Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając ofertę Teleatlas zauważyłem, że ukazała się mapa do nawigacji RNS Blaupunkt Travelpilot DX Polski i Czech w wersji na rok 2009/2010. Piszą że Polska już ma 100% dróg, wreszcie. Testował ktoś już tę mapę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz może masz rację bo mówił że ma 2009 mapy, nie wiedziałem że jest podział 08/09 i 09/10 muszę się zapytać.....

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos slabo szukacie koledzy... są na necie 2009/2010 ale z tego co widze tylko po niemiecku mapy na: benelux, germany i te major roads of europe...[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:58_________________________________________________hmmm... jednak wyczytalem , ze to są multilanguage... czyli ang. powinien byc, bo polski sie tam chyba dopiero jakos dokladalo...

oczywiscie jesli ktos jest zainteresowany linkami rapidshare to PW bo jak tu wrzuce to znowu mnie upomną, ze to nie warezowe forum... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ściągnąłem sobie tą mapkę 2009/2010 i za cholerę nie mogę jej poprawnie nagrać. Nagrywałem już na dwóch różnych typach płyt w/g instrukcji ale Navi nie rozpoznaje płyty :(

Może się ktoś podzielić informacją jak to nagrać żeby zadziałało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś też się męczyłem z nagraniem map i za cholerke nie szło. W końcu spróbowałem na innej nagrywarce ( LG) i wszystko było ok. Przynajmniej na 3 nagrywarkach LG nagrywałem i zawsze mapy działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś też się męczyłem z nagraniem map i za cholerke nie szło. W końcu spróbowałem na innej nagrywarce ( LG) i wszystko było ok. Przynajmniej na 3 nagrywarkach LG nagrywałem i zawsze mapy działały.

Ja jak do tej pory uzywam LiteOn'a i rownież wszystko dziala jak powinno....Moze zalezne jest to wszystko od profilu zamieszczonego w obrazie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka LG 8x albo 12x do tego plyta TDK niebieska z wierzchu ClonCD i 99% produktu działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chłopaki mają swoje patenty.... no i dobrze. Wnioskuję z tego, że najlepiej nagrywać na nagrywarkach LG. Ja osobiście nie nagrywałem ale skoro tak mówicie to coś w tym musi być :notworthy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już po problemie. Oczywiście trzeba było znaleźć odpowiednią nagrywarkę. U znajomka nagrałem na starej zewnętrznej LG i śmiga. Nie mam co prawda języka polskiego ale jakoś to przeboleję (język angielski brzmi prawie idealnie jak w metrze w Londynie :-)) Dzięki za wszelka pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem, przetestowałem i ... nie ma polskiego lektora (nawet po wybraniu angielski metryczny). :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem, przetestowałem i ... nie ma polskiego lektora (nawet po wybraniu angielski metryczny). :mysli:

Hm... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Dziwne... ja latam na mapach na rok 2009/2010 z tego adresu i ladnie nawija po polackiemu....Nie potrafie powiedziec dlaczego u Ciebie jest inaczej :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

bardzo być moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...