Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to będzie podejrzane, jak każdy z Nas będzie potem jeździł nowym Audi, albo odpicowana B5-tka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko to będzie podejrzane, jak każdy z Nas będzie potem jeździł nowym Audi, albo odpicowana B5-tka :polew:

Dlatego nie robię zorganizowanych akcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pierwszy milion trzeba ukraść, pomału do tego dąże... :gwizdanie:

To kiedy rabujemy jakiś bank ?

Jak coś Wam przyjdzie do głowy to z dala od rejonów dworca ... :decayed:

Pozdro zioomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci maciek że teraz jak mam nocki co nie śpię w pracy to w domu do 11 śpie i mi styka I nawet lepiej sie czuje kawę walnę i gitara najgorzej to od 2 rano wytrzymać do 6 ale słuchawki na uszy i spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego banku nie będę okradał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci maciek że teraz jak mam nocki co nie śpię w pracy to w domu do 11 śpie i mi styka I nawet lepiej sie czuje kawę walnę i gitara najgorzej to od 2 rano wytrzymać do 6 ale słuchawki na uszy i spoko :)

ja też od 2 po przerwie miałem kryzys ... na szczęście już mi się nocki skończyły. Koło października pewnie wrócę na tryb 3 zmianowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździsz z pasażerem? Fotel pasażera w skrajnym położeniu przód/tył? Jeśli tak, to najpewniej właśnie ta wtyczka. U mnie tez to było. Mi nic nie dało poprawienie jej, trzeba było wyciągnąć i włożyć z powrotem. No i nie jeździj fotelem, jak Szczurek mówił

fotel pasażera ustawiony mniej więcej po środku i dość wysoko... mój zaś na maksa w dół i nie ruszałem go od kupna auta (a poducha pierwszy raz się zaświeciła rzeczywiście jakoś niedługo po zjechaniu fotelem w dół). Jutro będę działał :wink4:

Dzięki Panowie :good:

Raczej pod fotelem, najlepiej je docisnac i spiac opaska zaciskowa i skasowac blad, powinno byc ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier@!le...! Jeżdżę od wrześnie bez oc :wallbash: ...typiara w ubezpieczalni je@ła się wypisując date... 15.09.2011-14.09.2011 :wallbash: dopiero teraz zauważyłem :bag:

Rozku@!ie jej to biurko w tym burdelu jak daty nie zmieni dobrowolnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkret po bandzie poszła. Praktykantka? Jak tak, to weź niech pod biurko włazi, a Ty usiądź wygodnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkret po bandzie poszła. Praktykantka? Jak tak, to weź niech pod biurko włazi, a Ty usiądź wygodnie :naughty:

:naughty:

Z czego taki zaciesz :naughty: praktykantki są najlepsze hhehehehehe :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale praktyki tutaj Panowie wyznajecie :polew: :polew: Skorzystam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bierzesz co sie da, U UUUUU i na drzewo nie ucieka" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: pochlał czy jak ? jak dostaniesz info od gwertego ile trzeba wybecalować za us to melduj mi od razu bo ja widzę że się nie doproszę. :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: pochlał czy jak ? jak dostaniesz info od gwertego ile trzeba wybecalować za us to melduj mi od razu bo ja widzę że się nie doproszę. :thumbdown:

Od wczoraj chleje, ale syrop, po którym czuję się jak po konkretnym blancie w mega towarzystwie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do garażu dalej składać heble ... może w przyszłym tygodniu hujdaj wyjedzie na jakąś drogę publiczną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do garażu dalej składać heble ... może w przyszłym tygodniu hujdaj wyjedzie na jakąś drogę publiczną :naughty:

a co posypały się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do garażu dalej składać heble ... może w przyszłym tygodniu hujdaj wyjedzie na jakąś drogę publiczną :naughty:

a co posypały się ?

Jak małe koreańskie rączki go poskładały w 91 roku tak nikt tam nie zaglądał "bo przecież bębnów nie wymienia się tak często" :wallbash: najlepsze jest to że za ori bębny i szczęki na 2 strony zapłaciłem 2 razy mniej niż za szpilki i łożyska. Bezsens totalny tylko się z hajsu wyrzygałem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkret po bandzie poszła. Praktykantka? Jak tak, to weź niech pod biurko włazi, a Ty usiądź wygodnie :naughty:

No i sprawa załatwiona...ale pod biurko nie weszła :disgust::decayed:

Chciałem załatwić to spokojnie, byłem miły itd...ale w tym kraju się ku@!a nie da :wallbash: najpierw stwierdziła, że umowa jest nie ważna i muszę ponownie wykupić OC...jak to usłyszałem to się ku@!a zapaliłem :angry: chcieli mnie wyyebać bez mydła na 1400pln ale nie ze mną takie zabawy... Wydarłem kopare to cały budynek mnie chyba słyszał...a Pani sobie w 5sekund przypomniała, że może wystawić aneks do umowy z poprawną datą :gwizdanie: Sprawa załatwiona a ja zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...