Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego obydwa są dobre ale Ja osobiście wolę acr01 są one do 150KM wybór należy do Ciebie.

Zapytaj się o Staga 4Qbox już zaczyna się pojawiać na rynku jest bardziej rozwinięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego raczej nie powinno być żadnej różnicy w cenie.Qbox zastępuje 4 i 300 ale narazie jest tylko do silników cztero-cylindrowych.Choć znając życie niektórzy na nowościach będą na pewno chcieli zarobić.U Mnie siedział STAG 4 a teraz od jakiegoś czasu mam właśnie Qboxa i od razu po zmianie auto stało się bardziej żywsze.

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

A ja polecam instalacje KME bo sam takie montuje od ladnych paru lat i moge stwierdzic ze nie ma problemu z tymi instalacjami. KME produkuje cale instalacje oprocz wtryskiwaczy a np. STAG tylko elektronike. W KME nie ma problemow z gwarancja.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

W STAGU też nie ma problemu z gwarancją i produkuje ON całą kompletną instalację;elektronika,reduktor i wtryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A macie Panowie jakiś pomysł na zagazowanie 2.0TFSI 2010? Coś może nowego sie pojawiło?

kolego pojawiło się kilka opcji na tego typu silniki ale więcej to u jakiegoś gazownika powinieneś się dowiedzieć można już gazować także diesle ale to raczej jakieś busy czy coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali cały komplet lovato do 2,4 v6 165 km na tym mniejszym reduktorze butla w kole 57l za 3250zł. podobno gwarancja 2 lata i 75000 przebiegu. podobno bardzo dobrze śmiga na stagu jest 20 tys tylko gwarancji a brc na starcie za drogi. Po 15000 tyś tylko regulacja i ma chodzić bezproblemowo..

dobra cena za instalacje. w 3miescie za staga 300 na wtryskach hana prawie 4k :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka instalacje polecacie w miare tania do silnika 1,6 101km 95r (Reduktor, sterownik, wtryski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka instalacje polecacie w miare tania do silnika 1,6 101km 95r (Reduktor, sterownik, wtryski)

Lepiej wydać troszkę więcej i mieć spokój,niż zrobić tanio i potem cały czas narzekać.Instalacja jak post wyżej tylko sterownik mógłby być Stag 4QBox,reduktor AC R01 i listwa AC W01 na pewno będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a co myślicie o zestawie STAG 300, wtryski hana2000 czerwone, i reduktor ac r01 do 1.8T Quattro 163KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co myślicie o takim zestawie do 1,8 ADR:

- sterownik Stag 4

- wtryskiwacze OMVL rag fast

- reduktor do 150KM

- butla w koło

Wiem że najlepiej było by założyć wtryskiwacze HANA ale wielu gaziarzy w Rzeszowie powiedziało mi że nie ma sensu do tego auta zakładać takich wtryskiwaczy gdyż i tak nie będzie to odczuwalne.

Proszę o porade.

Pozdrawiam, kylo1991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma sensu, do tego silnika bardzo dobry zestaw i wystarczający w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor BORMECH do 190KM, wielozawór TOMASETTO, jednostka sterująca STAG 4, wtrysk VALTEK czerwone, butla w kole, wlew przy wlewie PB. Leję i jadę, kompletnie nic mnie nie interesuje. Gazidło od 2010r. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma sensu, do tego silnika bardzo dobry zestaw i wystarczający w zupełności.

mi regi padły po kilku tysiącach km, więc nie wiem czy nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widocznie miałeś pecha. Równie dobrze mogły to być wtryski za 600zł, wszystko ma prawo się zepsuć :wink: Masa ludzi robi na tym masę kilometrów i się nie psują, więc nie tworzyłbym reguły z Twojego wyjątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widocznie miałeś pecha. Równie dobrze mogły to być wtryski za 600zł, wszystko ma prawo się zepsuć :wink: Masa ludzi robi na tym masę kilometrów i się nie psują, więc nie tworzyłbym reguły z Twojego wyjątku :wink:

może i miałem pecha, mam jedną listwę sprawną na handel jakby ktoś chciał

kupiłem barracudy i mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad lpg, w 1.8t, przeczytałem kilkanaście wątków na forum, i mam mętlik w głowie co wybrać, przebieg 289tys oryginał, bez lpg

jaka instalacje polecacie, ze by była bardzo dobra i bez problemowa.

