Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dalszą dyskusję na ten idiotyczny temat uważam za niepotrzebną.

Tez tak mysle. Z mojej strony koniec OT.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Byłem ostatnio w serwisie audi bo miałem problemy z szybą - nie ważne. Spytałem czy oni również dokonują chiptunnigu. Okazuje się że tak. Wysyłają podobno program do Niemiec do firmy MTM i tam dokonują zmian.

Posiadam skrzynie automatyczną i twierdzą że wgrywają też inny program do sterowania skrzyni :shocked:

Nie słyszałem jeszcze od nikogo o takiej operacji.

Mało tego nie sprawdzają wyniku na hamowni ani w żaden inny sposób. Twierdzą że program sam się do mnie dostosuje i najlepsze wyniki będą po 2 miesiącach jazdy. :mysli:

:szukaj: Czy ktoś wie o co chodzi???

Pozdro

Opublikowano

widać jakiś inteligentny ten program :>

Opublikowano

Mam pytanie wiecie może kiedy Rogal bedzie miał hamownie 4x4. Próbuje się dodzwonic od dwóch dni ale puki co marnie mi to idzie :wink4:

po 10 sierpnia

Niestety Panowie ruszy dopiero ok 17tego ;(.

Opublikowano

Mam pytanie wiecie może kiedy Rogal bedzie miał hamownie 4x4. Próbuje się dodzwonic od dwóch dni ale puki co marnie mi to idzie :wink4:

po 10 sierpnia

Niestety Panowie ruszy dopiero ok 17tego ;(.

to jak bede w wawce , to bede dzwonił, coby styczniowe efekty zhamować , za opłatą oczywiście . :wink4:
Opublikowano

Niestety Panowie ruszy dopiero ok 17tego ;(.

rezerwuj miejsce :)
Opublikowano

Polecam Dynosoft Katowice Chipa robią w Tychach tam mają hamownię swoje A4 B8 z przebiegiem 2 tys km

już zrobiłem przed było 152,8 i 244,9 po 181 i 387,7 model fabryczny 143 KM jestem zadowolony auto dużo lepiej sę zbiera i jest szybsze

pozdrawiam . :>

Opublikowano

Polecam Dynosoft Katowice ...

Masz jakieś namiary? Mam parę pytań. Jak możesz to wyślij na PW. Możesz też podesłać cenę. :naughty:

Dzięki![br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 18:58_________________________________________________Ok. Już nie trzeba. Ich Stronka wcześniej nie działała ale już śmiga. :)

Opublikowano

Proponuję DynoSoft Katowice robiłem tam A4 B8 i jest bardzo dobrze

Opublikowano

Z przyjemnoscia pragne dolaczyc sie do fanow Rogalottiego. Po 31lipca tez sie do nich zaliczam :>

Oplacalo sie jechac setki kilometrow.Powrot jeszcze przyjemniejszy :tongue4:

Zawirusowal mi lightowo na 260 lejcy.

Pazdzioch pali jak dawniej, a nawet ciut mniej...

Niesamowite parcie na fotel , a koniki prychaja dopiero przy 255 km/h :good:

Wszystko to w przystepnej (moim zdaniem) cenie.

Brawa dla tego Pana ! :notworthy:

Opublikowano

Z przyjemnoscia pragne dolaczyc sie do fanow Rogalottiego. Po 31lipca tez sie do nich zaliczam :>

Oplacalo sie jechac setki kilometrow.Powrot jeszcze przyjemniejszy :tongue4:

Zawirusowal mi lightowo na 260 lejcy.

Pazdzioch pali jak dawniej, a nawet ciut mniej...

Niesamowite parcie na fotel , a koniki prychaja dopiero przy 255 km/h :good:

Wszystko to w przystepnej (moim zdaniem) cenie.

Brawa dla tego Pana ! :notworthy:

A gdzie zmierzyłeś moc , bo chyba nie u Rogala ... :mysli:

Opublikowano

a czemu nie u Rogala? mogli zmierzyc dynometem.......

Opublikowano

a czemu nie u Rogala? mogli zmierzyc dynometem.......

A ma go jeszcze? :mysli:

Opublikowano

a czemu nie u Rogala? mogli zmierzyc dynometem.......

A ma go jeszcze? :mysli:

Nie ma, dlatego właśnie sie dziwie jak kolega zmierzył te 260 kucy. Może ma jakieś specjalne sandały w których czuje tą moc pod nogą :wink4:

Opublikowano

Może dupohamownia ? :decayed:

Opublikowano

panowie robicie straszne ot. przecież chyba kolega mógł hamować gdzie indziej... chyba, że to zabronione

Opublikowano

Może dupohamownia ? :decayed:

A moze wskaźnik mi wkoncu przywieziesz ?

PS. nie hamował po prostu na tyle zrobilismy, ot mam dobre oko :wink4:

Opublikowano

A w lublinie kogoś polecacie?

Opublikowano

A w lublinie kogoś polecacie?

Nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.