Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadal uważam że Eske SiD'a jest w dobrych rękach a to ile to trwa to na to składa się pare czynników...według mnie nie można mówić że firma jest taka czy owaka bo nie zrobili 500KM w miesiąc tylko w cztery...

Są firmy co robiły szybko, wklejali piękne fotki ludzie do których należały te auta mówili że będzie trylion koni w tydzień a potem nagle auto przepadało nie wiadomo gdzie i nie wiadomo co i dlaczego...

Daleko nie trzeba szukać forum SR nick Bullitt auto białe EVO V...wszyscy co są w temacie wiedzą co to miało być za cudo...

Opublikowano

Panowie spokojnie autko drgneło do przodu niedługo juz trzeba bedzie czekac na efekt mamy zamiar skonczyc auto przed rajdem orlenu bo jak nie uda sie to znowu sie przeciagnie niestety sezon rajdowy.Miło bedzie stanac trzema autami Sida intertuningu i sportmile :cool1:

Opublikowano

Ja to bym powiedział że nawet czterema bo jeszcze drugi RS od Adama ten na 18' ATS :wink4:

Niech się tylko wystroją ale będzie spot :kox: :kox: :kox: :kox: hehe :wink4:

Opublikowano

Kurde to dajcie mi jeszcze troche czasu bo czeka juz w kolejce nastepny rs4 i s4 na kilka fajnych modow :) zrobimy fotke rodzinna i wkleimy jak sie bawia w PL. Powodzenia

Opublikowano

Poczekamy i zorganizuje się jakiegoś większego spota na 5 S4/RS4 albo i więcej :naughty::decayed:

Opublikowano

Poczekamy i zorganizuje się jakiegoś większego spota na 5 S4/RS4 albo i więcej :naughty::decayed:

To ja sie pisze :polew: :polew:

Zobaczymy jak bardzo odstaje seria, hehehe

Opublikowano

SID pewnie też.

Dacie radę im wszystkim na szybko? :mysli:

Opublikowano

Sid nie robi juz auta w sportmile . Robi w pm pytanie nalezy skierowac do nich

Opublikowano

Tak jak mówilismy gonimy projekt mamy troche czasu do rajdu orlenu wiec praca. :>

16218803.th.jpg

taka jest róznica pomiedzy kolektorami rs4 a kolektorami naszej produkcji i Przemo Car

17053862.th.jpg

20248506.th.jpg

92439850.th.jpg

Wygladaja jak lustrzane odbice a to jednak dwa kolektory.Nastepne newsy juz w poniedziałek działamy pełnym ogniem.By szybciutko pokazac wyniki naszych prac.

Opublikowano

Widze robota spawacza elegancka :good: :good: mistrz migomatu daje rade :good::wink4:

Opublikowano

Fajne, ale wydaje mi się, że zbyt mały prąd był na te łączenia. :co:

Opublikowano

Prad był dobry jak spawalismy rurki to mnie kopneło nie było miłe.Moze to tak wyglada ze za słabo ale staralismy sie wszystko dopiescic i szczelinki sa małe oraz polerowane w srodku.

Opublikowano

Nigdy nie jest miłe... :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

byłem dzis osobiście, widziałem i sfotografowałem... "banan" na gębie :D

brakuje tłumnika koncowego(ma być na dniach) i moich pięknych koncówek (niech mi je zepsują a :angry: )

IC w nast tyg dam foto bo się robi

dsc09274f.jpg

dsc09277.jpg

dsc09288s.jpg

dsc09261u.jpg

dsc09308g.jpg

rura od turbo

dsc09286k.jpg

koncowa

dsc09284.jpg

Opublikowano

No bardzo sympatycznie..:-) To juz trzeba bylo celowac w dwie koncowki wydechu, z obu stron zderzaka jak juz przerabiac to z dwóch grubych rur, heh :kox: No ale czekamy na ta ładne końcówki :wink4:

Opublikowano

A ja powiem tyle.

Myślałem że moja 80-tka była skorodowana od spodu :>

Opublikowano

A ja powiem tyle.

Myślałem że moja 80-tka była skorodowana od spodu :>

Mocne. Ale nie bezzasadne - oleju też nieco gubiła. Pewnie wjechała do PL z zachodu, auta z południa wyglądają od spodu idealnie, zaś te które jeździły zimą to widać.

Pozatym wg mnie ten samochód za dużo stoi, a za mało jeździ. Nie wszystko złoto co się świeci.

Ale wydech malina :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.