Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego 3.0 TDI po programie lekka ręką wychodzą na 260-280 km tak więc zmień tunera jeżeli Ci takie bzdury opowiada a ,jeżeli naprawde nie trzyma seri to niech diagnozuje co jest nie hallo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiałem się nad firmą do której mógłbym oddać klekota i wyczytałem dziś że blisko mnie - Kraków - znajduje się firma COMPSport, poczytałem o niej trochę dobrych opinii, a do tego przed chwilą moja dziewczyna woła mnie żebym wyjrzał przez okno bo ładne Audi stoi, patrzę a tutaj na parkingu stoi srebrna S3 z reklamą CompSport :polew: to chyba już wiem gdzie pojade :D

O proszę:

43348982.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, polecam Rogala z Wawy (Mineralna 26), zabiegu dokonał szybko, bez niespodzianek i wyszło to:

pomiar przed: POWER 125,2 KM 4034 rpm, 313 Nm @2115 rpm

pomiar po: POWER 146,4 KM 4140 rpm, 326,1 Nm @2364 rpm

(wykres wkrótce)

Efekt oczywiscie odczuwalny..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

wlasnie jestem juz po chipowaniu swojego autka

przerobilem juz gecocars poznan vtech i alltuning no i na konciu dynosoft wroclaw :>

geco wcina gotowce jak i cala reszta procz dynosoft

w geco tragedia silnik chodzil jak sieczkarnia przykapcal palil 3 litry wiecej ropki a do tego mieszal biegami jak zwariowany co zyskiwalem na przyspieszeniu kazdego biegu tracilem na zmianie 3 sekundy porazka

vtech bez komentarza wspolczucie

alltuning duzo lepiej od innych ale moment zrypany i takze mieszanie biegami

dynosoft tu WIELKIE uklony programik zrobiony slicznie odrazu czuje sie profesjonalizm

silniczek chodzi przyjemnie przyspieszenie plynne odzuwalne w calym zakresie kopcenia brak

predkosc wzrosla do 265km/h biegi zmienia idealnie

a co mnie zaskoczylo niezmiernie to mala proba na drodze

miedzy moim miesiem a nissanem 350z i tu zaskoczenie NIE ODJEZDZAL ANI NA KROK :>

teraz nastepna zmiana nowy ic wydech i wtryski zobaczymy do ilu dojdzie moja pszczolka

wielkie dzieki moge z czystym sumieniem polecic Pana Mirka z dynosoftu Wroclaw jest profesjonalista

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej firmy do chiptuningu Krakowie. Bylem nastawiony na firme V-tech ale z tego co widze nie wszyscy sa zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej firmy do chiptuningu Krakowie. Bylem nastawiony na firme V-tech ale z tego co widze nie wszyscy sa zadowoleni.

Nie wszyscy - to prawda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Kreatora mocy w Wawie na Młodnickiej, W poniedziałek robiłem u nich program i jestem bardzo zadowolony przyrost mocy tak jak mówił Rafał 30Km i 50Nm. Obeszło sie beż żadnych problemów i niespodzianek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad chipem w aucie (to znaczy już decyzja zapadła). Mieszkam w Toruniu i mam do was pytanie gdzie się udać żeby to zrobili profesjonalnie?? Wiele tu piszecie o Rogalu z Warszawy mam 200km/h ale jak będzie trzeba to zrobić dobrze to i tam pojadę, no chyba że są gdzieś profesjonaliści bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam w swojej "audiolce" silnik 1.8 o mocy 125km. Czy jest możliwość podkręcenia mocy poprzez chip np. na 160km? Jaki jest całkowity koszt takiego zabiegu? I oczywiscie jak sie autko po tym spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niosę się z zakupem A4 B5 1.8 Turbo Quattro 150 hp - czy jest sens montowania w nim Chipa? I jaką firme dla benzynki polecacie? Jeśli będzie dobrze to byłbym w stanie przejechać nawet cała Polskę. ;)

oczywiście, że jest sens!!!!! :good: :good: :good: :good:

zapytaj Pozia :kox:

http://www.tune-up.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 turbo juz ogarniamy. Narazie same programy a mody grubsze sa testowane na mojej a3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad chipem w aucie (to znaczy już decyzja zapadła). Mieszkam w Toruniu i mam do was pytanie gdzie się udać żeby to zrobili profesjonalnie??

Zapytaj o szczegóły w firmie "Świątek" z Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad chipem w aucie (to znaczy już decyzja zapadła). Mieszkam w Toruniu i mam do was pytanie gdzie się udać żeby to zrobili profesjonalnie??

Zapytaj o szczegóły w firmie "Świątek" z Bydgoszczy.

Świątek mnie odsyła do innej firmy "Superchip". Firma dostaje programy od V-tech. Nie znam tych firm macie jakieś doświadczenie z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek możesz coś więcej napisać a niżeli zapomnij?? bo bardzo mnie interesuje a to "zapomnij" nic dobrego nie wróży.

Jest to oddział Vtech-u, ale sami programu nie robią tylko robi to Vtech a oni go tylko wstawiają i testują.

Bo zaczyna mi miejsc brakować gdzie to można dobrze zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek możesz coś więcej napisać a niżeli zapomnij?? bo bardzo mnie interesuje a to "zapomnij" nic dobrego nie wróży.

Jest to oddział Vtech-u, ale sami programu nie robią tylko robi to Vtech a oni go tylko wstawiają i testują.

Bo zaczyna mi miejsc brakować gdzie to można dobrze zrobić :)

Odżałuj kilka złotych na paliwo i pojedź albo do Roba555 albo do Rogalottiego w Warszawie.

O Vałteku nie ma co pisać, juz wystarczająco zostało napisane w tym watku :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek możesz coś więcej napisać a niżeli zapomnij?? bo bardzo mnie interesuje a to "zapomnij" nic dobrego nie wróży.

Jest to oddział Vtech-u, ale sami programu nie robią tylko robi to Vtech a oni go tylko wstawiają i testują.

Bo zaczyna mi miejsc brakować gdzie to można dobrze zrobić :)

ej właśnie kolego daleko do Gdańska nie masz (autostrada 1,5 h:P), zresztą do wawy też, lepiej zrób to u kogoś kto naprawdę się zna, czyli u jednego z panów, których wymienił Poziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...