Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

pierdzielona ale upasiona :naughty: widziałbym takie wnętrze u siebie w a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jest dobrze upasiona i naprawdę zadbana, Darka znam od gówniarza, z jednego podwórka z Oleśnicy jesteśmy, dbał o to lepiej jak o kobite, jakby ktoś od nas dzwonił, to się powołujcie na Karola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj we Wro widziałem ex zółtka Duffiego :decayed: robi robotę :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała mieć sesje z moją, ale Nelson nie dał rady :decayed: z kolegą podlecieć niestety... I tak wyszło kilka ciekawych fot z tego spota, jedno nawet do kalendarza '13 trafi :decayed::decayed: korzystając z okazji, Panowie, dziękuję za oddane głosy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w tym lub przyszłym tygodniu na pewno znowu zawitam we Wro, bo byłem oglądać mieszkania :wink: Niestety nie byłem swoim autem, bo prawdopodobnie mam jakiś wyciek oleju. Auto stoi cały czas, ale olej znika :facepalm: Wczoraj przestało, dzisiaj ściągnę osłonę i zobaczę czy miska cała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółtkowi jakiś dziadzio wjechał w dupeczkę:facepalm: Nie ma tragedii, ale chłopaka wk***ia przetarcie i wgnieciona maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ładny szczep z tej audi jak po wjechaniu w d*pę pogięła mu się maska :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie widziałem, bo najpierw widziałem bok, a potem przód, bo jechał chwilę za mną. Nie byłem swoim autem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Dzisiaj babka wjechała mi w bok na skrzyżowaniu Balonowa - Bystrzycka koło rogatek.:facepalm:

IMAG0467.jpg

El quattro, rehabilitacja, itd. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej winy Emil? Kobita aż tak poturbowana, że el quattro i reszka? Superb mocno ucierpiał? DudsA4, posłałem Ci PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem rowerem do pracy o 8 rano. Byłem na drodze z pierwszeństwem, baba z podporządkowanej A3. Jechała z mężem, ani on ani ona nie widzieli mnie :polew::polew: przecież ja na rowerze to normalnie prędkość światła. Przyjechały policjanty, porobili foty, spisali protokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz kuuuurwa. Taki to pożyje. Teraz el quattro, będziesz w domku zimne piwko pił i konia bił, raaaaj :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to Ty z Oleśnicy pochodzisz??

Duds przejebana sprawa z mieszkaniami co? Czasami uda się od razu coś znaleźć, a czasem i miesiąc trzeba szukać. Na jaką uczelnie się wybierasz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Błażej, z Oleśnicy pochodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju to Ty z Oleśnicy pochodzisz??

Duds przejebana sprawa z mieszkaniami co? Czasami uda się od razu coś znaleźć, a czasem i miesiąc trzeba szukać. Na jaką uczelnie się wybierasz? :wink:

Nie ma aż takiej tragedii z tym mieszkaniem, ale łatwo też nie jest :wink: Idę na UE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nigdy nic ciekawego nie było... po 2 sesji Ci się znudzi. :whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty prac znajomego lakiernika... :facepalm:

Miała być kładziona folia na dach, niestety, calutki klar odszedł. Teraz muszę się jeszcze bawić w skrobanie przy brzegach.

IMG_1774.jpg

IMG_1768.jpg

IMG_1780.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę na UE, czasami będziesz musiał przysiedzieć ale większość czasu będziesz mógł się opier:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...