Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

qrczak mam lekarstwo dla białasa :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/springi-kw-30mm-1be-242695/ Do negocjacji i z dowozem do Wro 0 problemu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczak mam lekarstwo dla białasa :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/springi-kw-30mm-1be-242695/ Do negocjacji i z dowozem do Wro 0 problemu:naughty:

450zł to ja za gwint KW zapłaciłem :whistling::decayed:

btw gdzie dostane magnesy neodymowe? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczak mam lekarstwo dla białasa :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/springi-kw-30mm-1be-242695/ Do negocjacji i z dowozem do Wro 0 problemu:naughty:

450zł to ja za gwint KW zapłaciłem :whistling::decayed:

btw gdzie dostane magnesy neodymowe? :eusathink:

znajdź mi taki gwint to kupuję :decayed: Poza tym to z przesyłką 450 zł, po drugie tu niestety za firmę się płaci :facepalm: Za same springi 300 zł dałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź mi taki gwint to kupuję :decayed: Poza tym to z przesyłką 450 zł, po drugie tu niestety za firmę się płaci :facepalm: Za same springi 300 zł dałem..

spoko, spoko... twój towar, twoja cena :wink: tak tylko się wtrąciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź mi taki gwint to kupuję :decayed: Poza tym to z przesyłką 450 zł, po drugie tu niestety za firmę się płaci :facepalm: Za same springi 300 zł dałem..

spoko, spoko... twój towar, twoja cena :wink: tak tylko się wtrąciłem :decayed:

Napisałem, że do negocjacji :decayed: Cena taka żeby dało się zbić dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw gdzie dostane magnesy neodymowe? :eusathink:

wiesz że to nielegalne ? :naughty:

Na giełdzie samochodowej jest gość na 100% albo na świebodzkim ale tam nie jestem pewien

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Hornet żyjesz jeszcze ? zakopałeś się w pieluchach czy rozkręcasz jakiś afrykański interes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie kolegi Horneta mi się przypomniało :decayed: W jakimś sklepiku na Hubskiej, jeśli dobrze pamiętam ulicę, płatność kartą powyżej 10 zł :polew::polew: Także można zrobić fajt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw gdzie dostane magnesy neodymowe? :eusathink:

wiesz że to nielegalne ? :naughty:

Na giełdzie samochodowej jest gość na 100% albo na świebodzkim ale tam nie jestem pewien

Nielegalne? :eusathink:

Do bramy potrzebuje :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

DudsA4 dobre vt w sygnaturce :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw gdzie dostane magnesy neodymowe? :eusathink:

wiesz że to nielegalne ? :naughty:

Na giełdzie samochodowej jest gość na 100% albo na świebodzkim ale tam nie jestem pewien

Nielegalne? :eusathink:

Do bramy potrzebuje :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

DudsA4 dobre vt w sygnaturce :whistling::naughty:

Wiem :decayed::decayed:

Chociaż jeśli chodzi Ci o zawias to nieruszane :wink: Felgę sobie powiększyłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek już czaje :doh: zacofany dzisiaj jestem :whistling: Nie będę blokował wodomierza :whistling::decayed:

Arek... NIE pier**l :grin: ja też myślę o neodymie "do bramy" ręcznie przesuwanej :decayed: BTW... Nie tylko Hornet robi porządek z płatnościami karty... W Ostrowie apteka i sklepik już zaliczone :naughty: dlatego nie wyobrażam sobie, co by było, gdybym z Hornetem się przeszedł do takiej kanciapki gdzieś na osiedlu po deserek dla dzieciaków za 3,50 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek już czaje :doh: zacofany dzisiaj jestem :whistling: Nie będę blokował wodomierza :whistling::decayed:

Arek... NIE pier**l :grin: ja też myślę o neodymie "do bramy" ręcznie przesuwanej :decayed:

Oj tam, oj tam :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek już czaje :doh: zacofany dzisiaj jestem :whistling: Nie będę blokował wodomierza :whistling::decayed:

Arek... NIE pier**l :grin: ja też myślę o neodymie "do bramy" ręcznie przesuwanej :decayed:

Oj tam, oj tam :whistling::decayed:

Ojtamojtamizm - pogląd społeczno-filozoficzny zakładający, że "jakoś tam będzie".

Ojtamojtamista - osobnik nieterminowy z głową w chmurach. Na wszelkie próby wywarcie presji odpowiada beztroskim "oj tam, oj tam...". Jedyną znaną mu jednostką czasu jest wyimaginowane "jutro". Zazwyczaj można rozpoznać go po niedoprasowanych ciuchach i ciągnącym się za nim dźwiękiem nieodebranych telefonów.

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::wink: padłem przy tym tekście, aż na fejsa wkleiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mowy na niższe springi, mi na tym już jest twardo :decayed:

ŁOTA FAK JU TOKIN ABAŁT? :decayed: Ja na gwincie mam odczucia jak na 1BE, a jestem 4 lub 5cm niżej jak 1BE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ pierdzielić... walimy jakieś pajwo przez skajpaja ?

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

jak coś to jestem dostępny możesz dzwonić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...