Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiaderko konserwacji i bedzie ok :naughty:

Opublikowano

Jasne.

Bitex, pędzel i jazda :polew:

Opublikowano

Mamy autko gotowe i wyspawane teraz trzeba rozłozyc i poskładac na gotowo

d3035ac8c0aa717bmed.jpg

nie tylko poszlismy w moc ale i w ekologie o to tez trzeba dbac

9ce95c70d21f04e9med.jpg

Opublikowano

Z czego te koncówki wydechu ? sa czad idealne do repliki Alpiny B10 !!

Opublikowano

Wydech wygląda elegancko :good: :good: jak ktoś nie w temacie będzie jechał za SID'em to przez te orginalne końcówki pomyśli że to seria RS4 :kox: :kox: :naughty: .

Jutro na żywo zobacze to autko :wink4: teraz zostało to co najlepsze moc :decayed:

Opublikowano

Orginał rs4 :)

Aha to juz wiem na czym sie audi wzorowało :polew:

Opublikowano
  • Autor

koniec tego miesiąca planowany termin strojenia tongue.gif

Prace wymagały troche czasu a co chwila coś się w projekcie zmieniało.

Co już ukonczone:

- blok 2,8l rozwiercony dla większych tłoków wink.gif

- wał 2,8l przygotowany, wyważony

- silnik złożony, wał, kute tłoki, korby, głowice

- głowice obrobione, wypolerowane kanały + patenty pm-motorsport cool.gif

- silnik dzięki nowym tłokom został odprężony biggrin.gif

- koło jednomasowe pm-motorsport

- sprzęgło spiec i docisk Radzikowski

- podkładki pod kolektor ssący pm-motorsport

- skrzynia RS4 zamontowana

- podpora skrzyni biegów pm-motorsport

- ukonczony duzy przedni IC o nietypowych kształtach, wydajności do 650-700 PS tongue.gif

- ukonczone wszelkie orurowania IC, dolotu

- zmodyfikowana chłodnica klimatyzacji

- zmodyfikowany przedni pas pod IC tongue.gif

- nowa chłodnica wody wykonana specjalnie dla nowego IC i zmienionego pasa przedniego

- nowy dodatkowy wiatrak chłodnicy wody

- cały nowy wydech, jeden tłumnik i katalizator, koncówki RS4

- nowe kolektory wydechowe odpowiednie dla większego turbo

- pompa Bosch 044 zamontowana

- i inne

Co zostało do zrobienia:

- nowa większa chłodnica oleju - juz czeka

- dodatkowa chłodnica skrzyni - juz czeka

- nowe świece

- owinięcie wydechu, kolektorów bandażem temp.

- odizolowanie termiczne dolotu

- zamontowanie wtrysku metanolu i zbiornika

- zamontowanie turbo timera

- zamontowanie wskaznika cisnienia paliwa i kupno mieszanki paliwa DEFI

- montaż podpory mostu, podpory wału, nowych HI poduszek pod silnik

- zmiana na zegar RS4

- dodatkowy dolot dla filtra

- hamulce 365x34mm osobisście w srode zamontuje cool.gif

- dojazd/dotarcie do Wrocławia smile.gif

- powrót maski carbon z nowym zapięciem i może wlotami

- i inne

Co się robi:

- chłodnica wody, klimy, IC, kolektory poszły do sprawdzenia

Opublikowano

Kolektor różnie się od seryjnych pewnie średnicą, większa średnica to silnik się będzie lżej u góry kręcił. Flansze na zdjęciach pewnie jeszcze nie splanowane. Czyli rury od turbo 2,5" potem przechodzi w 3" , ale trochę się dziwię, że w S4 będzie tylko jedna rura z tyłu. Ciekawe jaki będzie pomruk, bo na dwóch osobnych wydechach pomruk w S4 jest miodzio :) Ta korozja to przeważnie widać, że w miejscach w których przechodził wydech. Elementy nagrzewały się i stygły + warunki drogowe i to zaowocowało korozją. Po co te dwa wypusty przy rurach od turbo? Przecież WG jest w turbinach :mysli:

Opublikowano

IC jest naprawde spory i bardzo orginalny :wink4: miałem okazje widzieć nie dawno na własne oczęta :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzis auto dostało większe hamulce 365x34mm(w poczekalni nowe lepsze tarcze) i kierownice powietrza,

na dniach dojdą dodatkowe kierownice ze zderzaka

beztytuu2b.jpg

dsc09487b.jpg

do łask wróciła maska carbon B)

dsc09528.jpg

jak dobrze pójdzie w nast. wekeend strojenie :P

Opublikowano

Mhmm, tarcze budzą szacunek. Jaka będzie felga? Wejdzie pod te hamulce 18" ta co była? Czy walisz większą? :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

auto juz stoi na tych hamulcach i felgach 18''

na inne felgi 18'' może byc problem gdyz felgi od RS maja dodatkowy "garb" do wewnątrz felgi

ale i tak uważam iż ham. są za małe dalej - wychodzę z założenia iż czym większe tym lepsze :>

na wiosne zawitają felgi 19''

Opublikowano

Jak te są za małe...to jakie planujesz założyć?

Opublikowano
  • Autor

Jak te są za małe...to jakie planujesz założyć?

najlepiej z nowych rs6 400 lub 420 mm ceramike :>

Opublikowano
  • Autor

I obowiązkowo spadochron hamujący z tyłu :kox:

pracujemy już nad tym :przebiegly:

widze że jakieś przecieki są z warsztau :angry:

Opublikowano

Jak z nowego RS6 ceramike to trzeba felge 20 cali :)

Poza tym potrzebne Ci aż tak duże hamulce...?...aż tak mocno katujesz auto...? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.