Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli nie wiesz to po co sie wypowiadasz,na temat cen

Miałem okazje być u was A4 BPW oznaczone na wykresie z hamowni jako A3 BPW. Sprzęt i sam obiekt oraz kultura obsługujących pierwsza klasa (tutaj brawa) aczkolwiek zaniepokoił mnie w rozmowie jeden szczegół, osoba która hamowała mi autko zaskoczona była tym, że w silnikach 2.0 TDI występowały wersje 8V.

Nie udało się również zgrać softu - a po opuszczeniu hali miałem na blacie choinkę kontrolek (od ABS po pozycjonowanie ksenonów) które po pewnym czasie się wygasiły - wydaje mi się, że tak auta się nie powinno oddawać klientowi... :)

Podsumowując - jadę jeszcze raz na diagnostykę i być może będę tym pierwszym "królikiem" z a4-klubu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie wiesz to po co sie wypowiadasz,na temat cen

Miałem okazje być u was A4 BPW oznaczone na wykresie z hamowni jako A3 BPW. Sprzęt i sam obiekt oraz kultura obsługujących pierwsza klasa (tutaj brawa) aczkolwiek zaniepokoił mnie w rozmowie jeden szczegół, osoba która hamowała mi autko zaskoczona była tym, że w silnikach 2.0 TDI występowały wersje 8V.

Nie udało się również zgrać softu - a po opuszczeniu hali miałem na blacie choinkę kontrolek (od ABS po pozycjonowanie ksenonów) które po pewnym czasie się wygasiły - wydaje mi się, że tak auta się nie powinno oddawać klientowi... :)

Podsumowując - jadę jeszcze raz na diagnostykę i być może będę tym pierwszym "królikiem" z a4-klubu ;)

hmm CVT nie raz widze wyjechał odrazu na kogos broniac swojego tyłka... Ciekawe co powiesz w tej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz szykuje sie gropowe chipowanie w katowicach, chcialem zapytac uzytkownikow benzyniakow jakie doswiadczenie maja z aligatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, no nie wiem, moze i nie jest wybitny, na pewno ma wiedze, bo mialem przyjemnosc poznac.

Jedna osoba z tego forum jezdzi na jego softach bez wiekszych problemow...

a możesz dać namiar na tą osobę co jeździ na sofcie MTRONICa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie im juz lutowac podstawek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodhope robi te silniki również.

już nie robią AEB

dzwonilem w piatek i cytuje slowa faceta w sluchawce :" z tymi silnikami jest za duzo problemow bo najpierw trzeba je naprawiac a potem dopiero chipować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co robią to za darmo że tak płaczą ? :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co robią to za darmo że tak płaczą ? :polew::polew::polew::polew:
Moze trzeba zalozyc nowy dział poswiecony firmom ktore by sie podjeły modyfikacji starych poczciwych AEB ,bo takich firm w polsce jest juz coraz mniej :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB jest głuche i slepe, ma tylko kilka newralgicznych pkt

które mozna ogarnąc w kilka godzin, no chyba że coś jest poważnego z silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie. chciałbym poddać moją a4 1.9 tdi 101km avb chiptuningowi. Najbliżej mam do Ecuproject z wrocka i Jetronik - 100km. Rozważam także Goodhope z Pleszewa, do nich mam 200km.

Dowiedziałem się w cenach i tak:

- w ecuproject powiedział 1200zł

- w goodhope powiedzieli 900zł

Nie wiem ile w jetroniku bo jeszcze się z nimi nie kontaktowałem, ale chodzi mi o to że mimo że blizej mam do ecuproject niż do goodhope, to w goodhope wyjdzie mi 300zł taniej za sam chiptuning, odliczając koszta podróży zaoszczędze 150zł mimo że jest 2x dalej.

Opinie o ecu jak i goodhope już znam, przeczytałem Wasze posty i wiem że jeden i drugi jest warty wydania pieniędzy.

Pytanie tylko czy faktycznie warto jechać do goodhope oszczędzając 150zł czy nie warto i lepiej dołozyć i podjechać do ecu? Co radzicie?

Jakoś mi nie podchodzi Jetronik - mało opini o nich wyczytałem na tym forum albo źle patrzyłem. Jakie macie z Nimi odczucia?

Dziękuje wszystkim za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...