Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Piotrze.. mam zmodzone auto... myślałem że chociaż Ty będziesz na tyle inteligenty że to dostrzeżesz.. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Myliłem się, kolejny dowód że jesteś niekumaty, a takiego Prezesa my nie chcemy! Dość rządów Piotrusia Pana!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

zburzyles mi swiat :polew: :polew: wierzylem, ze seria tak jedzie ;( ;( ;( :polew: :polew:

jak smiales nam tak mydlic oczy przez tyle czasu :polew: :polew: ty klamco!!!!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal twierdze ze CZYP to zło :cool1:

a podpiecie Vaga jest niebezpieczne, np moga sie zamki zablokowac[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 21:23_________________________________________________Baa... jechac 1000 km strach autem po modach... a latwo nie miał ... 5 h z czewy do tczewa...

1200 zrobiłem w wakacje + bez koła zapasowego a i tak sie nie wysrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miałeś dobrego czypa z kiedrzyna ... dlatego sie nic nie wysrało, a to że u Rogala robiłeś to była tylko plota :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tea ja jestem na Ciebie obrazony... mówiłes ze seria.... ja myslałem ze cos mi sie zjebalo... wydałem na mechaników 1000 zl bo myslalem ze mam 115 KM :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chociaz w psychice dalej miałem 166 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boś prosty chopok z kłomnic... ja wiedziałem że tak będzie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że znajomość podstawowych zasad fizyki i mechaniki są niektórym obce.

Można pisać różne głupoty i ludzie nie weryfikują tego z rzeczywistością.

Były ostatnio dwa filmiki z udziałem mojego seryjnego auta 1. ja vs Magic 2. ja vs Żmuda (~175ps) vs Reniek (260ps) .. na tych filmikach widać że moje auto jakoś bardzo nie odstaje. Oczywiście co bardziej kumaci wiedzieli o co chodzi.. Spostrzegawczy człek zobaczy opis + lub ++ co znaczy że auto nie jest serią a legitymuje się większą mocą. Nie możliwe jest aby seryjne auto objechało auto po chiptuningu i innych modach.

Moje auto w chwili obecniej legitymuje się mocą 162ps i 370nm. Ma założone turbo od awx, wywalony egr i kat. oraz posiada sportową wkładkę simota, wszystko zostało zestrojone u Spankyego w Otwocku (polecam!). Ma jakies 8s do 100km/h ...

Jeśli auto jest zrobione z głową nie zagtuje się silnika. Czyp nie zamarznie.. Wiadomo że większe moce niosą ze sobą konieczność dodatkowych modyfikacji (np. fmic, inna chłodniczka oleju) ...

Tuning jaki jest w wiekszości spotykany na forum jest bezpieczny, jeśli kierowca jest debilny to i serię może zajechać.

Jak we wszystkim po prostu trzeba mieć głowę na karku ,nie sluchać głupich plotek i nie być naiwniakiem. Myślenie nie boli (wiekszości osóB) jednak są osoby które mimo tego swoje IQ mają na poziomie wróbla skaczącego za okruchami po chodniku...

Panie Prezesie, szykuj się bo w niedziele na taczce Cie wywieziemy - Sysiek załatwi taczke, Medzik pierze a ja smołę :D

jest jeden gosc, ktory boi sie czypa zrobic, bo go "tracnelo" spalanie wieksze o 0.2l :polew: :polew:

ale jak zrobi, to przyjedzie ,a wtedy nas wciagnie o kilka dlugosci aut :polew: :polew: :polew:

i piotrus pan sie zdziwi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo... grubo panowie...

a tym momencie trzeba postawic ..krzyż'' nad userem bo watpie zeby sie nawrócił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Pan Piotruś Pan niech się weźmie za jakąś robotę.. bo tylko siedzi i czyta forum.. leser jeden .. !!!

I tak Cie wykopiemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC87, Piotrek98igo, fanatyk_aut, MrTea, dobry_k i 0 Gości przegląda ten wątek.

:decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 21:43_________________________________________________

i tak to podsumuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

herbata za te obrazy masz juz prze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przykre w tej calej histori jest to ze Pan Kroczek ktory uwaza sie za wielce inteligentego i oswieconego czlowieka a naprawde jest tak tempym gamoniem, ktoremu mozna wcisnac kazda fanaberie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malin .. nie po nazwisku .. weź się odpier**ol.. od porządnych ludzi.. Twój Napakowany szemrany kolega juz nie jest modem wiec uważaj co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak ,takiego kabaretu to tu dawno nie bylo :polew: :polew: :polew: :polew:

od kilku dni codziennie mnie policzki bola ze smiechu :polew: :polew:

dziekuje ze jestescie ,dziekuje za forum :polew: :polew: :polew: :polew:

najlpeszy aktor to pan kroczek, ktory mimo ,ze nic nie pisze to siedzi w tym najglebiej :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie długo .. modem nie jesteś.. z Ban w drodze.. Cwaniaku z PKS'u :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regularna wojna... musimy obalić dyktatora Piotrusia Pana vel Piotrek98iGo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotach też tak dajecie --> czyli cegła w ryj, czy trzęsiecie portkami, bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić tego wszystkiego co piszecie w realu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wiele złego Piotuś Pan zrobił.. Cegła w ryj to nie nasz poziom.. tylko może niektórych ... Dość dyktatury!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...