Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu


dlugi

Rekomendowane odpowiedzi

Kompelt zawiasu 1BE do A4 B6 w ASO to okolo 3000 pln z montazem :shocked:

jak na ASO to jeszcze nie ma takiej tragedii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wrocku jeżdże na codzień czasami zaglądam do Wałbrzycha, zawieszenie 1BV i z mojej perspektywy wybór 17" jest optymalny. Moge pokonywać nasze drogi szybko z zachowaniem komfortu, chociaz po Wałbrzychu to raczej turlam się. Jeśli natomiast ma byc blink blink to bierz 18" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wytrzymać na 18" - ja też byłem sceptykiem i w życiu bym nie założył, a mam i żyję. Wiadomo - trzeba bardziej uważać i szaleństwa po dziurach nie da się odstawiać, ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem 18 na seryjnym zawiasie, pojezdzilem tydzien po wrocku i zalozylem 15 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem na 17" czy 18", ale ja mam teraz 15" to jest jakiś obłęd kto to w ogóle założy wygląda to śmiesznie.

Podepnę się pod pytanie trochę - jak mam sportowe zawieszenie ori to muszę go jeszcze opuszczać na 18" ? czy on już jest w standardzie opuszczony bo jakoś dziwnie mi się wydaje nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kupilem 19 ale na szczescie po wroclawiu bede jezdzil tylko 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod pytanie trochę - jak mam sportowe zawieszenie ori to muszę go jeszcze opuszczać na 18" ? czy on już jest w standardzie opuszczony bo jakoś dziwnie mi się wydaje nisko

Skoro masz 1BE to już nie musisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj te 18" spokojnie - nic się nie martw :good: Musisz i tak bardziej uważać, czy na 17, czy na 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac fakt ze we Wroclawiu jest dziura na dziurze, to jeszcze kwestia zawieszenia, czy oprocz allegro i aso jest opcja zeby gdzies dorwac 1BE (albo inne o podobnych parametrach) w jakiejs lepszej cenie niz 3000 pln? Koval nie odpisales mi co z tym Twoim zawiasem, czy jest 1BE fabrycznie czy montowales dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 1BE miałem już przy zakupie, więc mnie koszt ominęły. Na allegro musisz szukać i innych tego typu portalach. ja w weekend zrobiłem trasę legnica-częstochowa-legnica i w między czasie wrocław. cztery osoby + bagaże i nikt na komfort nie narzekał, a slalomem gigantem jeździć nie musiałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac fakt ze we Wroclawiu jest dziura na dziurze, to jeszcze kwestia zawieszenia, czy oprocz allegro i aso jest opcja zeby gdzies dorwac 1BE (albo inne o podobnych parametrach) w jakiejs lepszej cenie niz 3000 pln? Koval nie odpisales mi co z tym Twoim zawiasem, czy jest 1BE fabrycznie czy montowales dodatkowo.

Pewnie najlepiej szukac na Niemiecki ebay-u bo w Polsce to nawet jak sie trafi to sam wiesz jakie dobite po ilus tam tysiecy kilometrow po naszych wspanialych poligonowych drogach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zawias 1Be (chyba) ostatnio wracałem z opola 4os na pokładzie+bagażnik po dach ,na felgach 17" i od czasu do czasu opona tarła o nadkole chodzi mi po głowie zmiana na 18" czy wtedy tarcie nie nasili się???foto mojego zawiasu, może mam już tył wyrobiony:

21769091.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi na nierównym terenie ? Bo przód wyższy od tyłu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic... dzieki chlopaki za wszystkie rady, od dzis zaczynam poszukiwania 1BE, dopiero jak uda mi sie je ustrzelic to zakladam 18" i chyba to beda S4 B6 :kox:

witam

idz na kompromis i kup 17 i sprezyny z s-line ,bedzie fajnie i wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi na nierównym terenie ? Bo przód wyższy od tyłu :mysli:

To normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi na nierównym terenie ? Bo przód wyższy od tyłu :mysli:

tak na tym zdjęciu tak,ale na równym terenie też jest nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...