Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Navi położenie swoje okresla na podstawie sygnałów z anteny - pozycja statyczna , oraz z Gali lub absu - pozycja dynamiczna . I tutaj jest pies pogrzebany . Możesz mieć zły sygnal gala , tym bardziej iz piszesz że nie masz podglaszania w trakcie jazdy . Na Twoim miejscu dokładnie sprawdził bym kostki z przewodami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem kostki i kabel z gala jest podlaczony do kostki iso tam gdzie ma byf.. Bodajze bialy z niebieskim paskiem.... Dalej ten przewod wchodzi do takiego glownego przewodu z innymi przewOdami, na calosci jest tak jakby metka z logo audi

U mnie podgłaśnianie też nie działa, ale naviguje dobrze :)

A w tej przejściówce masz włącznik? Próbowałeś go przełączać, bo on jest odpowiedzialny za odłączanie GALI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam taki przelacznik ale jak go przelaczam to nic sie nie dzieje

Ale przełączałeś raz za razem? Jak tak to daj chwilę na załapanie sygnału :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pod vagiem tak??? Bo nie podlaczalem go pod vaga po montazu navi...

Powiedz mi , zrobi mi to byle serwis czy musze szukac jakiegos specjalisty???

I czy znacie jakiegos w okolicach czestochowy??? Bo mechanikow i pseudo serwisow znam duzo

Nie masz laptopa i kabelka do VAG? :) Albo któryś z kumpli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pod vagiem tak??? Bo nie podlaczalem go pod vaga po montazu navi...

Powiedz mi , zrobi mi to byle serwis czy musze szukac jakiegos specjalisty???

I czy znacie jakiegos w okolicach czestochowy??? Bo mechanikow i pseudo serwisow znam duzo

[quote name=MaxsteRR li :sick3:

Ale to pod vagiem tak??? Bo nie podlaczalem go pod vaga po montazu navi...

Powiedz mi ' date=' zrobi mi to byle serwis czy musze szukac jakiegos specjalisty???

I czy znacie jakiegos w okolicach czestochowy??? Bo mechanikow i pseudo serwisow znam duzo

[/quote]

Nie masz laptopa i kabelka do VAG? :) Albo któryś z kumpli?

nk=topic=80263.msg2702973#msg2702973 date=1319652130]

Ale to pod vagiem tak??? Bo nie podlaczalem go pod vaga po montazu navi...

Powiedz mi , zrobi mi to byle serwis czy musze szukac jakiegos specjalisty???

I czy znacie jakiegos w okolicach czestochowy??? Bo mechanikow i pseudo serwisow znam duzo

Nie masz laptopa i kabelka do VAG? :) Albo któryś z kumpli?

Mam laptopa ale kabelka niemam... Na forum jestem nowy i nie bylem jeszcze na spocie bo to zawsze jest w niedziele kiedy mam najwiekszego kaca , a moi kumple nie maja audi ....

EDIT: to może poleci ktoś jakiś kabelek vag ??? taki w dobrej cenie do komercyjnych zastosowań :gwizdanie: mile widziany link z allegro na PW

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:11_________________________________________________MOze ktos napisac jak sie robi ta adaptacje vagiem tych kanalow do navi?? Gdzie tego szukac ??? Bo elektromechanik powiedzial ze niewie jak to zrobic ??? Jakas mala instrukcja by sie przydala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/vag-com-kabel-diagnostyczny-obd2-usb-program-pl-i1887026152.html Da radę :good:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:04_________________________________________________Otwierasz program do VAGów. Są różne. Vag COM, Polski VAG itp itd. Wybierasz z menu programu Nawigacja/Navigation i wybierasz adaptacja/adaptation :) Wpisujesz nr kanału, wpisujesz odpowiednią wartość i ok. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze przede mna sporo zabawy. Mam audi 99 r. din1 czyli najpierw musze wyposarzyc sie w panel caly nowy z radiem. A potem kompletnie nie mam pojecia co mi jest potrzebne co sie z czym jje zeby mi to dzialalo. Glosniki mam bose wszystkie graja normalnie. Na nawigacji mi w sumie nie zalezy, glownie chodzi mi o radio zeby dzialalo. I czy fis nie bedzie mial jakis problemow jak podlacze to radio? Mialem w aucie wczesniej audi concert.

Kompletnie nie mam pojecia jak sie za to zabrac mimo ze przeczytalem ten temat 2 razy :confused4:

Poprostu chyba jestem na to za glupi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze przede mna sporo zabawy. Mam audi 99 r. din1 czyli najpierw musze wyposarzyc sie w panel caly nowy z radiem. A potem kompletnie nie mam pojecia co mi jest potrzebne co sie z czym jje zeby mi to dzialalo. Glosniki mam bose wszystkie graja normalnie. Na nawigacji mi w sumie nie zalezy, glownie chodzi mi o radio zeby dzialalo. I czy fis nie bedzie mial jakis problemow jak podlacze to radio? Mialem w aucie wczesniej audi concert.

Kompletnie nie mam pojecia jak sie za to zabrac mimo ze przeczytalem ten temat 2 razy :confused4:

Poprostu chyba jestem na to za glupi :>

Dasz radę :)

Kupujesz konsolę 2din, navi z przejściówką i ewentualnie tuner TMC żeby Ci na FIS wyświetlało RDS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za link kolego:) a jezeli kupie sama konsole z koszykiem itp i podlacze normalnie radio po chlopsku kabelkami niczego innego nie kupujac to radio bedzie normalnie dzialalo i wyswietlalo wszystko na ekranie radia a nie na fisie? i fis bedzie dzialal jak wczesniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszesz. Info z radia nie beda na fisie jak nie bedzie reszta "gratów"

podpieta.[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:59_________________________________________________A poza tym fis normalnie bedzie dalej funkcjonowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...