Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S4 SID


SID

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal uważam że Eske SiD'a jest w dobrych rękach a to ile to trwa to na to składa się pare czynników...według mnie nie można mówić że firma jest taka czy owaka bo nie zrobili 500KM w miesiąc tylko w cztery...

Są firmy co robiły szybko, wklejali piękne fotki ludzie do których należały te auta mówili że będzie trylion koni w tydzień a potem nagle auto przepadało nie wiadomo gdzie i nie wiadomo co i dlaczego...

Daleko nie trzeba szukać forum SR nick Bullitt auto białe EVO V...wszyscy co są w temacie wiedzą co to miało być za cudo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie autko drgneło do przodu niedługo juz trzeba bedzie czekac na efekt mamy zamiar skonczyc auto przed rajdem orlenu bo jak nie uda sie to znowu sie przeciagnie niestety sezon rajdowy.Miło bedzie stanac trzema autami Sida intertuningu i sportmile :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym powiedział że nawet czterema bo jeszcze drugi RS od Adama ten na 18' ATS :wink4:

Niech się tylko wystroją ale będzie spot :kox: :kox: :kox: :kox: hehe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy i zorganizuje się jakiegoś większego spota na 5 S4/RS4 albo i więcej :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówilismy gonimy projekt mamy troche czasu do rajdu orlenu wiec praca. :>

16218803.th.jpg

taka jest róznica pomiedzy kolektorami rs4 a kolektorami naszej produkcji i Przemo Car

17053862.th.jpg

20248506.th.jpg

92439850.th.jpg

Wygladaja jak lustrzane odbice a to jednak dwa kolektory.Nastepne newsy juz w poniedziałek działamy pełnym ogniem.By szybciutko pokazac wyniki naszych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze robota spawacza elegancka :good: :good: mistrz migomatu daje rade :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis osobiście, widziałem i sfotografowałem... "banan" na gębie :D

brakuje tłumnika koncowego(ma być na dniach) i moich pięknych koncówek (niech mi je zepsują a :angry: )

IC w nast tyg dam foto bo się robi

dsc09274f.jpg

dsc09277.jpg

dsc09288s.jpg

dsc09261u.jpg

dsc09308g.jpg

rura od turbo

dsc09286k.jpg

koncowa

dsc09284.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle.

Myślałem że moja 80-tka była skorodowana od spodu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle.

Myślałem że moja 80-tka była skorodowana od spodu :>

Mocne. Ale nie bezzasadne - oleju też nieco gubiła. Pewnie wjechała do PL z zachodu, auta z południa wyglądają od spodu idealnie, zaś te które jeździły zimą to widać.

Pozatym wg mnie ten samochód za dużo stoi, a za mało jeździ. Nie wszystko złoto co się świeci.

Ale wydech malina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...