Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy a ma ktoś doświadczenie z jakimś zakładem/forumowiczem z okolic Poznania??

celem??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celem oczywiscie nawiazania rozmowy dotyczacej chiptuningu (zreszta tak jak w temacie :tongue4:) najpierw w ogole chcialbym sie dowiedziec czy moj silnik jest jeszcze w miare swiezy do ewentualnego zabiegu... jakby ktoś kogos mogl polecic to bede wdzieczny :hi: pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ma ktoś doświadczenie z jakimś zakładem/forumowiczem z okolic Poznania??

http://www.a4-klub.pl/smf/spot_poznanski_niedziela_11012009-t16926.0.html;msg637947#new przyjedź na spota , to pogadamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy poznania jest firma Geco Cars ?

robił tam ktos czip-a ?

-specjalizacja: opel i bmw ale softy wgrywaja do wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy poznania jest firma Geco Cars ?

robił tam ktos czip-a ?

-specjalizacja: opel i bmw ale softy wgrywaja do wszystkich

gotowce mają do 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w d*pie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w pupie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.

myślę, że przez te kilka lat zmienili swoje podejście do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w pupie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.

Ja robilem W CS i jestem zadowolony,nie odczulem zeby ktos mnie mial w d***e jak dawalem kase :decayed: Ani wczesniej jak oddawalem auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przecze moze zaszla tam pozytywna zmiana,jednak ja juz po tej porazce zdania nie zmienie.Ponad rok temu chipowalem Audiego u Roberta Skolarusa firma ,,Robikson" w Poznaniu tel.604439088 nie drogo szybko i sprawnie (nie wiem jak teraz wtedy nie mial hamowni ,musialem to zrobic we wlasnym zakresie).Po paru dniach stwierdzilem ze to nie to,zadzwonilem ,przyjechalem ,wymienilem program bez doplaty.Hamownia pokazala 166 KM.Wszystko jest ok. nic sie nie dzieje,a ja pomykam innym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam sie nad chipem do swojego autka w firmie http://rs-chiptuning.strona.pl/ z tego co wyczytalem na innych forach i tutaj to nikt jej nie polecal, ale konkretnego powodu poza tym ze strone na darmowym serwerze nie znalazlem, chyba ze ktos byl u nich i faktycznie jest niezadowolony, zaproponowali mi chipa za 750zl podobno pisany indywidualnie, jednak w cenie 750zl nie jest wliczona hamownia za ktora trzeba dodatkowo zaplacic, do tego na allegro znalazlem ich oferte gdzie napisane jest ze wgrywaja chipy gotowe z niemiec, czytajac komentarze ludzi ktorzy (teoretycznie) kupili u niego chipa wszyscy chwala, ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was korzystal z uslug tej firmy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tune-ap z Gdańska robili mi passata z silnikiem awx 131ps i byłem bardzo zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam sie nad chipem do swojego autka w firmie http://rs-chiptuning.strona.pl/ z tego co wyczytalem na innych forach i tutaj to nikt jej nie polecal, ale konkretnego powodu poza tym ze strone na darmowym serwerze nie znalazlem, chyba ze ktos byl u nich i faktycznie jest niezadowolony, zaproponowali mi chipa za 750zl podobno pisany indywidualnie, jednak w cenie 750zl nie jest wliczona hamownia za ktora trzeba dodatkowo zaplacic, do tego na allegro znalazlem ich oferte gdzie napisane jest ze wgrywaja chipy gotowe z niemiec, czytajac komentarze ludzi ktorzy (teoretycznie) kupili u niego chipa wszyscy chwala, ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was korzystal z uslug tej firmy? :)

Dynosoft :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko czytam wlasnie temat o chip'ie i nic nie moge znalesc o VTG nikt sie nic nie wypowiada.. co o nich myslicie?? napiszcie opinie pozdr[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:57_________________________________________________

Otwieram ten temat, żeby ułatwić wybór firmy, w której fachowcy potrafią podkręcić nasz motorek z precyzją. Możemy im swobodnie powierzyć nasze autka. Będziemy wiedzieć kogo szukać w danym regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...