Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Check engine i błędy P017200 oraz P042000 w Audi A4 B8 1.8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To po co nam gitarę na forum zawracasz i szukasz tu pomocy w szukaniu usterki skoro to nie udogodnienie i Cię nie dotyczy?

Opublikowano
  • Autor

Cena części ÓEM 3600zł

Febi 1000-1200

Febi to średnia dobra półka...

Nie pierwszy raz kupuje ich części i sprawują się b.dobrze.

Ciekawe czy tu wszyscy tak kupuja OEM? Głowę daje ,że nie...

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

To po co nam gitarę na forum zawracasz i szukasz tu pomocy w szukaniu usterki skoro to nie udogodnienie i Cię nie dotyczy?

Muskel1 z całym Szacunkiem dla Ciebie... nie szkoda Ci czasu?.. nie każdemu da się pomóc... czasem należy odpuścić...

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

Ciekawe czy tu wszyscy tak kupuja OEM? Głowę daje ,że nie...

Są części, które tylko ori się montuje. Należą do nich między innymi wszelakiego rodzaju czujniki i kilka innych podzespołów. Są też elementy, które można zastąpić zamiennikami.

Opublikowano
4 minuty temu, janusz75 napisał(a):

Muskel1 z całym Szacunkiem dla Ciebie... nie szkoda Ci czasu?.. nie każdemu da się pomóc... czasem należy odpuścić...

Pewnie masz rację.

Opublikowano
17 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Cena części ÓEM 3600zł

Febi 1000-1200

Febi to średnia dobra półka...

Nie pierwszy raz kupuje ich części i sprawują się b.dobrze.

Ciekawe czy tu wszyscy tak kupuja OEM? Głowę daje ,że nie...

no ale ty zawsze nas przekonywałeś że tylko ASO i tylko o oryginalne części a jak się okazuje to jedziesz na marnym zamienniku

Opublikowano
  • Autor

Wałek zmiennych faz rozrządu wymieniony.

Auto działa dużo lepiej.

Zalecenie mechanika: Wymienić Odme.

Moje pytanie:

Czy odme w TFSI można przeczyścić? Czy lepiej wym,ienić na nową?

Stwierdzono śladowe ślady w niej oleju.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

wyczyścić to sobie możesz felgi, odmę się wymienia

Opublikowano

Membrana uszkodzona w środku, to mycie nic nie da. Tą część chcesz wziąć z ASO, wierz mi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.05.2025 o 19:12, NelsonPL napisał(a):

Wałek zmiennych faz rozrządu wymieniony.

Auto działa dużo lepiej.

Zalecenie mechanika: Wymienić Odme.

Moje pytanie:

Czy odme w TFSI można przeczyścić? Czy lepiej wym,ienić na nową?

Stwierdzono śladowe ślady w niej oleju.

Tylko i wyłącznie wymiana na oryginalną. Sprawna odma to podstawa w TFSI.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.