Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane instalacje LPG/CNG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, :siema:

Mam zamiar założyć instalację gazową w 1,6 ADP.

Proszę o pomoc co mam zrobić?

Mam możliwość założenia dwóch instalacji, obie z górnej półki w opinii gazowników ( nie wiem jakie... wiem że wtryski obie mają hana i reduktory dobrej jakości :facepalm: ). Pierwsza z nich to instalacja za 2300 z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, druga to 2900 z gwarancją 100 tyś. kilometrów. Jeżdżę samochodem do pracy i robię ok 1000-1100 km miesięcznie.

Czy warto założyć tą za 2900, czy wystarczy ta za 2300.

Czy takie instalacje lub podzespoły często się psują? I jaki jest koszt naprawy czy wymiany części takich jak reduktor czy wtryski, bądź inne kosztowne?

Proszę o pomoc ponieważ w sprawach LPG jestem zielony. :mysli:

Kolego ta za 2900 nie jest Tobie potrzebna bo 1,6 to jest zwykły nie wymagający silnik a w tej drugiej instalacji raczej jest niemożliwe,że będą tam wtryski Hany,

do Twojego auta koszt instalacji powinien wynieśc około 2500 na dobrych podzespołach.

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

jeżeli założone będzie byle co to i będą problemy,wymiana popsutych podzespołów w ramach gwarancji jest bezpłatna

Opublikowano
Witam, :siema:

Mam zamiar założyć instalację gazową w 1,6 ADP.

Proszę o pomoc co mam zrobić?

Mam możliwość założenia dwóch instalacji, obie z górnej półki w opinii gazowników ( nie wiem jakie... wiem że wtryski obie mają hana i reduktory dobrej jakości :facepalm: ). Pierwsza z nich to instalacja za 2300 z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, druga to 2900 z gwarancją 100 tyś. kilometrów. Jeżdżę samochodem do pracy i robię ok 1000-1100 km miesięcznie.

Czy warto założyć tą za 2900, czy wystarczy ta za 2300.

Czy takie instalacje lub podzespoły często się psują? I jaki jest koszt naprawy czy wymiany części takich jak reduktor czy wtryski, bądź inne kosztowne?

Proszę o pomoc ponieważ w sprawach LPG jestem zielony. :mysli:

Kolego ta za 2900 nie jest Tobie potrzebna bo 1,6 to jest zwykły nie wymagający silnik a w tej drugiej instalacji raczej jest niemożliwe,że będą tam wtryski Hany,

do Twojego auta koszt instalacji powinien wynieśc około 2500 na dobrych podzespołach.

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

jeżeli założone będzie byle co to i będą problemy,wymiana popsutych podzespołów w ramach gwarancji jest bezpłatna

Dziękuję bardzo za poradę :wink: W poniedziałek jadę do gazownika dogadać co i jak :a4fan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich

W najbliższym czasie zamierzam założyć instalacje LPG do mojego samochodu, (A4 B5 2,4 V6 165 Km Quattro)

Gość od gazu zaproponował mi Staga 300, listwa wtryskowa AC,reduktor mega power350 w cenie 3200 z butlą w miejscu koła zapasowego.

Czy będzie to odpowiednia instalacja do mojego samochodu? Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Ja w swoim autku założyłem instalacje Stag 300 isa 2 reduktor zavoli zeta s do 250 km wtryski Hana rurka faro fi 8 butla 55l w kole zapasowym koszt 3600zł samochód chodzi bardzo fajnie na Lpg nie czuć żadnej różnicy między lpg a bp gwarancja na cayły zestaw 24 miesiące :wink:

Opublikowano

A czym się różnią sterowniki Stag 4 plus, Stag 300 ISA2, STag 300premium, Stag 4Qbox. Da się je sklasyfikować od najlepszego?

Opublikowano

:hi:

Jeżdze od lipca 2013 na podzespołach:

sterownik STAG 4+ , wtryski Hana niebieskie, reduktor AC-R01.

