Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam w c5 APU ale czy dobry? i czy po 2001 wystepowal to nie wiem... napewno mam juz przepustnice elektroniczna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.

Tylko mi nie mów, że kupisz auto którego uprzednio nie sprawdzisz.... przyprowadzi Ci i co ... każe Ci kupić bo złożyłeś zamówienie ??? Za chwilę możesz powiedzieć że namawialiśmy Cię na 1,8T a tu tyle kasy trzeba wyłożyć żeby go zrobić......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek coś tak zamilkł wczoraj na gg? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.

Ja jeździłem benzynami.... avensis 2,0 150ps, potem volvo S70 2,5T a później już A4 AVF 131PS a teraz paździoch :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty żeś się uparł na tą benzynę... Nigdy w życiu nie zamienię TDI na benzynę.

Tylko benzyna, nigdy TDI. Diesel do traktorów i TIRów się nadaje.

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Pany proszę napiszcie mi jakie kody silnika które występowały w audi 1.8T są godne polecania, rocznik 2001 i w górę. Przymierzam sie do tej A6 c5 i musze importerowi podać konkrety.

Tylko mi nie mów, że kupisz auto którego uprzednio nie sprawdzisz.... przyprowadzi Ci i co ... każe Ci kupić bo złożyłeś zamówienie ??? Za chwilę możesz powiedzieć że namawialiśmy Cię na 1,8T a tu tyle kasy trzeba wyłożyć żeby go zrobić......

Powiedziałem mu już, że przez ASO będe sprawdzał ten samochód. Jak mu się nie spodoba to innego kolesia ma jeszcze co sprowadza. Jakbym miał czas to bym samo sobie pojechał i kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem.

Tylko mi nie mów, że jeszcze płacisz za bilety do tego piłkarskiego cyrku ? Polska piłka jest tak samo ciekawa i emocjonująca jak gra dwóch starców w deszczowy dzień w szachy.

Oglądam na Canal +. Jakoś nie rajcuje mnie wydzieranie się na stadionie. Ponadto miłość jest ślepa i nie zrozumiecie chłopaka, który kopie piłkę od najmłodszych lat do teraz. Każdy ma swoje hobby, ja mam motoryzacje, piłkę oraz dziwki, koks i tajski boks:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja tylko na chwilkę i poszedłem... rzadko na gg jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson to wiecie, prostytutki zapiekanki :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest IV tura kubków z logo klubu.

Chętnych na zakup kubka zapraszam do wątku:

http://a4-klub.pl/showthread.php?202835-Kubki-Klubowe-IV-tura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że też bym poszedł na rynek obejrzeć naszych przyszłych mistrzów :banan:

Ale jak pomyślę o takiej ilości chołoty jaka będzie,to mi się odechciewa :kox:

wk***ia MNIE JUŻ TE DUBLOWANIE POSTÓW !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest IV tura kubków z logo klubu.

Chętnych na zakup kubka zapraszam do wątku:

http://a4-klub.pl/showthread.php?202835-Kubki-Klubowe-IV-tura

Polecam kubeczki bo ja mam już od dawien dawna i jest GIT. W jednym tylko urwałem ucho a raczej mi upadł ale drugi miewa się super.

Jak są chętni to ja chętnie jeden zamówię jeszcze sobie.... za większą ilość przesyłka jest 12 a za jeden 10zł więc zastanawiać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław gratuluje mistrza polski:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Czyli Nelson ma wieczór z głowy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław gratuluje mistrza polski:hi:

a coś tam słyszałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z racji tego ze siostra od paru lat mieszka we wro i sam czesto bywam ( w ten weekend co bedzie np) to tez sie ciesze i kibicowalem :banan:

trener zrobil mega robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...