Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Płyta z nawigacją


Rekomendowane odpowiedzi

witam! posiadam w swoim aucie oryginalną nawiaje audi,w bagazniku po lewej stronie znajduje sie skrzynka na płyte CD,kompletnie nie mam pojecia jaka plyte dobrac aby to funkcjonowalo,jesli chodzi o plyte to interesuje mnie aby na niej była Europa i Polska,jak dobrac taka płyte bo chyba trzeba kierowac sie jakimis oznaczeniami do tego modelu i rocznika,ewentualnie gdzie taka płyte mozna nabyc?Prosze o jakies rady.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc!a podpowiedz mi czy jeszcze cos trzeba bedzie jeszcze przeprogramowac czy wystarczy wlozyc plyte i bedzie ona dziłac,a czy tam jest lektor i w jakim jezyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włożysz płytę i będzie działać. Co do lektora to nie bardzo pamiętam jak się to ustawia. U mnie jest polski, ale moze tez byc DE lub ENG :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tę mapę..

Mam prozaiczny problem z włożeniem płyty.. Czy to jest zwykłe CD??

Wlacz navi, wysiadz i podejdz do czytnika, wloz plyte jak do zwyklego CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tę mapę..

Mam prozaiczny problem z włożeniem płyty.. Czy to jest zwykłe CD??

Zwykłe cd... może jakaś płyta w czytniku siedzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chłopaki. Wyczytałem na forum audi a6 że mają jakieś zabezpieczenie antykradzieżowe i wówczas jest problem z wyjęciem płyty.

Na 100% da się to zrobić na VAGu - bede miał możliwość za 2 tygodnie. Nie znacie może jakiegoś "domowego" sposobu typu włożyć gdzieś szpilkę jak w czytnikach cd rom?

ps. letallec: nie jestem idiotą..[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 21:37_________________________________________________dla jasności - stara płyta jest w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie żadnego zabezpieczenia nie było i bez problemu mogłem zmienić płytę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest z tą navi :no: Mam od kupna ori płytke na niemcy i chodzi bez zarzutów a jak nagrywam PL/CZE to mi wcale nie widzi płyty. Oczywiście nagrywałem Clonem i dołączonym profilem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego odpowiednia płyta i prędkość nagrywania (zdecydowanie nie max)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejsz predkosc nagrywania i moze uzyj innej plytki (niebieskie TDK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem z prędkością 8x(mniej nie mogę) i na płytce TDK nie wiem jakiej - z 20'paka :przebiegly:

Nie mam pojęcia co jeszcze moge zrobić. Jeden kolega z klubu wysłał mi tez płytkę z navi ale tez nie działała - Kocky wie o kogo chodzi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja nawet nie wiem jak uruchomić z orgi płyta ..

kupiłem auto 2tyg. temu , płyta była w środku ale nie wiem jak odpalić ta navi ... klikałem wszystkie przyciski w aucie ale nic sie nie pojawia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...