Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
34 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

Robienie kółek potem wychodzi w warsztacie jak będziesz miał wahacze i inne części do wymiany.:pali:

Tylko spokojna jazda.:cygaro:

Ty czytasz to co komentujesz? 🙃

Opublikowano
1 minutę temu, Hugo napisał(a):

Ty czytasz to co komentujesz? 🙃

Tak czyta, chciałbyś 😁

Opublikowano

Post bez Nelsona postem straconym

Opublikowano
  • Autor

Lepiej nie jeździć wcale bo opony się zdzierajo i paliwo drogie 🫢

 

9 minut temu, Dev napisał(a):

Post bez Nelsona postem straconym

Oo tak,nudne by te forum było bez majstra 

Opublikowano

Kobiety są z Wenus, ale Nelson to inna galaktyka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio jakieś ~2300km zrobione w trasie,głównie Niemcy.

Spalanie w pierwsza stronę jakieś 8.2L/100km,w drugą z bagażem już ponad 9 😆

”Korzenie niemieckie,pochodzenie amerykańskie a żywota dokona na polskiej ziemii”

IMG_5405.thumb.jpeg.15bd41b369ab3aa2de30ecf224f12a1a.jpegIMG_5395.thumb.jpeg.598348183d51266eb6dc95b54c272718.jpegIMG_5297.thumb.jpeg.f00ac80cf982e005f9342a3d15887b2c.jpegIMG_5259.thumb.jpeg.f30e1c3936ba16ff6ee8df18e08d1749.jpeg
142.829kkm - po powrocie wleciała nowa odma z ASO Wrocław,bardziej profilaktycznie bo stara teoretycznie działała,ale była z 15roku i jeszcze końcówka AE 

att.tvIvyYSip70YwXuWMnAGPb8eAN_JLnSsIcsn9KyEUjA.thumb.jpeg.aea1270a0295ed4c947273ebb609c1fe.jpeg
 

Opublikowano
W dniu 27.12.2025 o 19:02, Hugo napisał(a):

Ty czytasz to co komentujesz? 🙃

Nie ma to jak jeszcze mówić komuś jak ma eksploatować swoje auto, jeszcze żeby to było nie wiadomo co, a to tylko stare b8 - pozdrawia właściciel starej b8 jak coś. :E Rob@k genialnie to ujął. :D

Opublikowano
  • Autor

143.035kkm - Czyszczenie dolotu.

Prawde mówiąc obstawiałem,że nagaru będzie więcej 

 

044c32f0-2858-43fa-b191-b1d9f8a57814.thumb.jpeg.b57ce62fa52a6f66a290ed0b14a23633.jpeg
 

W dniu 6.01.2026 o 21:56, KonradA4troop napisał(a):

Nie ma to jak jeszcze mówić komuś jak ma eksploatować swoje auto, jeszcze żeby to było nie wiadomo co, a to tylko stare b8 - pozdrawia właściciel starej b8 jak coś. :E Rob@k genialnie to ujął. :D

Zależy jak kto podchodzi do tematu,ja mam troche odklejke na tym punkcie 😝

Opublikowano

Ooo widzę,że byłeś na nurburgring. Zaliczyłeś Północną pętlę?

Opublikowano
Godzinę temu, Marfiol napisał(a):

143.035kkm - Czyszczenie dolotu.

Prawde mówiąc obstawiałem,że nagaru będzie więcej 

 

044c32f0-2858-43fa-b191-b1d9f8a57814.thumb.jpeg.b57ce62fa52a6f66a290ed0b14a23633.jpeg
 

Zależy jak kto podchodzi do tematu,ja mam troche odklejke na tym punkcie 😝

Sam czyściłeś ? 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Ooo widzę,że byłeś na nurburgring. Zaliczyłeś Północną pętlę?

Niestety nie.. Byłem tam w pierwsze święto i było pozamykane wszystko,tylko z zewnątrz poobczajalem..

Ale koniec końców i tak nie zaluje,byłem w Erftstadt czyli jakaś godzinka drogi- po drodze widoki bajka + miasteczko przed Nurburgiem bardzo klimatyczne I nawiązujące do toru (bandy na rondach itp) jeśli sie nie mylę to z tego miasteczka pochodzi mistrzyni toru.

Wjazd na tor kosztuje 35euro i mysle,ze to jest nic bo jednak przeżycie musi byc mega. 
Moze następnym razem sie uda :D

20 godzin temu, marky2552 napisał(a):

Sam czyściłeś ? 

Niee,chociaż był taki plan to zdecydowałem sie na orzeszkowanie

Opublikowano

Okej 

Opublikowano

Byłem tam w tamtym roku na majówce. Od ciotki mam na tor 80km. Ja pozwiedzalem i udało się przejechać tor.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pewnego poranka jadąc do roboty..

IMG_6333.jpeg

148.587km - zmiana oliwy,i kiedyś tam były zmieniane oringi od rurek chłodzenia skrzynii

IMG_6640.jpeg

Lotka z tyłu delikatnie się odklejała z jednej strony i postanowiłem założyć coś mniejszego,swoją droga trzymają te dwustronne taśmy konkretnie 😆

IMG_6765.jpeg

IMG_6764.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.