Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Gala Panie, gala ;) W kostce zasilającej jedna, a w 26pinowej druga :wink:

No przecież mam...

Znaczy muszę tylko mostki porobić tak? Czy skąd ją wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gale masz w obu kostkach czy tylko jednej? Zobacz czy dasz radę otworzyć kanał 66 w navi i czy jest kodowanie na 00000 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gale masz w obu kostkach czy tylko jednej? Zobacz czy dasz radę otworzyć kanał 66 w navi i czy jest kodowanie na 00000 :wink:

Już podpiąłem na 26 pinową ;) A w zasilającej to chyba mam oryginalnie ;P muszę sprawdzić :P Kodowanie też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz podpiąłeś? To jedź sprawdzić :decayed:

Nie teraz, już dawno :P

Da się sprawdzić miernikiem tą galę? Jaki sygnał tam idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg prostokątny o częstotliwości proporcjonalnej do prędkości jazdy, jak będziesz się bardzo powoli toczył to woltomierz będzie wskazywał raz 0 raz ok.12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg prostokątny o częstotliwości proporcjonalnej do prędkości jazdy, jak będziesz się bardzo powoli toczył to woltomierz będzie wskazywał raz 0 raz ok.12V

Dobra, mam w sumie dostęp do oscyloskopu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już działa :P

Z Maksem pokombinowaliśmy, ale chyba słabo ściągało satelity i dlatego. Po za tym obczaiłem, że antena (blue bird) nie działa dobrze jak jest pod kątem ustawiona.

Zobaczymy jak będzie przy chmurach na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo naczytalem sie na temat kodowania i zmiany wsadow w tych i innych nawigacjach. Czy spotkaliscie sie z czyms takim ze po zmianie wsadu radio stracilo dzwiek? czy predzej obstawiacie uszkodzenie ktoregos z elementow odpowiedzialnych za dzwiek? np: przedwzmacniacz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zmiana wsadu w radiu? A dlaczego zmieniałeś wsad? Chodzi Ci o menu? Jeśli było z niepewnego źródła to mogło to coś zepsuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zmienialem, poprostu czytalem ze jesli byl zmieniny wsad czy menu to moze byc przyczyna braku dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam pytanko do tych którzy zakładali rns-d do swoich a4 b5 z a6. Zamaskowaliście jakoś szczeliny po bokach bo zastanawiam się jak to rozwiązać by ładniej wyglądało? Może ma ktoś jakieś foty lub pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam problem z moją navi, kupiłem ją 3 tygodnie temu, włożyłem do auta podpiąłem wszsytkie kostki oprócz czerwonej bo już nie było dla niej miejsca, odpaliłem navi, nie poprosiła mnie o kod tylko zaczęła normalnie działać. I tak działała przez 3 tygodnie, przedwczoraj jak chciałem ją odpalić wyskoczyło okienko z prośbą o kod, wbiłem kod, wyświetlił się napis PIN SAFE NIEPODŁĄCZONY, i teraz pytanie do was, co mam podłączć ? gdzie ? który ? co i jak ?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pin opisany jako SAFE podaj +12V, naklejkę z opisem pinów masz na pewno na górnej pokrywce navi, możesz zrobić mostek między pinem +Ub a pinem safe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz. Zaraz to ogarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pin opisany jako SAFE podaj +12V, naklejkę z opisem pinów masz na pewno na górnej pokrywce navi, możesz zrobić mostek między pinem +Ub a pinem safe

Zrobiłem tak ale nadal piszę SAVE - Pin Niepodłączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. możesz zrobić zdjęcie wtyczki jak to podłączyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...