Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gadalem z murzynem

No to za***iście. Czy powiedział ci też, że tankuje paliwo lotnicze ? :decayed:

Murzyn to bajkopisarka, najlepsze teksty były, że mu spala na trasie 3 litry :gwizdanie: :polew:

uderz w stol a norzyce sie odezwa :thumbdown:

to dlatego poszedl na inne forum?Mysle ze nie ma co ciagnac tej dyskusji bo schodzi ona na temat czlowieka a nie Dzo-Dzo wozu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadalem z murzynem

No to za***iście. Czy powiedział ci też, że tankuje paliwo lotnicze ? :decayed:

Murzyn to bajkopisarka, najlepsze teksty były, że mu spala na trasie 3 litry :gwizdanie: :polew:

uderz w stol a norzyce sie odezwa :thumbdown:

to dlatego poszedl na inne forum?Mysle ze nie ma co ciagnac tej dyskusji bo schodzi ona na temat czlowieka a nie Dzo-Dzo wozu :gwizdanie:

człowieku ogarnij się bo pieprzysz jak potłuczony

Murzyn i jego pistacja powinna już dawno być mega madafaka 1.9TDI 300 koniuf ze strzałem z nitro ale jak wszyscy wiemy jest zwykłym 1.9TDI z ciutke większa mocą niż po czipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadalem z murzynem

No to za***iście. Czy powiedział ci też, że tankuje paliwo lotnicze ? :decayed:

Murzyn to bajkopisarka, najlepsze teksty były, że mu spala na trasie 3 litry :gwizdanie: :polew:

uderz w stol a norzyce sie odezwa :thumbdown:

to dlatego poszedl na inne forum?Mysle ze nie ma co ciagnac tej dyskusji bo schodzi ona na temat czlowieka a nie Dzo-Dzo wozu :gwizdanie:

człowieku ogarnij się bo pieprzysz jak potłuczony

Murzyn i jego pistacja powinna już dawno być mega madafaka 1.9TDI 300 koniuf ze strzałem z nitro ale jak wszyscy wiemy jest zwykłym 1.9TDI z ciutke większa mocą niż po czipie.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Upss nie moglem sie powstrzymac :polew:

a pokazal ci wykres ze ma 220km? :polew: :polew: :polew:

bo kalkulowac kazdy umie...

wiesz mnoze liczył :

silnik + soft + wtryski + fmic + magnetyzery 5KM + strumienica +8KM + naklejka "sony" 8KM i mu wyszło 220KM :kox:

Masz nieaktualne dane ta z 2009 naklejka Sony daje 10 KM :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn oststnio zapkował do swojego klekota jakąś hybryde na której napewno nie zrobi 220km. Zgadzam się z tym co pisze Poziek, bajki po 19. Mi ostatno mówił że na seryjnym SMIC maił ponad 200km :polew:

DzoDzo ma pełne gt22 do tego duży IC więc spokojnie powinien 220km lub nawet lepiej osiągnąc. Jedyne co to auto może mieć sporego laga z dołu ale zobaczymy jak wszystko zostanie wystrojone.

HiRide osiągnięcie 250km w 1,9 to już spory wyczyn. Musisz do tego mieć silnik w idealny stanie i tak samo pompki AL, po za tym wałek i duże turbo np. Gt2260 i wiele innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DzoDzo ma pełne gt22 do tego duży IC więc spokojnie powinien 220km lub nawet lepiej osiągnąc. Jedyne co to auto może mieć sporego laga z dołu ale zobaczymy jak wszystko zostanie wystrojone.

myślę, że przy tej turbinie co ma Dzo-Dzo Killer wypadałoby pomyśleć nad wałkiem :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.. ale spamik w moim watku heheheh

jarol gt2260 hmmm fajnie by bylo narazie gt2256 nie ma biedy 24 jestem umowiony z rogalem zobaczmy co chlop wymodzi :-)

walek tak poziek i to jak najszybciej

p.s po wymianie turbiny auto mi mniej pali ? o co kaman mikrofony szaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badz taki poka kolektor bo tu co drugi z 1.9 TDI marzy o GT22 :cool1: i 220KM :kox: ja tez .Wzioles ta turbinke od Adamooo :wink4: tez ja mialem brac po moich problemach z BRD ale mnie wystraszyl wlasnie kolektor i brak miejsca . Poka fotke z przeplywka i filtrem jak to wpasowales . No i szukaj silnika bo przy twoim stylu jazdy nie wroze mu dlugiego zycia przy takiej mocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odebralem od Nutka autko moje.

\

Nutek rezal navi do dzo-dzo woza :-)

pozniej wrzuce foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dłubanie paździerza Tdi to dupne rozwiązanie..zrobisz te max 220-240 KM i dalej Ci będzie mało.

A auto z kaloryferem z przodu, palące 12 ropy i to jeszcze FWD to już całkiem pomyłka. :decayed:

Po mojemu to strata czasu..strata kasy i zbędne napinanie pośladków :naughty:

Niech będzie pozdrowiony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że dłubanie paździerza Tdi to dupne rozwiązanie..zrobisz te max 220-240 KM i dalej Ci będzie mało.

A auto z kaloryferem z przodu, palące 12 ropy i to jeszcze FWD to już całkiem pomyłka. :decayed:

Po mojemu to strata czasu..strata kasy i zbędne napinanie pośladków :naughty:

Niech będzie pozdrowiony :hi:

za tą kase można pobawić sie 1,8T a efekt jest zdecydowanie lepszy

jaki ja byłem głupi, że sprzedałem 1,8T :wallbash:

jeden minus , wielkie spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kase można pobawić sie 1,8T a efekt jest zdecydowanie lepszy

:decayed::naughty:

jeden minus , wielkie spalanie

13 pb ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj ragga... upalane 1.8T[Q] po modach wciagnie o wiele wiecej niz 13/100 [w miescie, w trasie zreszta tez].

Poza tym... OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie nie chciałem robić OT i sorki ze zaśmiecam wątek ale moja była 1,8T po miescie mi paliła 12 -15 litrów na serii przy agresywnej jezdzie naped na ośke

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj ragga... upalane 1.8T[Q] po modach wciagnie o wiele wiecej niz 13/100 [w miescie, w trasie zreszta tez].

Poza tym... OT.

A kto pisał o upalaniu :decayed:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie znacie ;-)

klekot jest the besciarski hehhe tyle przerobek i nie pali masakrycznie duzo mialem 1,8 t ale sprzedalem

a czemu sprzedalem bo pamietam jak dzis jechalem do olsztyna na zlot a4 mialem furacza po chipsie i mnie cuber doganial a mial kilkanascie koni mniej wiedz 1,8 t jest dla mnie skonczone :-)

hmm no ze front naped to co mnie nie przeszkadza jak bede chcial zmenic to zmienie ale narazie jeszcze zostala klapa do pomalowania na rozowo bo tak mi sie widzi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...