoba w tuningu to nie powinien się do tego zniechęcać tym że inni montują takie pseudo rzeczy i przez to fajna rzecz nagle staje się w oczach innych wsią. Oczywiście jak montować to robić to na dobrych komponentach np. jeżeli ktoś chce LEDy to montuje te od S6, jeżeli ringi to jakieś FK/Depo a nie Sonar, jak dywaniki to też jakieś lepsze chociażby H&R.

Co do krytyki to wstawiając auto na forum wiedziałem że nie wszystko będzie się podobało, zwłaszcza tutaj gdzie wszystko co ori jest najlepsze :wink4: I naprawdę cenię sobie krytykę, zwłaszcza jeżeli jest konstruktywna. Ty czy Flayer napisaliście jak daną rzecz odbieracie i przyjąłem :good: Ale nie podoba mi się podejście jakie zaprezentował Hawaj . Chodzi o takie bezpodstawne pisanie że kupiłem w jakimś hipermarkecie. Przede wszystkim nie wie gdzie to kupiłem i jakiej to jest jakości. Tymbardziej że nie widział tego na żywo tylko na zdjęciach. A takie ogólnikowe stwierdzenie można zastosować do większości rzeczy których odpowiedniki są w hipermarketach. Równie dobrze mógłbym o jego samochodzie czy jakimś innym z forum napisać że to czy tamto kupił w Biedronce bo podobne jest na sklepie. Tylko podobne nie znaczy że takie samo i takiej samej jakości.

W każdym bądź razie nie zamierzam się z nikim spinać o takie głupoty. Są 3 rzeczy kontrowersyjne a więc podsumuję:

- spoiler - za jakiś czas zniknie, ale narazie zostaje bo mam inne rzeczy do zrobienia

- mieszek - dobrany był do poprzedniego wnętrza. Narazie zostaje bo skóra jest w bardzo dobrym stanie a ja mam teraz inne plany. Za jakiś czas pewnie zmienię na inny kolor, najprawdopodobniej na czarny, chyba że mi plan z obiciem boczków wypali :kox:

- dywaniki - zostają bo mi się podobają i są praktyczne ze względu na moją dorywczą pracę o czym już w tym temacie pisałem

W pierwszym poście dodałem zdjęcia z symetrycznymi lusterkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuc foty wnetrza i dadza Ci spokoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuc foty wnetrza i dadza Ci spokoj :)

Też sposób :wink4: Ale wtedy bardziej czepią się spoilera na tylnej klapie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo nie będziesz miał z tym spokoju chyba :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam bardziej denerwują te szare wstawki w boczkach drzwi, masz skórzane, czy bedziesz coś kombinował :naughty:, zmień to bo nie pasuje :thumbdown:, ale oprócz tego furka jest kox... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy jest plan trochę nietypowy tylko muszę skórę dopaść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Dibo , auto fajne, zderzak przedni OK , ale niestety , przy tym jaki jest "nakoksowany" to brakuje progów (conajmniej w kolor) bo robi sie spychacz. troche siatka razi , poszukaj, bo ponoć pasują kratki z ori zderzaka RS4 ;)

no te dywaniki bardzo trącają wioską jak już niektórzy zauważyli , na zlotach tuningowych widać to na każdym calu ;) i nie mów nie , bo jak se dupniesz kości na lusterku , to oby były z kaszmiru to będą wieśniackie :wink4: no i ściągnij te nakładki na pedały, kiedyś też postanowiłem za wszelką cene coś ztuningować w aucie mamy i kupiłem jej właśnie takie nakładki na pedały za 50zł :thumbdown: teraz mam zwykłe czarne i jest ok :)

a reszta bardzo ok , brakuje jeszcze ramek na zegary no i klimy :chytry: dziwne że nie dodali do skóry , chyba że sam wkładałeś fotele :przebiegly:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 07:58_________________________________________________Dibo, takie sobie załóż : http://www.a4-klub.pl/smf/all_sprzedam_nakladki_na_pedaly_audiwvseatskoda-t79727.0.html :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato 35stopni, bez klimy, skóra na siedzeniach i jajka pływają.

zamiast ładowac kase w wygląd powinieneś klime zrobić :good:, nie wyobrażam sobie jazdy bez klimy szczególnie na fotelach skórzanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor odnośnie nakładek to takie właśnie będę kupował, tylko bliżej zimy :wink4: Te co mam teraz były razem z samochodem i są do wywalenia. Poprostu o takich mniejszych planach jak nakładki czy obicia boczków nie pisałem w planach. Ramek na zegary narazie nie zakładam bo będę wymieniał licznik na FISa więc nie ma sensu. Co do skóry to była dokładana, masz listę modyfikacji w pierwszym poście :wink4: Odbyłem konsultację z paroma osobami co mają skórę bez klimy i się na nią zdecydowałem. Co do samej klimy to mam okazję czasami jeździć samochodami z nią i jakoś dla mnie nie jest niezbędna. W lecie wolę jeździć z odsuniętymi szybami i szyberdachem. Klima przydaje się głównie w korkach i zaraz jak wsiądziesz do samochodu który stał kilka godzin na słońcu. Bardziej brakuje mi Turbo i Quattro niż klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyber jest fajny do turlania sie 60km/h, pozniej ani otwarte szyby, ani szyber sie nie nadaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer tu masz rację, przy czym daje radę tak do 80 km/h :wink4: Co do skóry bez klimy ostatnio auto stało trochę w słońcu i powiem Wam że nie jest tak źle. Miałem obawy że może być gorzej ale przekonałem się i jestem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :blink: :blink: ja muszę 10min wcześniej na LO* klimę ustawić bo by mi się jajka usmażyły , taki skwar w środku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive ja zostawiam uchylony szyber dach i nie ma takiej duchoty w środku a skwar bez uchylonego dachu to będzie nieważne czy jest skóra czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive ja zostawiam uchylony szyber dach i nie ma takiej duchoty w środku a skwar bez uchylonego dachu to będzie nieważne czy jest skóra czy nie.

nie znasz, ludzi , poczekaj aż Ci ktoś nasika przez ten luft do auta . niestety taki kraj :( a na spocie przez uchylony dach otworzyliśmy bejzbolem auto jak nam sie kluczyki zatrzasneły w aucie , także ja sie wole posmażyć troche :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znasz, ludzi , poczekaj aż Ci ktoś nasika przez ten luft do auta . niestety taki kraj :( a na spocie przez uchylony dach otworzyliśmy bejzbolem auto jak nam sie kluczyki zatrzasneły w aucie , także ja sie wole posmażyć troche

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...