Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chetnie a5 ale ceny sa sporo wyższe;(

nie wiem czy druga a4 nie bedzie wchodzic w gre jednak..lecz 4X4

Bo naprawde super mi sie tym "jezdziło"

Opublikowano

chetnie a5 ale ceny sa sporo wyższe;(

nie wiem czy druga a4 nie bedzie wchodzic w gre jednak..lecz 4X4

Bo naprawde super mi sie tym "jezdziło"

Głowa do góry, na pewno coś wybierzesz :kox: dla siebie, jeśli A5 okaże się za droga dla Ciebie to kieruj się w B8 :wink4:

Opublikowano

to bierz B8 w Q i będzie dobrze :wink4:

Opublikowano

nie wiem czy druga a4 nie bedzie wchodzic w gre jednak..lecz 4X4

wez sobie a4 w quattro - prowadzi sie lepiej niz moj STI

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj byłem w audi i jezdziłem audi a5 2.0tfsi 211KM Quattro 6.5 do setkipelna opcja w s line, navi itd.

Powiem szczerze że rakieta ale za testowke krzykneli mi 190tys..;)

mysle nad a4 2.0 tdi 170KM quattro

TT zdecydowanie za malutkie dla mojego wzrostu 191

Opublikowano

mysle nad a4 2.0 tdi 170KM quattro

nie wiem czy warto.Takim tez jezdzilem i nie jestem oczarowany , jak dla mnie to Q z tym silnikim nie jedzie , zreszta jest juz calkiem sporo opini ze ten silnik jest lewy......compoty mi mowily jak u nich bylem ze nie ma sobie nim co zawracac glowy i ze lepiej jest kupic 143KM i zawirusowac.....

Opublikowano
  • Autor

albo zamiast 2.0 tdi 170 4x4 wziąść 2.0TFSI 211KM 4x4 tez by jezdziło;p

Opublikowano

albo zamiast 2.0 tdi 170 4x4 wziąść 2.0TFSI 211KM 4x4 tez by jezdziło;p

2.0tfsi 4x4 plus program i nic wiecej nie trzeba :evil:

co potrafi 2.0tfsi po programie widzieli niektórzy na lotnisku w sobotę :gwizdanie: :evil:

Opublikowano
  • Autor

No jutro z rana jade do audi zobaczymy co tam wykombinowali..

moze uda mi sie zalatwic zeby dali na weekend ta a5 na probna jazde.;)

Opublikowano

wez sobie a4 w quattro - prowadzi sie lepiej niz moj STI

turdzi nie przesadzaj :) az tak dobrze nie jest napewno jest duzo gorzej na Polskich wertepach

przynajmniej w porownaniu do mojego rozbitego STI ktore mialo DCCD

Opublikowano

GRAF powaga B8 Q prowadzi sie za***iście upalalem ja w zimie na tej samej drodze co mejego GTeka.Auto ma w koncu dobry balans , silnik jest tam gdzie powinien byc , zwis przedni jest bardzo maly , uklad kierowniczy bardzo bezposredni , i rozdzial napedu 40/60 robia swoje.Mysle ze nawet oska prowadzi sie dobrze choc nie jechalem.Jak na cywilne auto to jest to rewelacja :cool1:, ale co z tego jak i tak wole subaru :tongue4::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wyrazy współczucia ;(

Opublikowano

gitara autko oby dlugo sluzylo

Opublikowano

gitara autko oby dlugo sluzylo

:polew: Ty wogole czytales ten watek ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dla tych którzy popatrzyli tylko w 1 post to zerknijcie jeszcze na 4 stronę, a dowiecie się więcej, a najlepiej to poczytajcie całość :thumbdown:

jak tam Kolego? ciągle czekamy na jakieś wiadomości co tam zaproponowali w salonie :wink4:

Opublikowano

Chyba zaraz powinny się pojawić jakieś nowe fotki z nową furką bo coś długo cisza jest :gwizdanie:

Opublikowano

zapewne będzie element zaskoczenia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jeszcze kiedy ale powinna byc nowa furka...

ale to jeszcze nie jest na 1000% pewne....jezeli tak to napisze;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kacprze felgi repliki czy ori? Kolega polował na coś takiego ale w rozmiarach poniżej 19 cali na zamówienie z DE. Cena wyszła wyższa niż koszt jego A4 więc odpuścił... Jak coś to odpisz na priv ;)

Kozak auto kolor :kox: ściema też :kox: silniczek :thumbdown: mogłeś już zaszaleć z 3.0 tdi quattro .. poza tym wypasik :)

Opublikowano

Grado przeczytaj cały temat... :zemdlal:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.