Widzę ze ceny tez są rożne, chodzi mi głównie aby nie sprawiała problemow i była wydajna, cena to drugorzędna sprawa.

prosił bym o wytypowanie kilku zestawów, które polecacie do APU, no i mniej więcej cenę za taki zestaw z montażem,

i kogo byście polecili w Warszawie do zamontowania takiego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad lpg, w 1.8t, przeczytałem kilkanaście wątków na forum, i mam mętlik w głowie co wybrać, przebieg 289tys oryginał, bez lpg

jaka instalacje polecacie, ze by była bardzo dobra i bez problemowa.

Widzę ze ceny tez są rożne, chodzi mi głównie aby nie sprawiała problemow i była wydajna, cena to drugorzędna sprawa.

prosił bym o wytypowanie kilku zestawów, które polecacie do APU, no i mniej więcej cenę za taki zestaw z montażem,

i kogo byście polecili w Warszawie do zamontowania takiego zestawu.

Nowotczyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad lpg, w 1.8t, przeczytałem kilkanaście wątków na forum, i mam mętlik w głowie co wybrać, przebieg 289tys oryginał, bez lpg

jaka instalacje polecacie, ze by była bardzo dobra i bez problemowa.

Widzę ze ceny tez są rożne, chodzi mi głównie aby nie sprawiała problemow i była wydajna, cena to drugorzędna sprawa.

prosił bym o wytypowanie kilku zestawów, które polecacie do APU, no i mniej więcej cenę za taki zestaw z montażem,

i kogo byście polecili w Warszawie do zamontowania takiego zestawu.

Nowotczyński

dzięki czyli już wiem u kogo, otrzymałem odpowiedzi od kilku zakładów z warszawy o to co proponują, a co wy byście wybrali z tego zestawu.

1.

Do Pańskiego auta zaproponował bym instalacje Stag 300 Isa z wtryskiwaczami Hana i reduktorem AC R-01 jest to optymalna konfiguracja . Koszt takiej

sekwencji wraz z montażem to 2700,00*

2.

Do Pana samochodu mogę zaproponować cztery instalacje wtrysku*

sekwencyjnego gazu:

1) Instalacja Landirenzo Omegas Turbo w cenie 3700 zł. Gwarancja na*

instalację 24 miesiące bez limitu przebiegu. Okresy między-przeglądowe*

to 15 tyś km.

2) Instalacja Stag 300 ISA2 z reduktorem KME Turbo i wtryskiwaczami*

Hana w cenie 3200 zł. Gwarancja elektryczna i eleektroniczna - 24*

miesiące, mechaniczna - 12 miesięcy. Okresy między-przeglądowe są co*

10 tyś. km.

3) Instalacja Lovato Smart KP Turbo w cenie 3000 zł. Gwarancja - 24*

miesiące bez limitu przebiegu z wyłączeniem listwy wtryskowej której*

gwarancja jest 24 miesiące lub 75 tyś km przebiegu.

4) Instalacja Zenit PRO z reduktorem KME Turbo i wtryskiwaczami Hana w*

cenie 3000 zł. Gwarancja - 24 miesiące lub 50 000 km.

W cenie instalacji jest zbiornik LPG zamontowany w miejscu fabrycznego*

koła zapasowego.

Biorąc pod uwagę iż sterowniki benzynowe stosowane do silników APU*

mają z reguły wolny program i nieaktywne gniazdo OBD do uniwersalnych*

urządzeń podglądu korekt paliwowych zalecałbym wybór instalacji Stag.*

Będzie ona w mojej ocenie dawała najlepsze możliwości regulacyjne i*

zadowolenie z jazdy.

Serdecznie zapraszam

3.

Witam,

Proponujemy do Pana auta instalacja BRC. W przypadku samochodu do 150 KM koszt instalacji 2700zł, powyżej 150KM koszt instalacji 3000zł

wtryskiwacze: BRC

reduktor Genius lub Genius MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :siema:

Mam zamiar założyć instalację gazową w 1,6 ADP.

Proszę o pomoc co mam zrobić?

Mam możliwość założenia dwóch instalacji, obie z górnej półki w opinii gazowników ( nie wiem jakie... wiem że wtryski obie mają hana i reduktory dobrej jakości :facepalm: ). Pierwsza z nich to instalacja za 2300 z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, druga to 2900 z gwarancją 100 tyś. kilometrów. Jeżdżę samochodem do pracy i robię ok 1000-1100 km miesięcznie.

Czy warto założyć tą za 2900, czy wystarczy ta za 2300.

Czy takie instalacje lub podzespoły często się psują? I jaki jest koszt naprawy czy wymiany części takich jak reduktor czy wtryski, bądź inne kosztowne?

Proszę o pomoc ponieważ w sprawach LPG jestem zielony. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...