Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Panowie jest sprawa dostałem ofertę zrobienia programu w moim aucie a tej firmie:

BEST Performance - www.bestperformance.pl

Są z Waszych okolic, a ja nie znam za bardzo opinii o ich pracy może Wy coś podpowiecie ponieważ w wątku o chiptuningu nie znalazłem nic ciekawego na ich temat tylko z góry powiem, że dzwoniłem tam dzisiaj i gościu mi powiedział, że śmiało może myciągnąć +/- 190PS z mojego silnika samym programem co mi się trochę dziwne wydaję ponieważ jak rozmawiałem kiedyś z PATROX-em na temat to powiedział, że na seryjnych gratach i z DPF-em max 185PS,każda sugestia mile widziana. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich hamowalem auto i na moje oko są ok. ale drodzy maja nowa hamownie i resztę gratow wiadomo ze oni sami programu nie zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to hamuja auto i wysylaja do kogos logosy. pozniej ,,ktos;; im podsyła gotowy sofcik i delikatne korekty robia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to hamuja auto i wysylaja do kogos logosy. pozniej ,,ktos;; im podsyła gotowy sofcik i delikatne korekty robia:wink:

no to rzeczywiście profi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków owszem, wychodzi po 180-185ps, widziałem 188, a ta konkretna wyszła nam 190. I ma DPF, seryjne turbo i wydech.

199200_406959992699810_1703288762_n.jpg

https://www.facebook.com/pages/Best-Performance/166397250089420

BEST Performance - www.bestperformance.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu taki niskie cisnienie atm?dzisiaj jest 1020hpa

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

roznica miedzy 1020 a 980 =8ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to hamuja auto i wysylaja do kogos logosy. pozniej ,,ktos;; im podsyła gotowy sofcik i delikatne korekty robia:wink:

no to rzeczywiście profi:facepalm:

Ciort wie jak jest naprawde Tomaszu:wink:

to tylko takie gadki na miescie słyszałem. Osobiscie nie byłem i nie korzystałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. Jakie gotowce. Jeśli ktoś tam na górze pisze, że wysyłamy gdzieś logi + wykres z hamowni to po coś się to chyba robi tak? Jeśli byśmy mieli gotowce to byśmy autem nawet na hamownię nie wjeżdżali.. Po co prąd czerpać? Po co hamownię MAHA LPS 3000 4x4 za ciężkie pieniądze kupować? Wgrać gotowca w garażu, kasę zgarnąć i do widzenia. Pomyślcie dobrze o tym.. Każdy ma swoje zdanie i to się dzisiaj szanuję ale piszcie z głową te posty.

Jesteśmy młodą firmą to się zgadza. Ale jak byście dobrze prześledzili historię naszej firmy to byście wiedzieli, że nawet jak wgrywamy "gotowce" to od firm, które robiły softy jak Wy nawet o prawie jazdy nie marzyliście.. Firmy z tradycjami, wiedza przechodziła z pokolenia na pokolenie. Poza naprawdę kilkoma firmami na naszym rodzimym rynku wielu z chip-tuningowców muszą się jeszcze bardzo dużo nauczyć.

Jeździmy po świecie, poznajemy ludzi, kupujemy profesjonalne, najlepsze urządzenia dostępne na światowym rynku.. I robimy maksymalnie dobrą robotę jaką się da zrobić.. Trochę się rozpisałem może i nie potrzebnie. Ale.. Jeśli nas nazywacie amatorami to takie firmy jak APR LLC (amerykański wiodący tuner grupy VAG także nim jest? Goście, którzy jako pierwsi zrobili np. nowy silnik 3.0TFSI na 440PS - prawdziwych PS a nie na papierze), Kleeman (duński tuner Mercedesa - Mercedes C63 AMG na samych kolektorach + soft Kleeman'a = 550PS) nazywacie amatorem? Słowacki Profituning? 6 oddziałów - potentat w tej branży.. PP-Performance? To obawiam się, że całkiem kto innym jest w tej mikro sprzeczce amatorem.

Nieważne kto te softy robi, najważniejsze że są takie jak być powinny.

Także następnym razem jeden z drugim pomyśl trochę za nim cokolwiek głupiego napiszesz. To nie są chipy z allegro po 500zł, które nie działają, kopcą i nie wiadomo co jeszcze tylko softy najwyższej jakości. Wgrać, lać paliwo i jeździć. I cieszyć się większą, bezpieczną mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nasz były pracownik.

Tego długiego posta pisałz mojego konta Rafał, właściciel firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...