Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Fak sejk, nie wiem, ale chyba 8J, napiszę do jozka, bo to jego fele były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, 8,5J :) słuchaj, dla mnie jest wystarczająco, jest bez dystansu i od wahacza górnego 3-5mm do nadkola też niewiele brakuje, podejrzewam, że przy 225 oponie jak teraz i dystansie 10mm by już wyglądało i się śmiało z za błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na grobli robiło się kiedyś grille w wakacje teraz pomimo szeroko pojętych wakacji spotykamy się pod milenijnym pierwszy parking w lewo za żywopłotem czy innymi habaziami :wink:

Autko po małych zabiegach :decayed:

http://s9.postimage.org/biuds5gjv/IMG_1810.jpg

http://s14.postimage.org/gmwwskcbx/IMG_1815.jpg

Jeszcze wymiana tylniego zderzaka na S4 i dokładka przód. Wszystko czeka w bagażniku, może jutro :decayed:

Zacnie się prezentuje :naughty: BTW to jakiś znajomy teren :whistling: Kojarzy mi się z moją byłą pracą :decayed::grin:

Nie zalega u kogoś N75 z audi rs2 ? muszę do testów podmienić bo po korekcie czasami pompuje mi jak należy 1.1 - 1.2 w peaku a czasami 0.90 - 1.0 :kwasny: chyba że temperatura w dolocie obcina mi mapę jak przy mrozach kiedy miałem 0.8 i buta 2 razy takiego jak teraz :co:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

U Maćka się zakochałeś :decayed:

jak pierwszy raz zobaczyłem te felgi stwierdziłem że musze je mieć i w końcu wyrwałem :naughty: jeden dzień renowacji parapetów i mogę się wozić jak z taczką gnoju :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Na niskich łąkach to pamiętam robiło się ogniska a nie grile. Ehh, to były czasy, gitarka, piweczko, ognicho...

Szczuraz, zdjęcia pod PERFECTĄ. Wczoraj jeszcze chwilkę rozmawialiśmy ze Sławkiem, to wspomniał że robiłeś z nim kiedyś.

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

No i pipa, Marcin mi nie ogarnie hamulców bo zarąbany robotą.

Chcę wrzucić Porsche zacisk do mojej B6.Kto się zna jeszcze? Może być i gdzieś w Polsce byle nie na drugim końcu czy nad morzem ;-P

najlepiej Wrocław lub okolice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pierwszy raz zobaczyłem te felgi stwierdziłem że musze je mieć i w końcu wyrwałem :naughty: jeden dzień renowacji parapetów i mogę się wozić jak z taczką gnoju :grin:

Czekaj, czekaj...jak się dorobię to też coś wrzucę takiego cygańskiego :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz lepsze nie cofaj się w rozwoju :wink:

DudsA4 potrzebuję cały front do a4 maskę wzmocnienie zderzak itp napisz co tam masz i w jakich cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz lepsze nie cofaj się w rozwoju :wink:

DudsA4 potrzebuję cały front do a4 maskę wzmocnienie zderzak itp napisz co tam masz i w jakich cenach

Myślałem o czymś takim jak Dare RS albo LM :whistling: nie jestem tylko przekonany co do ich produkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sie nie okazało że trafisz na plastelinę typu dotz hanzo i będziesz się kulał na nich tydzień a tydzień będą w prostowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sie nie okazało że trafisz na plastelinę typu dotz hanzo i będziesz się kulał na nich tydzień a tydzień będą w prostowaniu.

właśnie to mnie powstrzymuje :disgust: kumpel kiedyś jeździł na dare roti, muszę go dorwać i podpytać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa koncepcja :wink: mi depo black przeszły koło nosa i musiałem kupić inpro red white

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Macku, Ty posiadasz sprzet do malowania czesci karoserii ? :>

niestety nie posiadam jak skończę temat ślubu i budowy to dopiero wtedy będę ogarniał cały zestaw lakierniczy i miejsce... najwcześniej za 1.5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...