Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

jest ktoś na forum kto sprawdza historię auta u mnie gościu jest nie ośiągalny albo gdzie najlepiej podjechać może ktos z was sprawdzał

Przyłączam się do pytania.

Chcecie kupić nowe ?? Bo jak chcecie sprawdzić historię swoich to do ASO zapraszam. 100-200 zł i dowiecie się co i jak. Tylko po co jak i tak już je macie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki :hi: gdzie we Wrocku mozna olej wymienic w okolicy rynku , albo w drodze w kierunku obornik slaskich z rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki :hi: gdzie we Wrocku mozna olej wymienic w okolicy rynku , albo w drodze w kierunku obornik slaskich z rynku?

Bedziesz płacił mechaniorom za wymiane oleju ? Kup olej, filtr oleju + nowa srubke z podkładka do miski olejowej. i szukaj gdzies kanału, gdzie bedziesz mogł to zrobic sam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie mam gdzie tego zrobic dlatego szukam :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 10:07_________________________________________________mechanika :)[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 10:07_________________________________________________olej i filtr kupilem .... ale srubki nowej nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba może być stara, ale warto, profilaktycznie wymienic miedziana uszczelke. Mi leciał olej w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Chyba wczorajsze picie nie podziałało dobrze... dzisiaj znowu się źle czuję :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a co myslicie o wysysaniu oleju ? bo w niektrych zakladach tak robia .... wg mnie lepiej przez srube bo caly syf zejdzie ... pytam bo mam jechac po pracy i nie wiem co zrobic jak zaproponuja wysysanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nie masz warunków aby wymienić samemu wiadomo tak jak napisałeś przez śrubę wszystko zleci ale dla warsztatu lepiej i tak skasuja 30 zł a ile roboty mniej osłon nie trzeba zdejmować mi jak wypadnie w środku zimy to też podjade niech mi tak wyssają przez bagnet chyba że będe uparty i glebne się na śniegu i zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierze mechanikom... Nie wiadomo czy generalnie wymienia Ci ten olej, czy zajela kujawskim z pierwszego tloczenia. Do mechanikow jedzie sie w ostatecznosci. Olej to chyba nie problem wymienic Pany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sepa szarzynskiego,- srodmiescie. Mam kanal w garazu,niestety brak swiatla. Ale przyjdziesz sobie z latarka i zmienisz ten olej.

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm Wam napisac instrukcje wymiany oleju ?? : Gobi, ale z Ciebie ... :decayed: Tozx Ty nic nie mowisz, ze mieszkasz na Sępa. Z Brucknera mam rzut beretem do Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja cały tydzień prawie przesiaduję na Sienkiewicza, naprzeciwko tego szpitala, czy co to tam jest... W każdym razie, do Gobiego mam stamtąd jakieś 5min?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło k**wa ale pospałem :blink: Dobre rano pany :naughty: Gobi pisałeś do osób które wysłałem Ci na pw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba sie umowic, na jakiegos fast-spota :good:

Ja moze w niedziele sie pojawie. Na szybkiego spota raczej sie nie pisze. Moja Pani ma jeszcze w piatek urodziny wiec jakas impra pewnie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nie masz warunków aby wymienić samemu wiadomo tak jak napisałeś przez śrubę wszystko zleci ale dla warsztatu lepiej i tak skasuja 30 zł a ile roboty mniej osłon nie trzeba zdejmować mi jak wypadnie w środku zimy to też podjade niech mi tak wyssają przez bagnet chyba że będe uparty i glebne się na śniegu i zmienie

to ile będziesz miał zrobione żeby w środku zimy wymieniać ,nie lepiej wymienić na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...