Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

.... poza tym co to spotkanie AA czy co?

? Nie kumam.

Byłeś tam kiedyś (bo mi się zdarzyło tylko zawsze były to zorganizowane wyjazdy nigdy na własną rękę),widziałeś taki pokaz kiedyś ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

yyyy nie, dobry jest??

Moze to oczywistość, ale pytam bo jestem dość świeżym medalikiem :wink4:

[/quot

Opinie ma dobrego speca--ale od beeemek :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tea nie przejmuj się ..nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :good: :good:

program zrobisz szybciej :good: i w ogóle wyleczysz się psychicznie, zerwiesz Piotrkowi wszystkie d*py 15-17 (młodziej wyglądasz bo Piter to już siłką zmęczony widać ) :cool1: :> :>

aha. Sysior dzięki za namiara :good: - podjechał wywalił towar z bagażnika, gra i trąbi zespół kombi :good: :good:

Spoko, a zespol z Gliwic tez byl? 4 k**wy i ksiadz kibic :polew: :polew: :polew:

Tea nie przejmuj sie, teraz moze byc juz tylko lepiej :kox:

Michal, Aniol :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... poza tym co to spotkanie AA czy co?

? Nie kumam.

Byłeś tam kiedyś (bo mi się zdarzyło tylko zawsze były to zorganizowane wyjazdy nigdy na własną rękę),widziałeś taki pokaz kiedyś ? :cool1:

nie w Rudnikach, ale byłem na Airshow - nie wiem czy to tego samego typu ale tam było gdzie stanąć.Może innym chodziło o to że później trudno wyjechać, ale myślę że komunikacją miejską będzie jeszcze gorzej[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 16:32_________________________________________________

Michal, Aniol

wiesz on dużo robi BMW, Audi, więc może się z czymś podobnym spotkał, mnie on kilka razy znalazł to co inni nie mogli, ale fakt raz wymienił niepotrzebnie termostat a okazało się że to czujnik temp. (mówiłem mu a on mnie nie posłuchał i miałem rację) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie mam sprzedalem ale szukam teraz cos z klimą i gazem i hakiem i mocniejszym silnikiemm hehehe do max 3 500 tys hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie mam sprzedalem ale szukam teraz cos z klimą i gazem i hakiem i mocniejszym silnikiemm hehehe do max 3 500 tys hehehe

co z tamtą było nie tak :gwizdanie: słaby silnik :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ladna byla ale to jeszcze nie bylo to zarobilo sie naniej na adidasy hehhee

no to fpyte :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...