Przejechane na dzień dzisiejszy jakieś 13k , absolutnie bez żadnych problemów. Koszt instalacji 2800 zł. Średnie spalanie 10-10.5 l/100km:naughty:. Aktualny przebieg 193k

W środę jadę do Gregor10 "zaganiać konie do obory:kox:" Zobaczymy ile maszyna wypluje:jerk:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam

moze ktos poleci cos dobrego do 1.8t AVJ 150km (b6-2001rok) najlepiej z łodzi dobrego speca co sie zna na rzeczy...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy co byście na dzień dzisiejszy polecili dla 1.6 101KM ?

tak ok 2500 zł :)

Opublikowano

Do 1.6 KME Silver/TUR/AC R01, Stag4, AC W01 lub przy większym portfelu Hana 2000 i nic tylko cieszyć się oszczędnościami ;)

Opublikowano

a co powiecie na gaz TECH ? dzisiaj bedąc u gazownika doradził mi że taki może założyć i że będzie się dobrze sprawował

Opublikowano

Chodzi o sterownik TECH LPG, możesz śmiało montować. Funkcjami i możliwościami na tym samym poziomie co STAG ;)

Opublikowano

witam, jaka instalacja do a4 b6 1.8 T (bex) 190KM, 2003r.?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Chętnie bym posłuchał więcej o sterowniku TECH LPG. Też mi gazownik ją proponował ale na forum rzadko pada ta nazwa i ogólnie nie jestem przekonany. Jedynie mi opowiedział, że to jakiś odłam firm STAG, to prawda ?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Porozmawiaj z kolegą "waskivw". Montował mi Techa 324 OBD. Uważam, że super. Co do Techa, to słyszłem informację, że właścicielem i założycielem jest człowiek, który pracował w Stag'u. Nie wiem czy to prawda, ale czytałem trochę informacji tu i tam.

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Zamontował mi On taki zestaw:
1. Elektronika LPG Tech 324 OBD
2. Wtryskiwacze Barracuda
3. Adaptery kątowe do wtryskiwaczy
4. Reduktor KME TUR elektrozawór z filtrem fazy ciekłej OMB ( reduktor spokojnie poradzi sobie z mocą w 2.0 , jest lepszą konstrukcją niż Silver , posiada regulator ciśnienia dźwigniowy który jest odporniejszy na zabrudzenia)
5. Filtr fazy lotnej KME włókno szklane z wymiennym wkładem
6 Węże Parker + opaski, itp.

Zdjęcia przed i po zapodam w późniejszym czasie.

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

moja fura w garażu "waskivw"

imag1327.jpg

Zajefajne kocyki na błotnikach jak również na fotelu kierowcy - gość dba o samochód klienta.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno temu tutaj pisałem. Teraz znalazłem czas i wrzucam dwa zdjęcia przedstawiające moją instalację LPG pod maską:

Instalacja LPG pod maską - jak widzicie nie ma nic.

P1020130.jpg

Instalacja pod maską, po zdjęciu pokrywy "2.0 oooo"

Widać tylko adaptery kątowe na wtryskach.
P1020131.jpg
A tak wyglądało u mnie przed.

image.jpg

image.jpg

Chyba jest różnica, prawda ?
Polecam gościa "waskivw".

Edytowane przez Dajmon

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam panowie co byście polecili do mojego A4 B7 Quattro 1.8 t po modach aktualnie 236,4 HP 347,2 Nm ( będzie na pewno więcej także coś z zapasem było by idealne )

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Grzesiu, nie zwalaj winy na CNG..

To są te nasze SUPER auta z grupy VAG z młodego rocznika........... :D

Edytowane przez k232

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam Panowie ?

Na wstępie zaznaczę, że z zagadnień LPG mam zerowe pojęcie.

Wczoraj kupiłem drugie autko... Passat B5 FL 2.0 AZM 115KM

W najbliższym czasie planuję montaż instalacji LPG

Co wybrać.. aby nie założyć gó..wna ? Kosztowo.. chciałbym się zmieścić w 2500 pln

Opublikowano

Wejdź na lpg-forum, znajdź sobie polecany warsztat w swojej okolicy, pojedź tam do serwisu zapytaj się co Ci polecają, napisz nam tutaj cały zestaw i będziemy dyskutować.

Do takiego prostego auta to najlepiej będzie :

Sterownik stag qbox, wtryskiwacze barracudy 115 lub 130 , ewentualnie AC w02 i najlepiej jak by były zamontowane pojedynczo i reduktor kme tur.

Edytowane przez k232

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.