Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Stag 300-6, Hana 2000, ACr01 - 250km dla silnika 3.0 ASN całkowicie wystarcza, jest moc i nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taki zestaw : Stag 4, AC R01 i Hana do A4 B5 1.8 1997 czy ktoś to ma ktoś coś o tym wie może polecić??

Bo cena jest wysoka ale podobno dobre. Dużo taniej wychodzi waltek zamiast hana.. Ale ja sie nie znam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taki zestaw : Stag 4, AC R01 i Hana do A4 B5 1.8 1997 czy ktoś to ma ktoś coś o tym wie może polecić??

Bo cena jest wysoka ale podobno dobre. Dużo taniej wychodzi waltek zamiast hana.. Ale ja sie nie znam..

Witaj kolego,zamiast HANA możesz wziąć AC W01,listwa naprawdę dobra a na pewno będzie taniej niż Hana.Mam identyczny zestaw założony u Siebie i wszystko w jak najlepszym porządku.Tak,że mogę na pewno polecić.A montaż w zakładzie partnerskim i masz ogólnopolską gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T quattro AEB sekwencja BRC 24 spisuje się doskonale, narazie żadnych problemów cena 2700zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" BRC 24 spisuje się doskonale, narazie żadnych problemów''

No właśnie jak na razie--a jak się zacznie coś pie....yć to koszta idą w setki złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali do 1,8 5V stag 300 czy KME Diego G3 ? Sam przód bo reszte mam i co myślicie o tym sprzedawcy brał ktoś od niego. A13 KME DIEGO G3 4 SILVER 260KM VALTEK SEKWENCJA (2498151756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,u tego sprzedawcy można śmiało kupować.Pracuje przy gazie i często u niego coś zamawiamy a co do części poleciłbym Staga nie koniecznie musi być 300 może być Stag 4 np.coś takiegohttp://allegro.pl/a54-ac-stag-4-plus-r01-valtek-sekwencja-promocja-i2503786108.html jest drożej od Diego ale i na pewno lepsze.Piszesz,że tył masz wnioskuję,że Sam będziesz zakładał ale jak będziesz chciał wbić gaz do dowodu to potrzebujesz do tego fakturę Vat i homologację z montażu,mam nadzieję że o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lpg w całości z wszystkimi dokumentami i całą resztą ale jest założona instalacja II generacji. Wywaliłem mikser i zamontowałem blosa którego dostałem od kolegi jak zmieniał auto, jest lepiej ale chcę sekwencje.

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Diego lub Stag 300 ma lepszy reduktor jest na silverze a tu jakiś niewiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego reduktor AC R01 jest na chwilę obecną jednym z lepszych na rynku,poczytaj Sobie na forum lub popytaj kogoś kto jest obeznany w temacie, ten który Ci podałem jest do 150KM a z czerwonym dekielkiem przednim do 250KM.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się znał to bym nie pytał. Wszyscy z którymi rozmawiałem nawet z gazownikami polecają silvera. Nawet kilku znajomych ma silvera i bardzo sobie chwalą. Właśnie porównałem oba i ten AC R01 ma mniejszy zakres ciśnienia roboczego od 0,9 do 1,3 a Silver od 0,9 do 1,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma w audi 100 C4 2,4 V6 KME Diego i spisuje się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar założyc do mojej Audi instalacje LPG i mam prośbę do wszystkich aby wypowiedzieli sie i doradzili mi na temat jaką powinienem zamontowac instalacje w tym aucie. Poprosze jeszcze o adresy warsztatow ktore polecacie w Zielonej Gorze i ok.Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem niedawno audi a4 z śilnikiem 1.6 101km.Mam pytanie czy polecane jest zakladanie gazu przy tym silniku. prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki

Nie wiem o co pytasz, ale silnik 1.6 spoko śmiga na LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ładuj Staga plus dobre graty, w moim przypadku Stag sprawuje się znacznie lepiej od BRC P&P które również posiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja również mam STAGA 4, z wtryskami Hana, reduktor zavoli i jeżdzę bez problemu juz od paru lat. Także moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za BRC, jak na polskim STAGU który jest dużo tańszy autko będzie ci jeżdziło też bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...