Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi


Zarząd Klubu

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze ciekawe czy jeszcze dostanę ten AŚ.

Z ciekawości bym kupił.

Do niedzieli powinien być w sprzedaży, chyba że Brać Klubowa się teraz tak rzuci i zabraknie :tongue4:

a to bardzo mozliwe, oblecilam dzis chyba z 10 kioskow :evil: i lipa! pewnie ci z a3 juz wykupili cały nakład :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem niedawno i jeszcze bylo ich duzo na regale. co do art. wiadomo ze forumowicze nic ciekawego sie z tego nie dowiedzieli ale dla osoby ktora nic nie wie o samochodzie ale rozwaza zakup wystarczy. po to jest odnosnik do forum ze jak sie ktos zainteresuje modelem po przeczytaniu tego "poradnika" weszla na stronke i dowiedziala sie wiecej. co do samego poradnika to mogli dac jedna generacje a3 i dwie a6, bo troche popularniejszy jest to u nas model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni może admin sprawdzić czy od poniedziałku zwiększyła się frekwencja na forum, czy pojawiło się więcej nowych userów. Jeśli tak, to reklama odniosła dobry skutek i o to chodzi :good: Fajnie jak by tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zaproponuje odsprzedaż jednego egzemplarza AŚ :polew: skoro zaczął się deficyt - egzemplarz nie zniszczony, nigdzie nie ma przetarć ani rozdarć - na życzenie wystawię na allegro i może licytację zrobię :polew: - a tak na serio to w sumie tylko reklamowa korzyść dla forum - a błąd taki że to właśnie forumowicze ruszyli do kiosku po gazetkę i Kowalski chciał poczytać a tu zabrakło bo usery z forum się rzucili :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja zaproponuje odsprzedaż jednego egzemplarza AŚ :polew: skoro zaczął się deficyt - egzemplarz nie zniszczony, nigdzie nie ma przetarć ani rozdarć - na życzenie wystawię na allegro i może licytację zrobię :polew: - a tak na serio to w sumie tylko reklamowa korzyść dla forum - a błąd taki że to właśnie forumowicze ruszyli do kiosku po gazetkę i Kowalski chciał poczytać a tu zabrakło bo usery z forum się rzucili :>

Wstrzymaj się!!! Wiesz ile za parę lat będzie wart :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowicze ruszyli do kiosku po gazetkę i Kowalski chciał poczytać a tu zabrakło bo usery z forum się rzucili :>

Moźe to i lepiej bo przy sprzedaży auta mniej będzie osób które będą krzyczały: Za wysoka cena za auto. Jak to 17k za samochód, przecież w auto świecie pisali, że 9k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego artykułu wynika ze model B7 to nic innego jak B6 FL :)

bo taka jest prawda (a w temacie jakości niektórych podzespołów, to wręcz downlifting)

a czy ktoś widział b5 z bębnami hamulcowymi?, bo podali maksymalną średnicę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem, że w S4 B5 jest jedna turbina... (a dopiero RS4 ma dwie) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem, że w S4 B5 jest jedna turbina... (a dopiero RS4 ma dwie) :gwizdanie:

No widzisz... teraz juz wiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni te ceny to podaja chyba anglików, w sumie to nie kłamia, mozna za te ceny kupic auto z kierownica po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow :)

Wlasnie skonczylam czytac przepiekne pismo pt. Auto Swiat, musze powiedziec ze jak dla mnie kobiety to jest bomba.

Ale mam pytanie do kolegow z forum znajacych sie na rzeczy...

Na jednej ze stron jest Praktyczna Tabelka Przegladow, bardzo to ciekawe, ale?

Chcialam zapytac czy jesli chodzi o wymiane oleju w skrzyni biegow, (a w moim audi mam automat)

to czy moge juz wymieniac olej, gdyz mam na liczniku ok. 230 tys. km

A wedlug tej tabelki do 210 tys. km nie wymienia sie oleju w automacie, podejrzewam ze poprzedni wlasciciel (jakis Niemiec) napewno sie do tego stosowal.

Wiec czy ja juz moge przy 230 tys.km... :mysli: a po 210 tys.km, do ktorych wedlug tabelki sie nie wymienia :gwizdanie:

Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanow A4 Dana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabelki do 210 tys. km nie wymienia sie oleju w automacie, podejrzewam ze poprzedni wlasciciel (jakis Niemiec) napewno sie do tego stosowal.

nie nie MOŻESZ ... MUSISZ!!!

olej wymienia sie co 60tys, a autoswiat to sie nadaje do poczytania w kibelku, a takie tabelki to do... :gwizdanie:

no dobra bo sie rozpedze.. w kazdym razie koniecznie wymien oliwe w automacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nic ciekawego ten dodatek. niepotrzebnie tyle szumu na forum. jedyna rzecz jaka sie dowiedzialem to, ze B7 jest tylko liftingiem B6, a nie stricte nowym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nic ciekawego ten dodatek. niepotrzebnie tyle szumu na forum. jedyna rzecz jaka sie dowiedzialem to, ze B7 jest tylko liftingiem B6, a nie stricte nowym modelem.

Przeczytaj to:

http://www.a4-klub.pl/smf/auto_swiat_dodatek_eksploatacyjny_o_audi-t80297.0.html;msg898728#msg898728

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...