Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to Panowie napiszcie prosze jaki jest bezpieczny tuning w 2.0 tdi bo juz nie wiem czy robic czy nie robic...

ok 132 kW

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chamowaniu--Hamowaniu :)

ups ale byk :embarrassed:k

Opublikowano

wniosek jeden..oddaje auto w rece Witka:)dziekuje wszystkim za podpowiedzi:)pozdrawiam

Opublikowano

wniosek jeden..oddaje auto w rece Witka:)dziekuje wszystkim za podpowiedzi:)pozdrawiam

I dobrze robisz :)

Opublikowano

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

jestem zadowolony, nawet bardzo :naughty:

tylko wyniku jeszcze nie podam, bo mam cos uszkodzone i najpierw musze naprawic, potem wynik.. :gwizdanie:

Opublikowano

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja :decayed:

Opublikowano

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja :decayed:

i Andrzej jest bardzo spoko :decayed:

az mi sie nie chcialo wyjezdzac stamtad :kox:

Opublikowano

dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika :naughty:

uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja :decayed:

troche bez sensu, to czym te auta jada skoro nie moca i momentem?
Opublikowano

troche bez sensu, to czym te auta jada skoro nie moca i momentem?

zapłonem

Opublikowano

to wytlumacz mi to prosze, skoro uwazasz ze sama zabawa zaplonem daje przewage nad tym jak przebiega linia mocy i momentu w aucie......

Opublikowano

to wytlumacz mi to prosze, skoro uwazasz ze sama zabawa zaplonem daje przewage nad tym jak przebiega linia mocy i momentu w aucie......

SAMA ?? Czy ja powiedziałem, że sama ?

Opublikowano

wiec wytlumacz prosze precyzyjnie, na czym ta przewaga polega, z twojej odpowiedzi wnioskuje ze jednak samym, bo napisales wyraznie, auta nie maja duzo mocy i momentu a sa szybsze........

Opublikowano

wiec wytlumacz prosze precyzyjnie, na czym ta przewaga polega, z twojej odpowiedzi wnioskuje ze jednak samym, bo napisales wyraznie, auta nie maja duzo mocy i momentu a sa szybsze........

inaczej...auta unitronicowe maja trochę mniej mocy, trochę mniej momentu ale są szybsze niż auta o zbliżonych parametrach km/Nm

także coś musi na to wpływać - i tym czymś jest zapłon i jego działanie (kąt wyprzedzenia itp.)

kminisz ? :wink4:

poza tym jesteś przecież z towarzystwa, wiesz co jeździ po mieście więc nie wiem skąd u ciebie takie zdziwienie, że 1.8T po czipie w uni trzepie kazde 1.8t po czipie mastersa czy vtg :decayed:

Opublikowano

nie do konca jest tak jak piszesz, samo to ile wyplumo na hamowni nie bedzie wyznacznikiem czy auto jest wolniejsze od tego ktore wyplulo wiecej i tu sie zgodze. Chodzi wlasnie o przebieg mocy i momentu i to glownie one wyplywaja na to ktore z aut bedzie szybsze, wiec to ze auto ma wiecej koni a jest wolniejsze to nie zasluga samej zabawy zaplonem a raczej przebiegu tych linii :)

Opublikowano

wiec to ze auto ma wiecej koni a jest wolniejsze to nie zasluga samej zabawy zaplonem a raczej przebiegu tych linii :)

też...

Opublikowano

nie do konca jest tak jak piszesz, samo to ile wyplumo na hamowni nie bedzie wyznacznikiem czy auto jest wolniejsze od tego ktore wyplulo wiecej i tu sie zgodze. Chodzi wlasnie o przebieg mocy i momentu i to glownie one wyplywaja na to ktore z aut bedzie szybsze, wiec to ze auto ma wiecej koni a jest wolniejsze to nie zasluga samej zabawy zaplonem a raczej przebiegu tych linii :)

Tylko, że właśnie przebieg tych linii jest zależny od ustawienia zapłonu (oczywiście nie tylko :wink4:)

Opublikowano

Zapytaj czyjego autorstwa jest wykres z ich strony bo wyglądają dziwnie znajomo...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.