Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ma garaż... :naughty::polew:

ktokolwiek by chciał - 1/3 takich modów każdy może. Jak ma za co... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

... 430 KM rzucone w kąt ...

dsc08838w.jpg

Opublikowano

ładny smok :tongue4:, czyli rezasz...

Opublikowano

Dziwię się że od razu nie wstawiałeś większych turbin i nie zakuwałeś motorka.

Przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia... :naughty:

Opublikowano

Projekt mega spas, pamiętam pierwsze RS4 z KT w Polsce, wtedy seria była obiektem marzeń :)

Opublikowano

skoro stwierdziłeś , że warto wszystko zmieniać dla 70 KM to jak najbardziej popieram i czekam na efekty chylę czoła ... :good:

Opublikowano

To nie bedzie "tylko" 70KM :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak tam prace w projekcie?? :wink4:

Opublikowano

no własnie dawno nic nie pisałes , kiedy zobaczymy zdjecia z nowymi modami

Opublikowano

Przeczytałem ten i cały poprzedni temat (21 str.)... - N/C :slina: :slina: :blink: :blink: :shocked: :shocked: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jest grubo :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

projekt mocno zwolnił nie z mojej winy a z wykonawców, auto obecnie jest u spawacza

gdzie się robi nowy : IC, wydech, kolektory

w środę będę w Wa-wie, wstawie nowe foto

Opublikowano

Rozumiem, że ktoś reza auto za grubą kasę :good:

Ale nie kumam sensu modów trwających połowę poprzedniego sezonu i cały bierzący :thumbdown:

Kiedy zamierzasz czerpać przyjemność z jazdy tym bolidem, skoro za niespełna rok go sprzedasz? :mysli:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 21:37_________________________________________________Poza tym zlecając taki projekt wykonawcy powinni to traktować jak oczko w głowie. A oni chyba lecą w kulki...

Opublikowano
  • Autor

chciałbym aby wszystko było tak pięknie, szybko i dobrze

niestety w tej branży jest cięzko

dużo bym dał aby sobie samemu auto złożyć, mieć czas i warunki he he

wczoraj byłem w Wa-wie, coś ruszyło u spawacza

IC w połowie skonczony, kolektory wczoraj zaczęte bo flansze przyszły

foto mam dostać przy nast wizycie

silnik przd robota

dsc09233s.jpg

Opublikowano

Spokojnie będzie dobrze :):wink4: nie liczy się czas ale to żeby było dobrze zrobione :) a tam gdzie Ty robisz auto to mam pewność że będzie dobrze :)

Opublikowano

Spokojnie będzie dobrze :):wink4: nie liczy się czas ale to żeby było dobrze zrobione :) a tam gdzie Ty robisz auto to mam pewność że będzie dobrze :)

no ale bez przesady, jak mozna zrobic w 2tyg to po co ma stac 4 miesiace?
Opublikowano

Co można zrobić w 2 tyg?? a to że auto stoi tyle ile stoi wynika z innych spraw, zawody, rajdy i nie tylko...

Opublikowano

Nie wiem na jakich warunkach oni robia auta i nie kwestionuje ich umiejetnosci ale jak ktos zostawia furacza na takie mody to takie zlecenie jest priorytetowe. Czas tez sie liczy bo nastepna osoba poczyta i pojdzie gdzie indziej jak zobaczy ile sie czeka na odbior auta. Jest kilka firm ktore ogarna takie mody wiec konkurencja jest.

Opublikowano

Wiesz zrobić 2.7 na 500-600KM to nie jest chwila moment, lepiej jest poczekać dłużej żeby wszystko było profi niż zrobić szybko i potem jechać 10 razy na poprawki...

Poza tym każdy oddaje auto gdzie chce widocznie SID'owi to odpowiada mi też to odpowiada ja moge poczekać żeby było wszystko ok.

Według mnie powinno się liczyć to że auto będzie dobrze zrobione i wystrojone niż to w jakim czasie, tu nikt się nie ściga na czas wykonania projektu...

Opublikowano

ja z doswiadczenia wiem ze jest inaczej, tak bylo i z moim civiciem, tez stal pol roku az sie wkurwilem i nocowalem 3 dni w warsztacie, wtedy robili tylko moje auto i zadne inne, wiec 3 dni a pol roku to chyba z lekka roznica.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.