Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

bardziej prawdopodobne że jego zapadli pod ziemię :naughty: za te wszystkie nie spłacone zabawki do auta :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

nie ma za co :hi: Jakbyś zgadł :polew: Skończyłem obok Świeradowskiej, a dokładnie na Czerniawskiej :banan: A mieszkanie mam od jakiejś szychy:doh: Sknera jak chu.., nic nie opuścił :facepalm:

tam panowie z dużymi portfelami swego czasu wykupywali po kilka mieszkań a teraz wynajmują. Większość osób które znam sprowadzając sie do Wro zaczynało od mieszkania w tamtym rejonie. Wiedz że następne mieszkanie bedziesz wynajmował już na legnickiej w blokach rotacyjnych :grin::decayed:

:grin: Pożyjemy zobaczymy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że będzie gdzie biby odpierdzielać, na parapetówe czuje się zaproszony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że będzie gdzie biby odpierdzielać, na parapetówe czuje się zaproszony :decayed:

Coś pomyślimy :naughty::decayed: Jasne, możesz czuć się zaproszony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, może.. :brzydkibanan::decayed: Minus jest taki, że ze mną się nikt nie napije :doh: Ze względu na chorobę nie mogę :facepalm: A co do kwestii pierwszej to towaru nie posiadam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat żaden problem, feta i tablety będą się sypać z nieba jak śnieg w styczniu, żeby impreza była udana no to dziwki szampan strzelanina to obowiązek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narkomany pierd.... :facepalm: dla mnie też weźcie :polew:

Maciek, nie chwaliłeś się że przyszłość przepowiadasz :decayed:

tak jestem czarnowidzem :thumbdown: wiedziałem już tydzień temu że wczoraj mnie poproszą o to żeby być w firmie do 22 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narkomany pierd.... :facepalm:dla mnie też weźcie :polew:
Maciek, nie chwaliłeś się że przyszłość przepowiadasz :decayed:

tak jestem czarnowidzem :thumbdown: wiedziałem już tydzień temu że wczoraj mnie poproszą o to żeby być w firmie do 22 :kwasny:

Jak mówie że będzie padało, to będzie padało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na battalionie, napiszę i tutaj. Czy jest techniczna możliwość kręcenia gwintem bez klucza? Zastanawiam się czy kupować :whistling: A może ktoś ma i pożyczyłby na pokręcenie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na battalionie, napiszę i tutaj. Czy jest techniczna możliwość kręcenia gwintem bez klucza? Zastanawiam się czy kupować :whistling: A może ktoś ma i pożyczyłby na pokręcenie? :decayed:

jak mi się po zapiekał to wziąłem przytępiony przecinak i delikatnie młoteczkiem stukalem :decayed: a klucz możesz na allegro dokupić, jest gość który dorabia do każdej firmy klucze :wink:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

KLUCZ gwint do zawieszenia gwintowanego gwintowane (2539001445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na battalionie, napiszę i tutaj. Czy jest techniczna możliwość kręcenia gwintem bez klucza? Zastanawiam się czy kupować :whistling: A może ktoś ma i pożyczyłby na pokręcenie? :decayed:

jak mi się po zapiekał to wziąłem przytępiony przecinak i delikatnie młoteczkiem stukalem :decayed: a klucz możesz na allegro dokupić, jest gość który dorabia do każdej firmy klucze :wink:

Tak wiem, ale to kolejne koszty, a po co kupować jak można sobie za darmo poradzić :decayed: Pisałem już do gościa i niby dwa potrzebuję, czyli prawie 70 zł z przesyłką :whistling: Mam za to końcówki wydechu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na battalionie, napiszę i tutaj. Czy jest techniczna możliwość kręcenia gwintem bez klucza? Zastanawiam się czy kupować :whistling: A może ktoś ma i pożyczyłby na pokręcenie? :decayed:

jak mi się po zapiekał to wziąłem przytępiony przecinak i delikatnie młoteczkiem stukalem :decayed: a klucz możesz na allegro dokupić, jest gość który dorabia do każdej firmy klucze :wink:

Tak wiem, ale to kolejne koszty, a po co kupować jak można sobie za darmo poradzić :decayed: Pisałem już do gościa i niby dwa potrzebuję, czyli prawie 70 zł z przesyłką :whistling: Mam za to końcówki wydechu :kox:

E ee eeee.... Jakie za darmo :decayed: pożyczę za stałą cenę czteropaku :decayed:

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Chłopaki tu wiedzą jakie pije :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej firmy gwint? Ma to znaczenie? :naughty: Zobaczymy jak przyjdzie jak to będzie wyglądało, a może kupię ten klucz. Zależy czy potrzebuję jeden czy dwa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...