Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem okres rekonwalescencji ja mi się czterech chinoli wpakowało na granicy do promu Francja/Anglia na pake od busa. Gwint miałem zaklepany, ale poszedł dalej i wziąłem od medika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już po pracy... odpocząłem i poświętowałem jak ch... :thumbdown: przynajmniej do następnej wypłaty wpadnie trochę bilonu i to mnie jeszcze trzyma przy życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALUFELGI 18'' 5X112 AUDI VW SKODA SEAT (2554129515) - motoAllegro Co myślicie? :naughty: Niby produkcja niemiecka no i ET jest 35, więc nie trzeba dystansu :wink: Sprzedałem swoje 17", więc ostro szukam 18" :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALUFELGI 18'' 5X112 AUDI VW SKODA SEAT (2554129515) - motoAllegro Co myślicie? :naughty: Niby produkcja niemiecka no i ET jest 35, więc nie trzeba dystansu :wink: Sprzedałem swoje 17", więc ostro szukam 18" :decayed:

Ja bym brał :kox:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Dzisiaj wpadłem do pobliskiego lakiernika zapytać czy polerują lampy... gość mi to zrobił w 5minut, do nowości im brakuje ale jest i tak dużo lepiej :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde te piąte też mnie nawet zainteresowały :eusathink:Poczekam do wieczora i coś trzeba by kupić, bo jeżdżę na stali :decayed:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Takie vt nieogarnięte na szybko. i jak myślicie? :eusathink:

20120727195326kopia.th.jpg

20120727195326kopia2.th.jpg

20120727195326kopia3.th.jpg

20120727195326kopia4.th.jpg

20120727195326.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba je wezmę.. 1020 z wysyłką i w piz*u.. Nie chce nawet na 1000 gościu zejść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALUFELGI 18'' 5X112 AUDI VW SKODA SEAT (2554129515) - motoAllegro Co myślicie? :naughty: Niby produkcja niemiecka no i ET jest 35, więc nie trzeba dystansu :wink: Sprzedałem swoje 17", więc ostro szukam 18" :decayed:

Ja bym brał :kox:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Dzisiaj wpadłem do pobliskiego lakiernika zapytać czy polerują lampy... gość mi to zrobił w 5minut, do nowości im brakuje ale jest i tak dużo lepiej :banan:

Pochwal się do jakiego lakiernika wpadłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz te z 3 aukcji, najlepsze z nich wszystkich - niby oklepane, tak samo jak i moje flaty, ale robią robotę w h*j - widzisz, Arek tak się w nich zakochał, że na przyszły sezon jest na nie chętny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się do jakiego lakiernika wpadłeś ?

W Krzyżanowicach przy pętli 130 :wink: Ogólnie nie mają takiej usługi, zrobił mi to z grzeczności...nawet siana nie chciał :co: no ale chociaż 2dychy na piwo mu wcisnąłem :wink:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Bierz te z 3 aukcji, najlepsze z nich wszystkich - niby oklepane, tak samo jak i moje flaty, ale robią robotę w h*j - widzisz, Arek tak się w nich zakochał, że na przyszły sezon jest na nie chętny :decayed:

Jeśli z gebelsowni nie przyjadą do mnie moje wymarzone raffffki to biore Twoje flaty :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mętlik mam w głowie :facepalm: Nie wiem co brać :cry:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Felgi Aluminiowe Audi 5x112 18" (2503341752) - motoAllegro a może cuś takiego? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

Nie kombinuj... bierz tamte :wink:

No chyba tak zrobię... Poczekam, może się jeszcze coś pojawi, a jak pójdą to trudno. Raczej się nastawiam na ten wzór :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poszedłbym po flaszke Jacka Danielsa, napierdzielił się i stwierdził, że jeżdżę na stali do następnego sezonu. Połowa sierpnia już praktycznie, za chwilę będziesz znowu zmieniał na stal z zimówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poszedłbym po flaszke Jacka Danielsa, napierdzielił się i stwierdził, że jeżdżę na stali do następnego sezonu. Połowa sierpnia już praktycznie, za chwilę będziesz znowu zmieniał na stal z zimówkami.

A pierniczysz :decayed: Jeszcze cały wrzesień, październik :whistling: Kupię dziś, najpóźniej jutro :decayed: Przejrzę allegro za 2-3h i zobaczymy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szukaj z ET45-43, bo przy ET35 tak jak chłopaki Ci pisza na BT, możesz mieć problem z nadkolami, zależy jak gwinta skręcisz, ale gwinta raczej siępo to zakłada, żeby fure skręcić, a nie jeździć allroadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...