Opublikowano 28 Grudnia 20241 r 5 godzin temu, dziki24 napisał(a): Udało się zaktualizować do wersji P3620 Jutro postaram się ogarnąć do wersji wyższej boje się że Aku może spaść poniżej granicznej wartości , chyba że można to zrobić na włączonym samochodzie ?niestety nie posiadam prostownika
Opublikowano 28 Grudnia 20241 r 46 minut temu, turzol napisał(a): Możesz na rozruchu aktualizować. Dziękuję za pomoc ? Zaktualizowano
Opublikowano 13 Stycznia 20251 r Witam, trzeci raz szukam dokładnej ścieżki aktualizacji dla mojej wersji aż postanowiłem w końcu po prostu zapytać. Mianowicie, aktualnie wersja jaką mam wgraną to MHI3_ER_AUG45S_P3174, chciałbym zaktualizować dla najnowszej dla tego modelu i stąd pytanie. Jakie wersje powinienem po kolei wgrać? Wyczytałem, że auto podczas aktualizacji może mieć uruchomiony silnik, oraz, że na czas aktualizacji pętle most na subwoofer B&O będę musiał założyc. Jest jakieś wideo prezentujące założenie tej pętli? Pozdrawiam
Opublikowano 21 Stycznia 20251 r Podpinam się pod pytanie kolegi wyżej, mam MHI3_ER_AUG45S_P3281. Czy mam szukać wersji z "AUG45S"? Czy MHI3_ER_AU_P3853 będzie odpowiednia?
Opublikowano 21 Stycznia 20251 r MHI3_ER_AUG45S_K3283 Najnowszy wypust 3 godziny temu, marzol napisał(a): Podpinam się pod pytanie kolegi wyżej, mam MHI3_ER_AUG45S_P3281. Czy mam szukać wersji z "AUG45S"? Czy MHI3_ER_AU_P3853 będzie odpowiednia?
Opublikowano 22 Stycznia 20251 r Najnowsza wersja P4014 https://mega.nz/file/8ldh1DzJ#1z1X_1beNvo9HMu2xebmOiHpjzMrwp60vr1W_tdBwkg aktualizcja na włąsną odpowiedzialność prosze nie pisać do mnie jak coś się zepsuje Edytowane 22 Stycznia 20251 r przez Deniro
Opublikowano 29 Stycznia 20251 r W jakich okolicznościach Ci wgrali ten soft P4318? ewentualnie ile u nich kosztuje aktualizacja? i na koniec Jakieś widoczne zmiany?
Opublikowano 30 Stycznia 20251 r W dniu 28.01.2025 o 20:16, Burzaa napisał(a): Dzisiaj byłem w salonie i roczniki 2024 mają softa 4318 To już sa modele 2025 , mam tez ten soft 4318 i 4518
Opublikowano 30 Stycznia 20251 r Autor W dniu 22.01.2025 o 09:12, Deniro napisał(a): aktualizcja na włąsną odpowiedzialność prosze nie pisać do mnie jak coś się zepsuje Dzięki bardzo za wrzut. Aktualizujemy poprzez 2 palce w prawym górnym rogu?
Opublikowano 30 Stycznia 20251 r 8 godzin temu, mcemsi napisał(a): Dzięki bardzo za wrzut. Aktualizujemy poprzez 2 palce w prawym górnym rogu? tak
Opublikowano 30 Stycznia 20251 r Autor Miałeś okazję uaktualniać już komuś wersję 4014 z tego źródła?
Opublikowano 30 Stycznia 20251 r W dniu 22.01.2025 o 09:12, Deniro napisał(a): Najnowsza wersja P4014 https://mega.nz/file/8ldh1DzJ#1z1X_1beNvo9HMu2xebmOiHpjzMrwp60vr1W_tdBwkg aktualizcja na włąsną odpowiedzialność prosze nie pisać do mnie jak coś się zepsuje Poprzednie dwie wersje zaktualizowane bez problemu to dlaczego z tą ma się coś spitolić? Trzeba coś dodatkowo pozaznaczać czy jak ? Czy aktualizować i się nie przejmować ?
Opublikowano 31 Stycznia 20251 r 10 godzin temu, amadeoo napisał(a): Poprzednie dwie wersje zaktualizowane bez problemu to dlaczego z tą ma się coś spitolić? Trzeba coś dodatkowo pozaznaczać czy jak ? Czy aktualizować i się nie przejmować ? ostatnie 2 tygodne nie padało , dlaczego w przyszłym tygodniu ma padać - wgraj i daj feedback Edytowane 31 Stycznia 20251 r przez Deniro
Opublikowano 31 Stycznia 20251 r 10 godzin temu, mcemsi napisał(a): Miałeś okazję uaktualniać już komuś wersję 4014 z tego źródła? na mibsolution tez jest ten soft - każda aktualizacja niesie za sobą ryzyka jest to zapisane w każdym TPI /Informacji technicznej zalecenia o odpowiednim zasilaniu , nie przerwyaniu aktualizacji , wysokiej jakośći pendrive itp itd Edytowane 31 Stycznia 20251 r przez Deniro
Opublikowano 2 Lutego 20251 r W dniu 29.01.2025 o 17:52, amadeoo napisał(a): W jakich okolicznościach Ci wgrali ten soft P4318? ewentualnie ile u nich kosztuje aktualizacja? i na koniec Jakieś widoczne zmiany? Tak jak pisał Muskel1 a co do różnic to zauważyłem, że można było tapetę ustawić, ale szczerze kiepsko to wyglądało. mi wgrywali 3620 bo miałem 3385 i problemy z bazą danych nawigacji. Podałem im numer TPI i wgrali dziwi mnie, że nie poszli dalej i nie wgrali 3853. Cóż, zrobię to sam.
Opublikowano 4 Lutego 20251 r Mocno zastanawiam się nad wgraniem P4014 tylko niechce przedobrzyc, wersja P3853 działa mi bardzo dobrze jedyny problem mam z tym że nie zawsze łączy sie z telefonem i muszę to wymusić ręcznie z poziomu samochody a po zatym jest ok Myślicie że warto aktualizować czy nie ruszać ? Edytowane 4 Lutego 20251 r przez dziki24
Opublikowano 4 Lutego 20251 r 5 godzin temu, dziki24 napisał(a): Mocno zastanawiam się nad wgraniem P4014 tylko niechce przedobrzyc, wersja P3853 działa mi bardzo dobrze jedyny problem mam z tym że nie zawsze łączy sie z telefonem i muszę to wymusić ręcznie z poziomu samochody a po zatym jest ok Myślicie że warto aktualizować czy nie ruszać ? Ja tak samo pytanie do osób, które to zrobiły czy po za zmianą cyfry coś istotnego się zmieniło?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto