Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM


Blanko

Rekomendowane odpowiedzi

co za dzien... bylem juz u dwoch tlumikarzy i zaden niechce mi wywalic kata :blink: jeden na wstepie zrezygnowal a drugi sie zgodzil...zaprowadzilem auto a on dzwoni po 3 godzinach i mi mowi ze cos przerobione(turbo brd i brak egru) i ze nie bedzie tego ruszal bo za duzo roboty ze pol silnika trzeba odkrecac...??!!wiec powiedzialem zeby to zostawil auto odebralem i juz sam nie wiem...nie chce mi sie wierzyc ze tak ciezko ten katalizator w silniku 1.9tdi awx wyjac... miejsca wg. mnie sporo;/

co trzeba zdemontowac?? egru nie mam wiec to nie przeszkadza

zdemontowa puszcze od filtra powietrza cala, poodkrecach sruby od turbo i wydechu i gora wyjdize czy nie? czy jeszcze cos odkrecic?chyba kolektora nie trzeba odkrecac jak mi tlumikarze sugeruja :no:

chyba sam sie za to zabiore jak ktos doradzi co i jak i tylko na spawanie zawioze ...

wsprawdzilem tez wtryski juz po 2 butelce stp...

11A1l0.jpg

jakies duze odchylki sa na kanale 23 az;/ tzn ze cos nie jest tak z nimi? na kanale 11 druga pompka niby jak nowka a na 23 cos tam jest na minusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wycięciem kata nie ma za dużo roboty. Wystarczy zdemontować obuodwe filtra i odkrecic wydech od turbo a potem w połowie auta rozkręcić wydech i wszytko wychodzi bez problemu.

Ja robilem początek wydech w MG i jestem bardzo zadowolony. Od samego turbo do tłumika środkowego mam włozoną rure 2,5", nową plecionke o tej samej średnicy. Dużą zaletą jest też to że rury są doginane a nie spawane z kolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11A1l0.jpg

jakies duze odchylki sa na kanale 23 az;/ tzn ze cos nie jest tak z nimi? na kanale 11 druga pompka niby jak nowka a na 23 cos tam jest na minusie

pompki w b.dobrym stanie ... znajdz sobie inny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11A1l0.jpg

jakies duze odchylki sa na kanale 23 az;/ tzn ze cos nie jest tak z nimi? na kanale 11 druga pompka niby jak nowka a na 23 cos tam jest na minusie

pompki w b.dobrym stanie ... znajdz sobie inny problem...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz jutro nowy program w MR Motors zobaczymy co wyjdzie na tych gratach :kox:

Jak tam po programie? :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już znam wynik200km nie pękło ale wynik i tak ładny jak na seryjne pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat hebl i 312 jest już multum informacji :naughty: ty masz passaciora to tak jak nasz b5 tam jest żeliwna zwrotnica tu poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t110196.0.html;highlight=312

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...