Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyślę Mariuszowi na GG to się ucieszy hyhyhy :decayed:

To moze jeszcze zapodam Ci na priv dane i nr konta bankowego, zeby Goodhope mial

gdzie przelac stosowna kwote tytulem naleznego wynagrodzenia za positive PR?? :>

Zapytaj Mariusza :wink4: (zart)

Rozmawiałem dziś z nim na gg, niestety na wstępie mój zapał opadł gdyż nie mają hamowni 4x4..:-(. Powiedział że za jakieś dwa miesiące pojawią się u nich dodatkowe rolki. Dałoby rade co prawda z dynomecie, ale to nie to samo przecież..w każdym razie dzięki za namiar..

Powiem Ci szczerze, ze jesli masz w zamysle zrobic sam program to naprawde Dynomet nie jest jakims

abstrakcyjnym pomyslem (nie chodzi akurat wylacznie o goodhope.pl - gdziekolwiek), bo jak juz to w

takim ujeciu moze stanowic jakis nagatyw raczej samemu tunerowi - poprostu dopieszczajac soft moze

potrzebowac czesciej ruszac pupe z warsztatu. A zarzuty o rzekoma niedokladnosc itp. nie maja nawet

z technicznego punktu widzenia stosownie zasadnej wartosci, bo jesli zachowasz procedure pomiaru,

zapewnisz mozliwie porownywalne warunki atmosferyczne (wiatr w ujeciu oporow powietrza, "czysta"

nawierzchnia vide trakcja), ten sam odcinek testowy i wprowadzisz dokladne dane (przelozenia, obwod

kola, zrzut ze stacji meteo i najwazniejsze - _dokladna_ mase calkowita (auto + kierowca+pasazer + caly

stuff i to zwazone, a nie "na oko") ) to wyniki beda odpowiednio powtarzalne i wiarygodne. Wytykana

czasem gladkosc wykresow w tym wzgledzie nie jest sprawa kluczowa, to tez kwestia korekcji.

Dynomet slabo sprawdza sie w przypadku kompleksowych modyfikacji, strojeniu rozrzadu, zaawansowanego

upgrade`u sprzetowego, gdzie zawsze w wielu punktach mozna cos poprawic, a walczy sie o kazdego

konika/niutka, itp.. Wtedy praca moze stac sie udreka - schemat: wyjedz - shamuj - wjedz, rozbierz - zloz,

popraw program, wyjedz - shamuj - znowu wjedz... moze powtarzac sie wielokrotnie, az do momentu osiagniecia

(albo nie) zamierzonego efektu. Natomiast jesli chodzi o wylacznie soft, to czemu nie?

Ale uczynisz to, co uznasz za wlasciwie. Moze poczekasz na te brakujace rolki, a moze wybierzesz innego

uslugodawce. Ja tylko przedstawilem swoj poglad, ponownie do niczego nie namawiam.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Pytanie Audi A4 AMB 1.8T Quattro wersja amerykańska, automat.

Gdzie zawirusować moje maleństwo.

Pozdrawiam.

www.unitronic.pl

www.tdi-tuning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś odwiedzał http://www.gekocars.pl/ :mysli: w Poznaniu?

chodzi mi o diesla 2.5 150koni

Niedawno też o to samo pytałem - podobno wgrywają gotowce.

Nie byłem jeszcze na rozmowie - myśle że ok maja będe chciał wgrać wirusa też, kontaktowałem się mejlowo i odpisali tylko żeby dać znać 3 dni wcześniej kiedy chcesz przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrrrrrrrrroszzzzzzzę nie ....

czego znowu??????

byłem tam kilka dni temu, robili mi BM-kę 3 2.0D

ja do Marka nic nie mam, a kto ma jego problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam cały wątek i w ogóle nie ma podanych kosztów chiptuningowania . Tak więc ile '' trzeba dać '' za podkręcenie 1.9 tdi 110 km?

Ceny od 400zl za gotowe wsady sprzedawane na allegro do ok 1500zl za chipsa w znanej firmie w centrum kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kazdego podchodza inaczej,zawsze mozna sie potargowac wiec nie ma co sie gniewac tylko trzeba zadzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, aczkolwiek Rogal jest tanszy niz reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest wykres przykładowego silnika 110 tdi, czy może mi ktoś powiedzieć czy ten wykres jest dobry czy nie ?

czy nie jest on czasem zbyt "ostry"

pytam bo chce mieć odniesienie do swojego w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać tak z czystej ciekawości, czy warto było by kupić coś takiego do mojego autka: http://moto.allegro.pl/item582987541_chiptuning_audi_a4_1_9_tdi_90_110km_obd_30km.html lub to: http://moto.allegro.pl/item584795055_audi_a3_a4_a6_tdi_chip_box_vag_30km_promo.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...