Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

spolszczenia

http://chomikuj.pl/pjurzak/Audi+navigation+*2b+spolszczenie+RNS-D

antena z radia jest jak patrzysz na tył radia w lewym dolnym rogu,w prawym górnym wpina się antenę gps;a

w jaki sposób można ten język zmienić w navi? ściągnołem ten plik na kompa i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak ze powoli kompletuje graty pod navi plus :)

w aucie mam audi chorus plus wszsyto BOSE.

Czyli bez tunera TMC brak wyswietlania na fisie :(

Ktos by mi mogl dac link z allegro jakich kabelkow i przejsciowek potrzebuje zeby podlaczyc navi plus do siebie :)?

Wiem ze to pewnie bylo przerabiane w temacie ale nie moge znalezc na allegro i nie wiem dokladnie jaka to koncoweczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos by mi mogl dac link z allegro jakich kabelkow i przejsciowek potrzebuje zeby podlaczyc navi plus do siebie

http://www.naviservice.com.pl/?item=92&t=1325623147 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jezeli nie bede mial tunera tmc i tv to nie potrzebuje tego kabelka :)?

Czy poprostu kupujac radio z allegro samo gole radio bede mogl podlaczyc go kablami ktore juz mam aucie czy musze cos dokupywac :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jezeli nie bede mial tunera tmc i tv to nie potrzebuje tego kabelka :)?

Czy poprostu kupujac radio z allegro samo gole radio bede mogl podlaczyc go kablami ktore juz mam aucie czy musze cos dokupywac :)?

Dokup to, porównaj piny w kostce iso czy się zgadzają i podłączaj :wink4: Potrzebujesz to nie mając TMC, ze względu na tą dodatkową kostkę 26 pinów :wink4: Chyba, że znajdziesz taką kostkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzeje kotleta. Co trzeba dokładnie kupić żeby zmienić 1 din na 2 din ?? Czy panel climatronic też trzeba zmeiniać i popielniczkę ?

popielniczka wejdzie climatronik jest trosze za szeroki nie zmieniaj tylko leciutko go przytni z boku ale delikatnie go docinaj by dobrze spasowac i gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z Audi Navigation Plus RNS-D wersja DX. Model 4B0-035-192 K nawigacja pochodzi z a6 . Sytuacja wyglada nastepujaco. Nawigacja dziala,przyjmuje kod, wyszukuje stacje, widzi zmieniarke CD ale w glosnikach nie slychac zupelnie nic tylko delikatne pykniecie w momencie wlaczenia nie reaguje na wkladanie plyty do czytnika map. Chcialem zmienic kodowanie wg opisu ktory jest w tym temacie ale w zaden sposob nie moge sie polaczyc z radiem ani na kanale 37 i 56. Czy potrzeba jeszcze cos podlaczyc abym mogl dostac sie vagiem do nawigacji. naklejka z navi Bez_nazwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie uzyskac polaczenie vagiem ale nadal cisza kodowanie zmienione radio podpiete na stole z vag i zasilaniem

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

odczyt z cd zlychac ale bardzo cicho dopiero z uchem przy glosniku czy moze byc uszkodzona koncowka mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie uzyskac polaczenie vagiem ale nadal cisza kodowanie zmienione radio podpiete na stole z vag i zasilaniem

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

odczyt z cd zlychac ale bardzo cicho dopiero z uchem przy glosniku czy moze byc uszkodzona koncowka mocy?

Tak może być uszkodzona, podłącz jeszcze jakiś wzmacniacz do line out i sprawdź czy dźwięk jest na każdym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok udalo sie uzyskac polaczenie vagiem ale nadal cisza kodowanie zmienione radio podpiete na stole z vag i zasilaniem

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

odczyt z cd zlychac ale bardzo cicho dopiero z uchem przy glosniku czy moze byc uszkodzona koncowka mocy?

Tak może być uszkodzona, podłącz jeszcze jakiś wzmacniacz do line out i sprawdź czy dźwięk jest na każdym kanale

podpiolem wzmacniacz kodowanie zrobilem na 00201 na wyjsciu liniowym na zadnym kanale nie ma dzwieku podpinajac glosniki po wyjscia na przod dzwiek jest ale taj jak pisalem bardzo cicho brak reakcji na zglasnianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sama końcówka mocy była uszkodzona dźwięk na line out powinien być, ustaw jeszcze kodowanie na 00001 czyli Bose i wtedy sprawdź line out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety dalej brak dzwieku na line out rozebralem cala nawi ale nie widac golym okiem uszkodzen ale dziwne jest to ze jak wracam do pierwotnego kodowania jest dziek ale bardzo cicho tak jak pisalem wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze taka zagadka... Pokazuje mi odwrotny kierunek jazdy z rzeczywistym... dlaczego? Ogólnie nawigacja gubi się i nie wie za bardzo gdzie jestem. Widzi od 6 do 8 satelit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...