Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

panowie ma ktoś do sprzedania nadkola na przód do b6? Potrzebuje kpl. Prawo/lewo. Co do spota to jaka była frekwencja? Ja całą sobote pucowałem auto żeby przyjechać i się wreszcie z wami poznać ale w niedziele przyjechali teściowie z niezapowiedzianą wizytą więc ktoś musiał się z teściem napić i tyle było z mojej jazdy... Byłem za to pod mostem w piątek zobaczyć jak w ogóle tam jest i stwierdzam, że to bardzo dobre miejsce na rig-shoty więc na pewno się tam jeszcze pojawię :)

aha zapomniałem jeszcze zapytać - potrzebuje wyprać tapicerkę - możecie kogoś polecić w rozsądnych pieniądzach?

tutaj masz namiar koleś solidny 888110444, czyściłem u niego swoje b6 i byłem bardzo zadowolony.

---------- post dopisany at 09:16 ---------- poprzedni post napisany at 09:13 ----------

tutaj masz posta : http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/all-wroclaw-wyprac-tapicerke-183377/

polecam !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

to gitara :naughty:

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

może mi ktoś to zassać z wrzuty i przesłać na mail ? nie działają mi żadne downloadery :thumbdown:WRZUTA - Claude Challe & Ravin - Allah Akbar

BTW ma ktoś sprawdzony czyścik dla win7 ? Coś mi się długo ostatnio odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam to na zippy, zaraz dam Ci link.

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

O stary, nuta za***ista :kox: uzbrój się w cierpliwość, bo net u mojej żony jest masakryczny... :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Maciek, łap, ogarnij, czy to w ogóle o to chodzi...

Zippyshare.com - Claude Challe Ravin - Allah Akbar.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, ja mu prześlę, bo net mi śmiga tylko podaj maila szczuraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jednej chwili napisaliśmy, ale Cie uprzedziłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jednej chwili napisaliśmy, ale Cie uprzedziłem :decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tydzień :wink:

Dzieki chłopy za utwór już zassałem z linka od Karola. Teraz zapuszczam brodę, kupuję białego avalona i idę na jihad :naughty: Strasznie mi się to wgryzło w głowę.

Kaju co z Twoim kom ?! numer nie istnieje WTF ?! chciałem dzwonić bo temat felg coś z Twojej strony zanikł a lekko mnie przycisnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju dlaczego Cię nie było na spocie ??? :grin:

---------- Post dopisany at 06:42 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeee to stare na zlocie w nysie chłopaki z audi80.pl wk***iali tym golfiarzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju, co z tą drewutnią?! :decayed:

Jak tylko będę miał auto :decayed:

co tydzień :wink:

Dzieki chłopy za utwór już zassałem z linka od Karola. Teraz zapuszczam brodę, kupuję białego avalona i idę na jihad :naughty: Strasznie mi się to wgryzło w głowę.

Kaju co z Twoim kom ?! numer nie istnieje WTF ?! chciałem dzwonić bo temat felg coś z Twojej strony zanikł a lekko mnie przycisnęło.

Pogadamy na spocie o ile dotrę, bo mi z autem jaja wychodzą... :facepalm:

Kaju dlaczego Cię nie było na spocie ??? :grin:

---------- Post dopisany at 06:42 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Byłem z dzieciakami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju czemu na spocie Ciebie nie było? Specjalnie rowerem przyjechałem.

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

sorry ślepy jestem, ciężko dzisiaj mi się myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cyrki mi wychodzą teraz, uszczelki na wtryski dostępne tylko w ASO na zamówienie, 450zł/sztuka na jedną stronę... :facepalm: uszczelniacze wałków nie dużo, bo 7,80 sztuka, uszczelniacz wału też zaczął lać, też dwie dyszki, ale w porównaniu do tych uszczelek to pikuś :wink: ale zostanie mi na szczęście tylko elektryka i wnętrze, mam nadzieję, że się wyrobię do soboty, żeby w niedziele wpaść się pochwalić. Jak nie w tą, to w następną, bo ticketa jeszcze do Gebelsowni nie kupiłem, więc nie wiem jak długo zostanę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ale jestem rozbity po nockach w pracy śpie w domu śpie jeszcze dwa razy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...