Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój stary będzie aktywny, ale jak podpiszę umowę reaktywacyjną i mi wyrobią duplikat karty. 792868954, ten numer będę miał. Możesz dać znać tutaj, jak nie siedzę przy kompie, to w telefonie często zaglądam na foruma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ktos przerabial u siebie zmiane pompki centralnego z takiej ktora nie obsluguje pilota na taka, ktora umozliwia otwieranie auta z pilota ? Mam problem bo zmienilem pompke z numeru 8D0 862 257 C na numer 8D0 862 257 i mam problem z dopasowaniem pilotow. Pompka w ogole nie reaguje na akcje pilotem. Jaki powinien byc numer pilota do B5, bo byc moze roznica w elektronice jest przyczyna, pilot ma numer 4D0.837.231 A, a czestotliwosc pilota to 433,92 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja podjadę listę podpiszę - dawno mnie nie było i pewnie się towarzystwo rozbestwiło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 szla tylko jedna czestotliwosc, wiec albo jedno albo drugie nie bangla.

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Chłopaki chcę zmienić swój kabel do VAGa na coś bardziej zaawansowanego niż sam VAG4,9, chodzi mi o to, żebym mógł się łączyć z poszczególnymi kanałami adaptacji w liczniku przede wszystkim, coś z VCDSem chce. Coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kabel HEX-COM+CAN + oprogramowanie VCDS tylko z Oprogramowanie diagnostyczne VCDS

Cena zabija a jak chcesz taniej to szukak kola ale tego raczej na allegro nie kupisz. Musisz szukać po forach. Klon w granicach 200-300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż na focie jak to wygląda i powiedz jakie przekłamanie na liczniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później coś syknę :wink: ...a jakie przekłamanie...nie wiem i lata mi to :whistling::decayed:

Pamiętacie moje czerwonki 19"? Są na sprzedaż jak by ktoś był zainteresowany :naughty: dzisiaj będę miał bliższe info co do ceny :wink:

Foto dla przypomnienia :whistling:

1766149702_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju mam wylot w czwartek o 14 więc do 12:00 jestem jeszcze dostępny jak coś.

Arek ile je będziesz cenił ? są tam jeszcze jakieś znośne gumy czy same śmieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja między 12-14 będe w Poznaniu... A w sobote ktoś tam u Ciebie będzie, żebym podrzucił to co trzeba? Fele mogą leżeć, jeść nie wołają, ale żeby jedno było z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ile je będziesz cenił ? są tam jeszcze jakieś znośne gumy czy same śmieci ?

Nie mam ich teraz u siebie, koniec końców wróciły do pierwotnego właściciela i czekam na info :wink: ale gumy z tego co pamiętam to w tamtym roku kupował :eusathink:

Szybkie pytanie Pany - zwrotnice+piasta w a4 b5 się różniły miedzy sobą przedlift/polift i pojemności? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że w 2,5 były inne zwrotnice, półośki na pewno bynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też mi się tak mi się wydaje :whistling: muszę wymienić piastę... przekręciłem gwint w jednym otworze :whistling::doh:

Ujojoooj... Z której strony ta śruba? Nie masz jak dojść, żeby dać śrubę z nakrętką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też mi się tak mi się wydaje :whistling: muszę wymienić piastę... przekręciłem gwint w jednym otworze :whistling::doh:

Ujojoooj... Z której strony ta śruba? Nie masz jak dojść, żeby dać śrubę z nakrętką?

Panie, jaka nakrętka... jak koło przykręcałem to przy ostatniej śrubie mnie poniosło i zerwałem gwint w otworze :doh: piastę trzeba przerzucić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja między 12-14 będe w Poznaniu... A w sobote ktoś tam u Ciebie będzie, żebym podrzucił to co trzeba? Fele mogą leżeć, jeść nie wołają, ale żeby jedno było z głowy.

planujesz jakiś wylot do mojego powrotu ? jak nie to nie fatyguj się. W domu zawsze ktoś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...